Avaldatud: 31. detsember 2014
Kategooria: Ranka Blogi / Uudised

Ranka blogi: aasta kokkuvõte, järgmise aasta eesmärgid

First things first

Alamdomeen http://ranka.pokkeriprod.com ei tööta enam iseseisvalt. See tähendab, et kogu domeen on edaspidi suunatud emalehele aadressiga: https://www.pokkeriprod.com/category/ranka-blogi. Samalt aadressilt leiab ka kõik minu vanad postitused.

Põhjus on imelihtne – ei uuendanud blogi ega uuenda ka tulevikus, siis ei olnud mõtet hoida neid lahus. Kuna samal alamdomeenil on ka teisi tähtsamaid faile, mida kasutan igapäevaselt, siis ei hakanud keerulisemat .htaccess suunamist kirjutama, vaid panin jõuga kogu WordPressi suunama eelmainitud aadressile.

Aasta kokkuvõtte

Lõpetame neti-nohikute jutud, millest keegi nii või naa mitte midagi aru ei saa ja räägime parem pokkerist.

Täna oli esimene kord, kui avasin aastagraafiku pilguga uurida kasumit. Eeldasin vähemalt kümne tuhande dollari suurust miinust, aga pidin pettuma. Jäin siiski plussi.

Kõik käed, mis mul andmebaasis (kliki pildil kui oled pime)

BB

aasta-graafik

Raha

raha

Lahkame algusest.

Selle tulemusega olen ma väga-väga rahul. Arvestades, et Aasias olles vintis peaga enne peole minekut mängisin tihti 1000NL regularidega, kus ma ei jooksnud ega muidugi mänginudki kõige paremini. Seega EV järgi 5000 dollarit kasumit ei olegi kõige halvem või kui EV-d ei arvesta, siis ka 733 dollarit ei ole tulemus, mille puhul hobimängur, kelleks ma end tänasel päeval pean, peaks nutma. Lisandub ka mingi hunnik rakeback.

Siin ruumis kõik räägitud ja liigume edasi järgmisse tuppa. Ärge oodake seal. Tulge nüüd!

Kas kõik on siin? Tundub küll.

Peale Aasiast tulekut võtsin tõsisemalt. Õigemini Aasia lõpuaegadel kui elasin Taiwani pealinnas Taipeis, kus pesitses ka Eesti pokkerimängija  =Gh1st=. Ta andis mulle päris palju häid mõtteid ja mõtlesin, et proovin pokkerit uuesti. Mitte küll strateegiliselt, aga näitas, et ka väikestes limiitides on võimalik teenida.

Siinkohal vaadake kõik siia seinale neid kahte maalingut. Seal on 50NL – 400NL

BB-d

$$3

Raha

$bB3

Nagu enne mainisin (tegelt mustandis, siis puhtand-mustandisse see ei jõudnud), siis täpsustuseks ütlen, et umbes 30 000 kätt pärineb ainult juunist. Juurde võib arvestada umbes 1000-1400 dollarit rakebacki.

Kokkuvõttes võib rahul olla. Mängu biidin ning nälga ei jääks, aga oleks kohatu rääkida minu harva esinevas aastaraamatus ainult pokkerist. Peaks, võiks, tahaks vaadata ka möödunud aastasse – oli ebaõnnestumisi? Oli õnnestumisi? Kas oli edukas või ebadukas aasta? Kas muudaks midagi või oleks rahul ?

Well, well, well. 

Rahul ei saa kunagi olla, aga suured sammud olen astunud. Öeldakse, et inimene peaks vahetama ametit iga viie kuni seitsme aasta tagant. Kui oleks keegi mulle seda öelnud aastal 2008-2009, oleksin naernud ta üle, aga nüüd patsutaks õlale ja ütleks, et Madis sind võtku – sul oli õigus.

Toona ma oleksin naernud rutiini üle, kui ärkad kell 5-6-7-8 hommikul ja lähed magama punkt see sama kell, mis eile. Tänasel päeval jällegi mulle meeldib see ehk teisisõnu olen jällegi töömees. Tegelt siinkohal teen nalja, sest tööl ma küll ei käi, aga riigikassat täidan suurema maksukoormusega kui FIE ning rutiinis ma ka olen ja hetkel mulle meeldib see.

Ma ei hakka siin pikalt lahkama ega hakka ka pikalt oma tööd kirjeldama, sest see sobiks 100% kõikidele pokkerimängijatele, aga ainult väga väike protsent õnnestub sellega. Seal on vaja kümme korda suuremat hobuse kannatatust kui pokkeris. Ei räägi nädalatest, kuudest, vaid aastastest. Kokkuvõttvalt võib öelda – kõiksugu veebiärid, aga ma tõesti ei viitsi siin lahata, sest see läheb jälle veebi-nohkari jutule.

See võib pakkuda huvi, aga see oleks sama nagu buduaaris rääkida 2007. aastal pokkeristrateegiat või hakata kirjutama siin viimastest moetrendidest. Selle jaoks peab juba olema sügavam huvi ning ei piisa «ranka tabelist». Eestimaal võiks võrrelda, et istud 6-max lauda, kus on viis parimat  200NL mängijat ja rahvusvahelisel turul, kus on kuus parimat high-stakes regulari.

Siitmaalt lõpp ka minu tänapäeva tööst. Teine eesmärk oli alandada kaalu ning sellega sain üliedukalt hakkama. Postitasin ka FB ja oma foorumi blogisse ja panen ka siia:

Juuli algus (siis umbes 5kg juba maha võtnud) vs Detsembri algus

kaal2

Koheselt tapan ära ka Telegrami lugejate vandenõu – ja photoshopiteooriad ning lisan pildid koos äratuntavate näojoontega

07-01

 20141214_164910

20141214_165029

Kuna peale piltide postitamist palju küsiti täpse kava kohta, siis andsin näpunäiteid, aga ei jõudnud kõigile vastata ning lubasin kirjutada pikema peatüki. See on veninud, kuna veetsin pühad perega.

Kuna saabumas uus ja värske aasta, kus hakatakse puhtalt lehelt uute huvitavate lubadustega, siis mõtlesin, et äkki oleks täna just see päev, kus peaks selle posti tegema.

Sirvides kalendrit selgus, et homme on neljapäev, ja siis reede ja siis teate isegi… Seega pikad pühad ning enne järgmist nädalat ma seda tegema ei hakka.

Tühja kõrbe karjuma ei hakka ning tahaks ka lugejaid, vastasel juhul kirjutaks päeviku tindiga paberile ning viskaks fotod vahele ning 60-aastaselt kui päevik sahtlis kortsus ja tolmunud, siis viskaks prilli ninale, piibu ette ja vana ning väriseva kortsus käega loeks.

Järgmise aasta eesmärgid

Kui pokkeris plussi jään siis ok. Kui ei jää, siis pohhui.

Muude majanduslike eesmärkidega on suuremad plaanid ja neid ma paraku siin lahkama ei hakka. Võiksin, aga tunnen, et räägin vales seltskonnas valet juttu ja seega parem olen vait.

Kaalu koha pealt sooviksin suveks võtta ma ei teagi mitu kilo juurde. Kaalukaotuse koha pealt on mingid teadmised, aga juurde võtmise koha pealt – pean silmas lihasmassi, mitte rasvaprotsenti, olen must maa ja seal on vaja viia läbi taaskord Googeldamise, surfamise, küsimise jms. tee.

Jõmmiks ei taha saada, aga natukene on vaja massikest juurde võtta. Nõuandeid ei oota, sest kui oleks talitsenud teiste nõuannete järgi nagu kunagi, vajaksin tänapäeval päris kindlasti rinnahoidjaid, mida peaaegu läkski juba vaja.

PS! Blogi ma pidama ei hakka. Seda posti saad lugeda, järgmine ilmub ka mingil ajahetkel ning ülejärgmist ära oota – ilmub siis, kui ilmub.

Lisa oma kommentaar »€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal