Avaldatud: 15. jaanuar 2024

Kuidas mängida pokkerit tasuta? €10 pärisraha kontole

Kuidas mängida pokkerit tasuta? €10 pärisraha kontole

Eestis saab pokkerit mängida tasuta OlyBeti pokkeritoas selliselt, et riskivabalt saab kontole €10 pärisraha. Tõsi, korraks on vaja €25, aga selle saab koheselt uuesti välja kanda ehk siiski tasuta.

AVA OLYBETI POKKERkasuta boonuskoodi CAS25 ja saa €10 pärisraha

Kuidas mängida pokkerit tasuta?

See on väga lihtne. OlyBeti kasiinos on liitumisel boonuskoodi kampaania, kus tehes 25-eurose sissemakse, saad riskivabalt mängida.

See tähendab, et võidud jäävad ja kaotused tagastatakse KOHESELT. Niipea, kui oled €25 eest mänginud, saab kõik kaotatud raha tagasi ehk kontol on vähemalt €25. Lisaks annab OlyBet koheselt €10 pärisraha niisama ehk kontol on vähemalt €35.

Kõike seda saab kasutada pokkeris. Kui soov võid oma sissemakstud €25 koheselt välja kanda ja ülejäänud osa kasutada pokkeris. Seega mingit riski ei ole.

Lühidalt

Lihtsalt ava OlyBeti konto, kasutades boonuskoodi CAS25, tee €25 sissemakse, mille saad koheselt tagasi koos lisavõitudega ja lisaks saad €10. Seejärel mängi €25 eest alla €1 panustega mis tahes slotimänge.

Niipea, kui see tehtud, saad kõik kaotused tagasi, võidud jäävad alles ja lisaks saad €10 pärisraha.

Oma sissemakstud €25 (kui ka võidud) võid kohe välja kanda. Lihtne. Riskivaba.

Kuidas see täpselt toimib?

Lihtsalt KLÕPSA SIIN ja sisesta boonuskood CAS25. Vii konto registreerimine lõpuni.

Seejärel tee €25 sissemakse ja mängi €1 või väiksema panusega mis tahes slotimängu.

Kui €25 eest on panuseid tehtud, siis saad kaotatud spinnide raha tagasi ja lisaks saad ka €10 juurde.

Seda kõike raha võid kasutada täiesti oma äranägemise järgi - kasiinos, spordis, pokkeris või hoopis kanda välja.

Kui kasutad pokkeris, siis saad esmakordselt pokkerisse logimisel ja boonusega nõustumis ka 1000 dollarit boonust ilma sissemakseta.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.