Avaldatud: 7. juuni 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Ida-Euroopa: Esimene sihtmärk Venemaa

Juhime tähelepanu, et tegu on vana sissekandega ja kas teadsid, et saad lugeda 2024. aasta sissekandeid ranka päevikust, mis asub SIIN. AVA RANKA 2024 PÄEVIK

Mõned kuud tagasi sõber uuris, kas ma oleksin huvitatud motoriseeritud rännakust Ida-Euroopa piiride lähistel. Juba toona tundus idee enam kui ahvatlev ja ma ei suutnud öelda «Ei» vaatamata sellele, et tegelt Aasias oli plaan olla kuni mai alguseni. Nüüd on see aeg käes, passis juba säramas ka slaavitähtedega kirjutatud viisa kodaniku «Райнер» nimele ja homme peaks ületama selle suure ja aukartust äratava mammutriigi piirid.

Kuuesest reisi seltskonnast tean ainult ühte ja uute tutvuste loomine on mulle alati meeldinud, mis teeb reisi veelgi meeldejäävamaks. Sihtkohad ja sihtmärgid on sellised 50:50. Kaardile nad on küll kantud, esmased plaanid ja daatumidki paigas aga Ida-Euroopa on alati tundunud mulle kui Aasia ning sealses kirjus loomaaias võib juhtuda absoluutselt kõike.

Kuna ma ise [vist? :)] suutsin end rooliratta keeramisest kõrvale viilida siis ei ole viitsinudki nii täpselt trajektoori süveneda. Olen nagu purjekas avamerel ja lasen end kanda sinna kuhu tuul (kamraadid) viivad.  Mingi ettekujutuse teekonnast saab: http://goo.gl/maps/dIjq

Tagasi isamaa pinnal plaanime olla hiljemalt 22. juuni aga seegi on kõik veel lahtine. Reisil blogi uuendamine võib osutuda probleemiks. Raali ma võtan küll kaasa aga päris palju või vähemalt mingi aja ööbime telkides siis kahjuks internet võib osutuda suureks probleemiks. Algul mõtlesin, et ei võta üldse läpparit kaasa aga ei hakka «riskima», sest võivad tekkida ootamatud probleemid saidi/rakebackiga (kuigi leidsin selleks perioodiks asendajad nendele töödele)  ja on asju, millega tegelen üksinda ja mida ma ei sooviks panna «on hold» staatusesse. Aga mine sa tea, see sõltub kõik koti pakkimisest ja ruumist, kas ma viitsin lisavidinaid kaasa võtta v mitte.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.