Avaldatud: 29. november 2012
Kategooria: Uudised

Venemaa blokeerib netipokkeri

Venemaa Riigikohus võttis vastu otsuse, et tulevikus peavad kõik interneti teenusepakkujad piirama ligipääsu hasartmängudega seotud lehekülgedele.

Sarnaselt Eestile on Venemaal online-hasartmängude (s.h. netipokkeri) teenuste pakkumine ebaseaduslik tegevus, teenuse kasutamine ehk mängimine mitte. Kuni tänaseni piirdus see põhimõtteliselt ainult seadusega, siis nüüd on astutud väga tugevaid samme, et muuta seadust efektiivsemaks.

Venemaa Riigikohus otsustas, et edaspidi peavad interneti teenuste pakkujad (ISP) piirama ligipääsu lehekülgedele, mis rikuvad Venemaa seadusi ja sisaldavad hasartmängudega seotud infot. Vastasel juhul võivad ISP pakkujad kaotada oma tegevusloa.

Venemaa on maailmas suuruselt teine pokkeri kogukond. WCOOP statistika põhjal jäädakse alla ainult Kanadale nii osalejate, turniirivõitude kui ka finaallaudade arvult. Seega piirang võib, aga ei pruugi oluliselt mõjutada üleüldist mängijate aktiivust.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal