Avaldatud: 5. november 2008
Kategooria: Pokkeri Strateegia

RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

RANKA TABEL – teejuht algajatele

Sissejuhatus
Ranka tabel on teejuhiks algajale pokkerimängijale, kes astub oma esimesi samme väikeste panustega rahalaudades. Tabelist on saanud abi kümned, kui mitte sajad mängijad (lugege artikli jaluses olevaid kommentaare).

Ranka tabel keskendub mängule, mis toimub vahetult enne flopi loosimist (preflop mäng): positsiooni nimetused, milliseid käsi mängida, panustee suurused ning peatume põgusalt ka flopi ja hilisemate mängutänavate algtõdedel (postflop mäng).

Artikkel jaguneb kolmeks suuremaks peatükiks:

 • 1. peatükk: POSITSIOONID POKKERIS: nimetused, jagunemine ja tähtsus.
 • 2. peatükk: PREFLOP MÄNG: milliseid käsi, millistelt positsioonidelt mängida.
 • 3. peatükk: PANUSTE SUURUSED: optimaalsed panuste suurused.

Kuna pokker on rahvusvaheline ja suhteliselt uus mäng siis kasutatakse väga palju inglise keelseid mõisteid. Artikli lõpust leiad mõistete tähendused ja seledused.

1. peatükk: POSITSIOONID POKKERIS: nimetused, jagunemine ja tähtsus
Ajapikku on välja kujunenud standardsed inglise keelsed nimetused pokkerilauas olevatele kohtadele, et hõlpsamini tuvastada enda või vastaste positsioon diileri (buttoni) asukoha suhtes. Positsioonide nimetused on eriti tähtsad mängu situatsioonide ja käte analüüsimisel pokkerifoorumites kui ka erinevate stardikäte tabelite lugemisel.

Kogenenumad mängijad, kes on positsioonide nimetustega tuttavad võivad selle peatüki vahele jätta. Algajad, kes nimetustega ei ole kursis peaksid kindlasti peatüki hoolikalt läbi lugema ja positsioonide nimed selgeks tegema või pähe õppima.

Pokkeri positsioonide nimetused:

 • UTG (Under the Gun)
 • UTG+1 (Under the Gun 1) – 10. kohalises lauas lisandub siia järgi UTG+2
 • MP1 (Middle Position 1)
 • MP2 (Middle Position 2)
 • MP3 (Middle Position 3)
 • CO (Cut-Off)
 • BTN (Button) – siin asetseb diileri nupp ehk button. Kõige tugevam positsioon lauas
 • SB (Small Blind) – mängija, kes maksab väikse pimepanuse ehk small blindi
 • BB (Big Blind) – mängija, kes maksab suure pimepanuse ehk big blindi

Blinds ehk blaindid

Full ring lauas on 9 või 10 (iste)kohta ja igal kohal on oma inglisekeelne nimetus. Kohtade lugemist alustatakse üks koht buttonist vasakult ehk Small Blindist (väiksest blaindist) – mängijast, kes paneb enne kaartide jagamist panka väikse pimepanuse. Small Blindi rahvusvaheline nimetus ongi SMALL BLIND või lühendatuna lihtsalt SB. Small Blindist (SB) vasakul olev mängija enne kaartide jagamist paneb mängu suure pimepanuse ehk big blindi ja tema positsiooni nimetus ongi BIG BLIND või lühendatult BB. Need kaks positsiooni saab jaotada gruppi, mida kutsutakse inglise keeles BLINDS (eesti keeles blaindid)

Jäta meelde: SB (Small Blind) ja BB (Big Blind) on buttonist kohe vasakul ja nende üldnimi on blinds ehk blaindid.
Positsioonide tugevus: HALB

Early positions ehk varajased positsioonid

Big Blindist (BB) vasakul järgmised positsioonid on varajased positsioonid (ingl. early positions). Tähelepanu: Kümne kohaga lauas on varajasi positsioone kolm, üheksa kohaga lauas kaks.

Esimene varajane positsioon asub BB-st vasakul käel ja nimeks on UTG (Under the Gun). See on ühtlasi ka mängija, kes alustab esimesena käimist enne kaartide loosimist (pärast flopi loosimist alustab esimesena käimist Small Blind, siis Big Blind, siis UTG jne). UTG-st järgmise positsiooni on UTG+1 (Under the Gun 1). Kui lauas on kümme istekohta siis UTG+1-st järgmine on ka varajane positsioon, mille nimeks on UTG+2 (Under the Gun 2) aga tänapäeval kasutatakse kümne mängijaga laudasid ainult kasiinodes. Kui tegu on aga üheksakohalise lauaga, siis positsiooni UTG+1-ga lõppevad varajased positsioonid ja hakkavad keskmised positsioonid (middle positions).

Jäta meelde: UTG, UTG+1 (kümnekohalises ka UTG+2) moodustavad varajase positsiooni, asetsevad koheselt blaindidest vasakul ja alustavad esimesena käimist enne flopi loosimist;
Positsioonide tugevus: VÄGA HALB

Middle positions ehk keskmised positsioonidKeskmisi positsioone on kokku kolm. Kümneses lauas asub esimene keskmine positsioon peale UTG+2, üheksases peale UTG+1 ja selle nimeks on MP1 (Middle Position 1). Järgmine keskmine positsioon on MP2 ja MP2 vasakul istub MP3. Sellega lõppevad keskmised positsioonid ja algavad hilised positsioonid (late positions), mis on Hold’emis kõige tähtsamad positsioonid.

Jäta meelde: Keskmisi positsioone on kolm: MP1, MP2 ja MP3.
Positsioonide tugevus: HEA

Late positions ehk hilised positsioonidNeid väga tähtsaid positsioone on kokku kaks – CO ja BTN. CO (Cut-Off) asub MP3 vasakul käel ja peale teda tuleb Button (tuntakse ka nime all BTN või dealer) ehk diiler või siis mängija kelle ees on diileri nupp. See on laua kõige tähtsam positsioon ning sellel positsioonil peaks iga mängija teenima kõige rohkem raha.

Jäta meelde: Hiliseid positsioone on kokku kaks: CO ja BTN.
Positsioonide tugevus: VÄGA HEA, enamus raha tuleb nende positsioonidelt.

Joonis 1. PokerStars.ee üheksa mängijaga full ring laud. 
Ranka tabel: mäng enne floppi ja positsioonide nimetused

Joonisel 1. on PokerStars.ee 9 mängijaga full ring laud. Mängijate peale punasega on kirjutatud nende positsioon lauas, BTN-ist (Buttonist) vasakul ilma punase kirjata on Small Blind (SB) ja Big Blind (BB). Pildilt on näha, et enne flopi loosimist alustab mängimist UTG.

Näide: Positsiooni nimetuste kasutamine käte analüüsimisel. 

PokerStars No-Limit Hold’em, $0.50 BB (9 handed) –
PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

CO ($43.75)
Button ($50)
SB ($52.30)
BB ($50)
UTG ($41.65)
Hero (UTG+1) ($49)
MP1 ($50.75)
MP2 ($50)
MP3 ($50)

Preflop: Hero is UTG+1 with Q, A
1 foldHero bets $1.503 foldsCO raises to $33 folds, Hero calls $1.50

Flop: ($6.75) 8, 6, 3 (2 players)
Hero checks, CO bets $3, Hero ???

Loe ka kogu käe teekonda ja arvamusi: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/10236-nl50-AQ-overcards-vs-fishi-min3b-pre-flop-cbet

Peatüki kokkuvõte:

 • positsiooni nimed on väga tähtsad ja need peaksid tulema une pealt kui soovite pokkeris olla edukas. Samuti see aitab suhelda muu pokkerimaailmaga käte analüüsimise osas.
 • positsioonid jagunevad gruppidesse.
2. peatükk: PREFLOP MÄNG: milliseid käsi millistelt positsioonidel mängida
Eelmises peatükis saime selgeks positsioonide enamlevinud nimetused. Selles peatükis räägime stardikäte valikutest ja milliseid stardikäsi millistelt positsioonidelt mängida. Keskendume eelkõige full ring mängule, väikeste muudatustega saab allolevat tabelit kohanda ka 6-max mängule.

No Limit Texas Hold’emis on stardikäte valik enne flopi (preflopis) üpriski tähtis ja seetõttu preflop stateegia peaks olema vägagi korrektne. Samas ei tohiks ülehinnata preflop mängu tähtsust. See tähendab, et preflop mäng on küll tähtis aga siiski enamus kasumist tuleb mängust, mis toimub flopist alates ehk postflop mängus. Konks seisneb sellest, et korrektne või optimaalne preflop mäng võimendab kasumit postflopis ja vale preflop mäng jällegi vähendab kasumit või toodab hoopistükkis miinust postflopis.

Optimaalse stardikäte valiku jaoks leiate peatüki keskelt tabeli, mida on nüüdseks kasutanud kümned või isegi sajad mängijad. See on olnud paljudele algajatele esmaseks teejuhiks pokkerimaailmas. Tabel ei pruugi olla igas olukorras korrektne aga pikemas perspektiivis on ta enam-vähem optimaalne ja algajale väga heaks spikrist, millega saab esmase tunnetuse ja siis tulevikus vastavalt olukorrale ja oma mängustrateegiale kohanada stardikäte valimit.

Tabel on eelkõige mõeldud täiesti algajatele, kes alles alustavad pokkeriga või No Limit Hold’em Texas rahalaudadega ja seetõttu tabel on olemuselt väga kitsa ning tugevate stardikätevalimiga. Soovitavalt võiks tabelit kasutada limiitides, kus pimepanused on $0.05/$0.1 või väiksemad.

Mõisted ja selgitused:

 • T – ten ehk kümme
 • J – jack ehk poiss
 • Q – queen ehk emand
 • K – king ehk kuningas
 • A – ace ehk äss
 • AT, QK, JT, 9T – äss-kümme, emand-kuningas, poiss-kümme, üheksa-kümme
 • +: tähendab alates väärtusest X ja suuremad. Näiteks: 22+ kahtede taskupaar või suuremad paarid, AT+ äss-kümme ja tugevamad ässad (äss-poiss, äss-emand, äss-kuningas)
 • s: tähistab märget suited ehk samast mastist kaarte (vaata näidet alt)
 • ATs – «s» tähistab märget suited ehk samast mastist kaarte. ATs puhul siis äss-kümme, mille mast on samad – äss-kümme potid, äss-kümme ärtud, äss-kümme ruutud, äss-kümme ristid
 • 22+ – taskupaar 22 või sellest suuremad taskupaarid (33, 44, 55 jne)
 • broadway – kaardid, mille mõlemad kaartid on kümme või suuremad. JT, JQ, JK, QK, QT, KT, AT, AQ, AJ, AK
 • suited connector – kaardid, mis on samast mastist ning kõrvuti väärtusega. Näiteks: 87 ruutud, 65 potid, 9T ristid.
 • 1 gapper – kaardid, mis on samast mastist aga väärtused erinevad ühe võrra; Näiteks: 8T ruutud, 64 potid, 97 ristid;
 • limp/limpima – kui on folditud mängijani, kes otsustab foldimise või raise asemel callida nimetatakse limbiks või limpimiseks. UTG foldis ja mängija UTG+1 ainult callis ehk limpis.
 • limper – mängija, kes limpis (callis);

Joonis 2. Ranka tabel full-ring mängu jaoks
Ranka tabel: mäng enne floppi


Enne Sind on kaks või enam mängijat limpinud:

RAISE OLENEMATA POSITSIOONIST: 
99+, AJ+
LIMBI OLENEMATA POSITSIOONIST: 
22-88
LIMBI ALATES MP387s+, 97s+ ja A2s-ATs ülejäänud käed foldi.

Vahemärkus: Pokkerioskuste paranemisel saad tõsta ka kätega nagu 77-88, A8s-ATs, ATo, QK, KJ, KT, JTs jne. Need käed nõuavad rohkem oskusi ja kogemusi. Kogenematu mängija võib eelmainitud mängukätega agressiivselt mängides leida end väga tihti keerulistest olukordadest, kus kaotatakse palju raha. Kui oled algaja ja alles õpite pokkerit siis mängi ülalmainitud käsi natukene ettevaatlikumalt ja passiivselt tabelit järgides.

Enne Sind on tehtud tõste (raise):

 • tõste tehti positsioonilt vahemikus UTG-MP3. Siis calli tõste kaartidega 22-QQ ja tee omakorda ületõste ehk reraise KK+, AK. Kui vastane läheb all-in/omakorda uuesti tõstab ehk raiseb siis calli/mine all-in kätega KK+ ja foldi AK. AK-ga võid callida all-ini või minna all-inn kui vastasel on väga vähe raha järgi.
 • tõste tehti positsioonidelt CO, BTN või SB. Siis tee ületõste ehk reraise kätega JJ, QQ, KK, AK, AQ ja AJs. Kui vastane läheb all-in/teeb uue ületõste (re-reraise ehk 4bet) siis mine all-in/calli tema all-in kätega: QQ, KK, AA. Foldi kindlalt AQ ja AJs ning JJ/AK-ga calli või mine all-in kui vastasel on väga vähe raha järgi või sa usud, et ta võib tihti bluffida või nõrgema kaartiga nii teha, teistel juhtudel foldi.
 • kõik muud käed foldi! Pokkerioskuste arenedes muutub Sinu kätevalik lahtisemaks ja saad alustada bluffimise kui ka semi-bluffimisega.

Lisamärkus: Kui vastasel on väga vähe raha järgi ja ta raiseb või läheb koheselt all-in siis calli teda kätega: TT+, AQs, AK.

Sina avad tõstega tabeli järgi ja sellele vastatakse ületõstega:

 • kui Sinu positsioon on vahemikus UTG-MP3 siis pärast vastase ületõstet tee omakorda tõste (või mine all-in) kätega KK ja AA. Kui vastasel on väga vähe raha järgi või Sa arvad, et ta bluffib siis võid vastu tõsta ka kätega QQ, JJ ja AK, teistel juhtudel foldi. Kõik ülejäänud teised käed foldi.
 • kui Sinu positsioon on CO, BTN või SB siis ületõste peale vasta tõstega kaartidega KK ja AA. Kindlasti calli kätega TT, JJ, QQ, AK, AQ, AJ, QK, KJ ja QJ. Kui vastasel on väga vähe raha järgi või sa arvad, et ta võib callida Su all-ini nõrgemaga siis võid omakorda tõsta või minna all-in kätega QQ, AK ja JJ. Kätega AJ, AQ, QK, KJ, QJ ja TT vaata floppi või foldi aga all-in enne floppi mine nendega VÄGA HARVA, ainult spetsiifilise põhjuse olemasolul.
 • kõik muud käed foldi! Pokkerioskuste arenedes muutun su kätevalik lahtisemaks ja õpid õigetes kohtades bluffima ning samuti tihedamini callima positsioonil olles.

Kui Sinu tõste callitakse ja loositakse flop:

1. juhtum: Flopimängus osaled ainult Sina ja su vastane:

Siis jätka agressiooniga ja ALATI panustage flopis. Panuse suurus võiks jääda suurusjärku 60%-70% hetkelisest panga suurusest (Näide: pank on $10 siis panuse suurus võiks olla $6-$7), olenemata, mis on sinu stardikäsi, mis on flop ja kuidas flop haakus Sinu stardikäega.

Kui sinu stardikäsi haakus hästi flopiga ja moodustas tugeva käe: kõrgeim flopipaar (Näide: AQ, Flop: Q-4-9) või veel tugevam (Näide: kaks paari, kolmik jne) siis panuse suurus võiks olla MINIMAALSELT 70% hetkelisest panga suurusest.

Näide 1:Sa tõstad enne floppi käega Q 9, peale Sind kõik mängijad peale BB foldivad. Diiler laotab flopi milleks on A K 4 ja panga suurus on $1. Sinul ei ole siin käes midagi peale emand-kõrge ja sooviksid panka odavalt kätte saada. Seetõttu panusta siin vahemikus 60-70% panga suurusest ehk hea panuse suurus oleks $0.6-$0.7.

Näide 2: 
Sa tõstad enne floppi käega K J Loositakse flop J T 5. Sa floppasid tugeva ja kõrgeima flopipaari. Panga suurus on hetkel $1.20 ja siin Sina peaksid tegema suure panuse – umbes 80% pangast põhjusega kaitsma oma kätt ja saama väärtust nõrgematelt kätelt: nõrgemad kuningad, nõrgemad paarid, mõned tõmbed jne. Väga hea panuse suurus oleks vahemikus $0.9-$1.1.

Kui vastane callib Sinu flopi panuse siis panustage turnil ainult siis kui Sinul on:

 • kõrgem flopipaar (näide: KT ja laud T493), ülepaar (näide: KK ja laud QJ48) või veel tugevam käsi (kaks paari, kolmik, rida jne).
 • mastitõmme (näide: Q 8 ja laud on 5 4 A K).
 • avatud otstega reatõmme (näide: 89 ja laud on 673A).
 • on nii rea kui ka mastitõmme.

Muudel juhtudel ANNA ALLA EHK CHECK JA FOLD. Turnil panustada 60% või rohkem panga suurusest.

Lisamärkus: Pokkerioskuste kasvades hakka ka turne bluffima.

2. juhtum: Flopimängus osaleb rohkem kui üks vastane:

Sel juhul mängi samamoodi nagu ühe vastase puhul turnis. Panusta ainult kõrge flopipaariga, ülepaari või tugevama käega. Samuti masti kui ka avatud otstega reatõmbega ning loomulikult ka kombotõmbega (combodraw) ehk sul on samal ajal nii rea kui ka mastitõmme. Muudel juhtudel ANNA ALLA ehk CHECK JA FOLD. Seda seepärast, et mida rohkem vastaseid näeb floppi, seda suurema tõenäosusega flop vastast aitas.

Lisamärkus:
 Panustamise suurused vastavalt käe tugevusele reedavad Sinu käe ainult teoorias. Praktikas ei jälgi keegi mängu, eriti väga väikeste panustega mängudes.

Peatüki kokkuvõte:

 • jälgi tabelit! Võimalusel kirjuta tabel ümber paberkandjale oma sõnadega.
 • agressiivsus on mängu ja võidu võti. Panustage!
 • panusta peaaegu alati flopis kui Sinu tõste calliti enne floppi!
 • ära panusta flopis kunagi alla 60% panga suurusest!
 • ära panusta turnis kunagi alla 60% panga suuruses!
 • ära bluffi!
 • ära tee suuri ja küsitavaid calle!

3. peatükk: PANUSTAMINE: panuste suurused
Pokker on situatsioonikeskne mäng, kõik oleneb mitmest erinevast faktorist ja seega päris ainuõiget ja ühtset vastust sellele küsimusele ei ole ega hakkagi olema. Seega tuleb leida kuldne kesktee, mis töötab kõige paremini enamustes olukordades ja selleks optimaalseks vastuseks oleks: umbes panga suurune tõste on peaaegu alati õige.

1. Kui suur peaks olema tõste suurus, kui keegi ei ole enne sind veel tõstnud…
Tõste suurus sellisel juhul võiks jääda vahemikku 2-5 suurt pimepanust olenevalt Sinu positsioonist ja mitu mängijat enne Sind limpis. Optimaalne tõste suuruks oleks võrdne kolme big blindi väärtusega ja iga mängija kohta, kes limpis lisada panusele juurde üks big blind. Valemina näeks see välja järgnevalt:

Valem: 3 x BB + limperite_arv x BB

BB = big blindi suurus. Näide: $0.05/$0.10 lauas on suur pimepanus ehk big blind $0.10.
limperite_arv = mitu mängijat enne sind panka sisenes limpides, kui ühtegi on teise poole väärtus 0

Näide 1: $0.05/$0.10 blaindidega rahalaud. Oled UTG, Sinul on käes ässad. Kuna enne Sind ühtegi mängijat ei ole siis avate kolme suure blindi suuruse tõstega, mis oleks $0.3 (3x$0.10).

Näide 2: $0.10/$0.2 blaindidega rahalaud. Oled BTN ja käes on A K. Enne sind kõik foldisid. Soovitatav tõste oleks kolme suure blaindi jagu ehk $0.6 (3 x $0.2). Kui samas käes oleks näiteks enne sind kaks mängijat limpinud siis lisage tõstele juurde kaks big blindi ehk tõstate kokku viis blaindi ehk $1. Kui üks limper siis $0.8, kui kolm limperit siis $1.2

Näide 3: $0.02/$0.05 rahalaud. Oled CO, sul käes kuningad. Ees kaks limpi. Standardtõste ilma limperiteta oleks kolm big blindi ehk 3x$0.05 = $0.15. Kuna ees oli kaks limperit, lisate kahe big blindi jagu raha ehk $0.1 standard tõstele otsa ja optimaalne tõste oleks $0.25.

Kui suur peaks olema ületõste ehk reraise ehk 3beti suurus, kui ees on tõste…
Kui enne Sind on tehtud juba tõste ja Sa tahad omakorda tõsta ehk reraiseda siis olukord on natuke keerulisem, sest pangasuurune panus ei pruugi olla enam hea. Panustamise suurus sellisel juhul sõltub väga paljuski eelnevalt tehtud panuste suurusest. Panuse suurus ületõstetud pankades võiks olla vahemikus 8-12 big blindi. Kuldne kesktee erinevate panuste suuruste juures oleks:

 • kui vastase tõste suurus on 2 big blindi siis ületõste suurus võiks olla vahemikus 7 – 10 big blindi.
 • kui vastase tõste suurus on 3 big blindi siis ületõste suurus võiks olla vahemikus 8 – 10 big blindi.
 • kui vastase tõste suurus on 4 big blindi siis ületõste suurus võiks olla vahemikus 10 – 12 big blindi.
 • kui vastase tõste suurus on 5 big blindi siis ületõste suurus võiks olla vahemikus 12 – 14 big blindi.

Peatüki kokkuvõte:

 • preflopis kui enne Sind ei ole tehtud tõstet siis panuse suurus võiks jääda vahemikku 3-5 big blindi.
 • preflopis kui enne Sind ei ole tehtud tõstet siis kasuta valemit 3xbig blind ja iga limperi kohta lisa panusele juurde 1 big blind.
 • kui enne sind on tehtud tõste siis ületõste suurus võiks olla vahemikus 7-14 big blindi, keskmine suurus oleks 10 big blindi ja see ei ole kunagi vale!

Põhivead, mis tehakse:

 • ei jälgita tabelit ja mängitakse liiga paljusid käsi.
 • ühe vastasega floppides jäetakse panustamata pärast preflop agressiooni.
 • panuste suurused flopis või turnis on liiga väikesed.
 • turnil ei anta nõrga käega alla vaid check-foldi asemel check-callitakse.
 • ei jätkata turnil tõmmetega agressiivset mängu vaid minnakse check-calli peale.
Kokkuvõte
Ranka tabel on loodud ainult teejuhiks, et saavutada esmane kindlus mängus, arusaam positsioonidest, positsiooni tähtsusest ja käte suhtelised tugevused läbi mängupraktika. Mängu kogemuste tekkimisel tuleks järjest rohkem laiendada oma mängukäte valimit, muutuda lahtisemaks mängijaks nii pre – kui ka postflopis ja samm-samult täiendada tabelist omandatud algtõdesid.

Kasutades ja võttes tabelit kui «õige tee» juhti viib Sinu mängu stagnatiseerumiseni või vähemalt paigalseisuni. Ärge kartke uusi strateegiaid, võtteid ja panuse suurusi katsetada. Pokkeris ei ole ühte ja ainsat võitvat stiili: võita saab mitut moodi ja igale ühele sobib erinev strateegia.

Kui artikkel meeldis, siis palun lisa meid Facebooki. Kui puuduvad pokkerikontod, siis kasuta kindlasti meie viiteid. Pokkeritubade ülevaated leiad SIIT.

Head mänguõnne!

Autorid & Mõisted

Autorid:

 • artikli ja tabeli autor: Rainer «ranka» Roomet
 • esimese artikli ülelugemine ja täiendamine: peokuningas
 • stardikäte ülekontrollimine ja täiendamine: krayzie

MÕISTED: 

 • 6-MAX: pokkerilaua tüüp, kus ühes lauas saab korraga olla kuni kuus mängijat.
 • FULL RING (või 9-max): pokkerilaua tüüp, kus ühes lauas saab korraga olla üheksa või kümme mängijat.
 • PREFLOP: mängu – või panustamisvoor, mis toimub enne flopi loosimist.
 • POSTFLOP: mängu – või panustamisvoor, mis toimub flopist alates.
 • SEMIBLUFF: bluff mängukäega, millel on võimalusi muutuda võitvaks käest hilisematel tänavatel (tõmbed, ülekaartid).
 • COMBODRAW/KOMBOTÕMME: käsi, millel on samal ajal nii rea – kui ka mastitõmme.
 • DRAW: tõmme, masti – või reatõmme.
 • 4BET: üle-ületõste, tuntakse ka nimena RE-RERAISE.
 • 3BET: ületõste, tuntakse ka nimena RERAISE.
 • RERAISE: ületõste, tuntakse ka nimena 3BET.
 • RE-RERAISE: üle-ületõste, tuntakse ka nimena 4BET.

TÄHELEPANU: Kui artikkel meeldis, siis lisa tänutäheks PokkeriProd ka Facebooki. Seda saad teha SIIN.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal