Avaldatud: 5. detsember 2013
Kategooria: Kategoriseerimata / Uudised

Venemaa põrandaalused kodukootud hasartmängud

RussianGamblingThe Moscow News vahendusel võib lugeda RIA Novosti teisipäevast uudist, milles politsei andis teada, et 20. novembril korraldatud reidil põrandaaluse kihlveovahendaja ruumidesse, leiti puurides peetud rotte, kukkesid ning putukaid, keda suure tõenäosusega kasutati kihlvedude korraldamiseks.

2009. aastal suunati Venemaal kogu legaalne hasartmängumajandus nelja regiooni, ning keelustati mujal. Erilist effekti pole see samm andnud, ning palju endised legaalsed hasartmänguoperatsioonid on lihtsalt liikunud põranda alla, ning pärast võimude sekkumist avatakse need peagi uuesti.

Ühes varasemas The Moscow News loos on detailsemalt kirjeldatud, milliseid panustamisvõimalusi kihlveosõpradele ühes põrandalauses kihlvekontoris pakuti.

Rottide ülesandeks oli läbida takistusriba, mille lõpus ootas parimat väike toidupala, kuid loost tuleb välja, et esimese põlvkonna rotid olid liiga metsikud, ning üritasid agaralt takistusrajalt välja pääseda, seega oli toode alles katsetamisjärgus.

Kohandatud kukevõitluses ei kasutatud teradega kannuseid, ning võitis lind, kelle keha küljes hõljus viimane terve õhupall, misjärel linnud kiirelt eraldati.
Kukevõitluse oli Aleksander II Venemaal ebaeetiliseks kuulutanud juba 19. sajandil.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal