Avaldatud: 18. veebruar 2024

OlyBeti pokkeris $1000 boonust - mängi suurimas pokkeris!

OlyBeti pokkeris $1000 boonust - mängi suurimas pokkeris!

OlyBet pokkeris saab mängida maailma suurimas pokkerivõrgustikus - GGpokeris. Ava 2024. aasta pokkeriseiklus koos $1000 boonusega.

Kui mõned aastad tagasi oli vaieldamatult suurimaks pokkeritoaks PokerStars, siis tänaseks on liidripositsioon käest antud ja kukutud mängijate arvult teiseks. PokerScout andmetel ollakse mängijate arvult liidrist pea neli korda väiksem.

Uueks liidriks on tõusnud GGPoker, kus tippajal on mängimas üle 500 000 pokkerimängija. GGPoker ei ole iseseisev pokkerituba, vaid pokkerivõrgustik ja ju võrgustikuna opereerimine võib olla ka üheks edu põhjustest.

Tänu võrgustiku võimalustele pakutakse teenust üle kogu maailma (s.h. ka Eestis OlyBeti vahendusel) ja pole harukordne näha laudades jõukaid kesiste pokkerioskustega mängijaid Aasia suurriikidest nagu näiteks Hiina ja Jaapan. See tagab suure mängijate ja laudade valiku.

AVA OLYBETI POKKERja mängi maailma suurimat pokkerit

Kuula artiklit

Ei oska või ei viitsi lugeda? Siis kuula!

Sisukord

GGPoker Eestis

Eestis saab maailma suurimat pokkerit seaduslikult mängida ainult OlyBeti pokkeritoas. Selleks KLÕPSATA SIIN ja logida OlyBeti kontole. Kui konto puudub, siis registreeruda kasutajaks.

Boonuskood registreerumisel?

Registreerumisel küsitakse boonuskoodi (kui on). Pokkeriboonuse jaoks boonuskoodi ei ole vaja, aga soovitame siiski kasutada ühte kahest boonuskoodist, sest need on 100% riskivabad pakkumised:

 • kui meeldivad kasiinomängud, siis sisestada registreerumisel boonuskoodi lahtrisse CAS25;
 • kui meeldib spordiennustus ja sport, siis sisestada registreerumisel boonuskoodi lahtrisse SPORT25.

Boonuskoodi kasutamine registreerumisel ei muuda mitte kuidagi pokkeriboonust, aga selle kasutamata jätmisel ei saa boonuskoodi hiljem kasutada ja jäädakse hüvedest ilma. Seega tungivalt soovitame kasutada konto avamisel ühte ülaltoodud boonuskoodidest.

Kui kasutasid boonuskoodi:

 • kui kasutasid boonuskoodi CAS25, siis tee €25 sissemakse (ära muretse, raha saad koheselt tagasi) ja mängi mis tahes slotimänge täpselt 25 euro eest ja selliselt, et panuse suurus ei oleks €1 või suurem. Kõiki ühe euroseid ja suuremaid panuseid ei võeta arvesse! Seega ära tee neid!Kui mistahes slotimängus on vähemalt €25 panustatud, saad koheselt tagasi kõikide kaotatud keerutuste raha, samas võidud jäävad alles. Nii lihtne see ongi.Saadud raha saab kasutada pokkeris. Lisaks peale kõike selle antakse koheselt ka €10 pärisraha niisama.
 • kui kasutasid boonuskoodi SPORT25, siis tee ka koheselt €25 sissemakse (samuti saad raha tagasi - ära muretse) ja saad koheselt €25 riskivaba panuse. Seejärel tee täpselt 25-eurone spordiennustuse üksikpanus mistahes spordisündmusele (v.a. e-sport).Kui spordiennustuse panus kaotab, antakse €25 tagasi. Kui panus võidab, jäävad võidud alles. Tagastatud €25 kui ka võidetud summat saad koheselt kasutada mis tahes mängudes s.h. pokkeris või üldse välja kanda.Lisaks saad kõike peale selle ka €10 tasuta panuse FreeBeti näol (loe, mis on FreeBet).

Meie soovitus on kasutada sooduskoodi CAS25, sest see on kiirem, võrreldes spordiennustuse tulemuste selgumisega. Lihtsalt pärast konto avamist boonuskoodiga CAS25, tee vähemalt €25 panuseid mistahes slotis, mis võtab väga vähe aega ja saab kampaania kiirelt läbitud.

KLÕPSA SIIN, ET AVADA OLYBETI KONTO BOONUSKOODIGA CAS25 »

Pärast konto avamist - uue mängija boonuse

$1000 pokkeriboonust

Pärast konto avamist valida OlyBeti veebilehe peamenüüst POKKER ja laadida alla pokkeritoa tarkvara või mobiilne rakendus ning seejärel logida OlyBeti kasutajaga pokkerikontole.

Seejärel pärast pokkeritarkvarasse sisselogimist ja pokkerinime valimist, ootab 1000 dollari suurune tervitusboonus. Sissemakset ei ole vaja teha, aga boonus tuleb aktiveerida.

Boonuse aktiveerimiseks: 

 • vali pokkeritarkvaras «Boonuse» vaheaken;
 • järgmisena leia üles «Tervitusboonus» vaheaken ja vajuta «Osalen».

Pärast boonuse aktiveerimist on boonuse vabastamiseks aega 90 päeva ja boonus vabaneb 10 dollari kaupa. Kuna 10 dollari vabastamiseks on vaja maksta 50 dollarit reiki, siis OlyBeti pokkeri tervitusboonus on võrdväärne 20% rakeback'iga. Kõik vabanenud boonus makstakse välja pärisrahas.

30-päevased mesinädalad

Lisaks $1000 pokkeriboonusele saavad uued mängijad liituda ka 30-päevase mesinädalate kampaaniad. Selleks klõpsata pokkeritarkvaras «Start Honeymoon» nupul ja seda saab teha 7 päeva jooksul pärast esmast pokkerikontole sisselogimist.

Kampaania on lihtne. Lihtsalt täita 30 päeva jooksul iga päev üks etteantud lihtne ülesanne (selgub pokkerikliendis kontole logides) ja sellest, mitu ülesannet täidetakse, sõltub auhind. Peaauhind on $150 pärisraha.

Täites 30 päeva jooksul:

 • 3 ülesannet, antakse neli Spin and Gold piletit ($0.25 pileti väärtus);
 • 5 ülesannet, antakse  $2.50 pärisrahas;
 • 7 ülesannet, antakse  viis Spin and Gold piletit ($1 pileti väärtus);
 • 15 ülesannet, antakse  $12.50 turniiridollarit;
 • 20 ülesannet, antakse  $20 pärisrahas;
 • 25 ülesannet, antakse $110 turniiridollarit;
 • 30 ülesannet, antakse $150 pärisrahas;

Pokkeriprogrammide kasutamine

Pokkeriprogrammid s.h. tabelid on keelatud!

Pokkeriprogrammide kasutamine on rangelt keelatud!!! Isegi kasutamistingimustes on eraldi väljatoodud (punkt 2.3, lisatud tekstile), et lisaks pokkeriprogrammidele ja kõrvalisele abile on keelatud ka mistahes tabelite vaatamine, seega sinna hulka võib kuuluda ka ranka tabel.

2. Reaalajas abivahendite (RTA) kasutamine

2.1. RTA on defineeritud kui igasugune väline abi, mis annab kasutajatele ebaõiglase eelise vastaste ees, mõjutab nende otsuste tegemist reaalajas või võimaldab neil mängida viisil, kuidas nad muidu mängida ei oskaks.

2.2. Kõik pokkerilauas tehtud otsused peaksid olema tehtud ilma kõrvalise abita.

2.3. Kõrvaliseks abiks loetakse, kuid mitte ainult, tarkvara, rakendusi, veebisaite, füüsilisi ja digitaalseid võrdlusmaterjale. Mängu ajal mistahes tabelite vaatamine on rangelt keelatud.

2.4. Võimalikud toimingud rikkumiste korral: PÜSIV KEELD, RAHA KONFISKEERIMINE

Eraldi küsimus on muidugi see, kuidas seda tõendada suudetakse, aga kokkuvõtvalt see näitab kui tõsiselt GGPokeri võrgustik võtab pokkeriprogrammide kasutamist ja ausat pokkeri põhimõtet.

Kõik kasutamistingimused on leitavad, kui KLÕPSAD SIIN ja liigud avaneval lehel allapoole peaaegu lehe lõppu ja otsides teksti «TURVALISUSE JA ÖKOLOOGIA LEPING».

See on GGPoker SmartHUD nõide suvalises rahalauas suvalise mängija peal. Näites on Ukrainast pärit mängija Daniil ER1. 108 mängukäe jooksul on ta VPIP 28%, PFR 20%, ATS 31% ja 3bet 14%. Statistika järgi saab öelda, et tegu on soliidset pokkerit mängivad regulariga. Lisaks on SmartHUD statistikat näha ka mitu kätt tema vastu olen mänginud. Kuna avasin suvalise laua ja näen teda esimest korda, siis olen tema vastu mänginud 0 kätt. Sama statitistika on näha absoluutselt kõikide mängijate kohta lauas s.h. vastased näevad sama statistikat ka minu kohta. Oma silm on kuningas. Selleks KLÕPSATA SIIN, logida kontole / registreeruda kasutajaks, laadida alla tarkvara ja tutvuda tarkvara, mängude ja SmartHUD-iga.

See on GGPoker'i SmartHUD näide suvalises rahalauas suvalise mängija näitel. Näites on Ukrainast pärit mängija Daniil ER1, kelle VPIP n 28%, PFR 20%, ATS 31% ja 3bet 14%. Valimiks 108 mängukätt.

Sisseehitatud statistika (GGPoker SmartHUD)

Üheks huvitavamaks funktsionaalsuseks on GGPokeri sisseehitatud statistika, mida tuntakse nime alla GGPoker SmartHUD. Selle funktsionaalsusega näeb kõikide vastaste kohta nelja elementaarset preflopi statistikat: VPIP, PFR, ATS, 3BET ja käte arvu, mille jooksul statistikavalim on kogutud.

Samas iga mängija näeb enda kohta veel täpsemat statistikat. Ülaltoodud preflopi statistikale lisandub jätkupanuse tegemise (CBet%), loobumise (FCBet%) , maksmise (CCBet%) ja tõstmise (RCB%) protsent flopi ja turni kohta.

Riveril näeb kui tihti on mindud käega lõpuni (WT), kui tihti lõpuni mindud kätega pank võidetud (WSD) ja lisaks kui suur on agressiooni faktor (TAF) ning muidu ka käte arv, millise vahemiku jooksul statistika on kogutud.

PokerCraft

Teine huvitav funktsioon on PokerCraft. Sisuliselt on tegu iga pokkerimängija töölauaga, kus saab hallata mänguväliselt situatsioone ja sündmusi.

Ajajoonelt näeb võtmesündmusi, suuremaid võidetud käsi, turniire, esiletoodud käsi ja palju muud. Seda kõike on võimalik filtreerida.

Oma mängitud mängudes saab käsi analüüsida, joonistada graafikuid (s.h. EV-graafikut), vaata milliste taskukaartidega või millistel positsioonidelt kaotatakse ja võidetakse ning kuidas mängitakse erinevate vastaste vastu.

Lisaks saab hallata mängijate märkmeid. Vaadata, kuidas läheb mängijatel, kellelt osalust ostetud ja kuidas sellega läinud.

EV-graafiku ja mänguanalüüsi jaotuse näide GGPokeri PokerCraft funktsionaalsuses. Kõik see on pokkeritarkvaras koheselt saadav. Antud ekraanitõmmis pärineb mingi fishi ranka666 näitel OlyBeti pokkeritoas. Kui tahad PokerCraftiga tutvuda, siis KLÕPSA SIIN, registreeru / logi kontole ja laadi alla pokkeritarkvara.

Rake (reik) ja rakeback

Viimase teemana, mis väärib tähelepanu, on GGPoker'i rake (reik) ja rakeback.

Reik - võetakse ka enne floppi

Reigist tuleb rääkida kuna traditsiooniliselt ei ole võetud reiki enne floppi (No Flop, No Drop), siis GGPokeris võetakse reiki ka enne floppi pankadest, mis on suurem kui 2.5 suurt panust.

Teiseks erinevuseks on maksimaalne võetav reik, mis võrreldes traditsioonilisest reigiskeemist, on osade limiitide puhul madalam ja teistel limiitidel kõrgem. Reiki võetakse 5% ja maksimaalne summa, mis võetakse:

Maksimaalne reik panga kohta Hold'emis:

 • $0.01/$0.02: 6-max: $0.2 / 9-max: $0.3
 • $0.02/$0.05: 6-max: $0.5 / 9-max: $0.75
 • $0.05/$0.10: 6-max: $1 / 9-max: $1.5
 • $0.10/$0.25: 6-max: $2/ 9-max: $2.5
 • $0.25/$0.50: 6-max: $4 / 9-max: $4
 • $0.50/$1: 6-max: $5 / puudub
 • $1/$2: 6-max: $6 / puudub
 • $2/$5: 6-max: $8.3 / puudub
 • $5/$10: 6-max: $10 / puudub

Puudub tähendab, et antud limiitides 9-max laudu enam ei ole.

Maksimaalne reik panga kohta Omahas ja Rush & Cashis (Zoomi ekvivalent)

 • $0.01/$0.02: Omaha: $0.06 / Rush & Cash: $0.06
 • $0.02/$0.05: Omaha: $0.15 / Rush & Cash: $0.15
 • $0.05/$0.10: Omaha: $0.30 / Rush & Cash: $0.30
 • $0.10/$0.25: Omaha: $0.75/ Rush & Cash: $0.75
 • $0.25/$0.50: Omaha: $1 / Rush & Cash: $1.5
 • $0.50/$1: Omaha: $2 / Rush & Cash: $3
 • $1/$2: Omaha: $4 / Rush & Cash: $6
 • $2/$5: Omaha: $7.5 / puudub
 • $5/$10: Omaha: $15 / puudub

Rakeback - keeruline

Rakeback struktuur on GGPokeris pehmelt öeldes keeruline ja see, mis on lõplik reigi tagastuse protsent, sõltub igast mängijast eraldi. Fishisemad mängijad, kes ei võida mängulaudades, saavad reigikoogist suurema tüki, samas regulaarsed mängijad, kes toovad kontole raha pokkerilaudadest, saavad reigikoogist väiksema tüki.

Seda reigi moonutamist tuntakse nime alla GGPoker PVI. PVI tähendab player value index ja sellega defineeritakse mängija tase ning õiguse osa reigile. Täpsemalt eeltoodud PVI artiklis.

Kõik see on leitav pokkerikliendi siseselt «Fish Buffet» menüüst ja lõplik protsent selgub alles pärast mõningast mängimist, aga eesmärk on tagada võimalikult jätkusuutlik pokkeri ökosüsteem.

AVA OLYBETI POKKERja mängi maailma suurimat pokkerit
Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.