Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #3766
    Re: Filmid ja sarjad

    Tahaks "Päikese Poole" soovitada, kui kegei ei ole juba soovitanud.

    No see on ikka tase omaette. Viimane osa oli veel eriti klass omaette.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3767
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
      Tahaks "Päikese Poole" soovitada, kui kegei ei ole juba soovitanud.

      No see on ikka tase omaette. Viimane osa oli veel eriti klass omaette.
      Mul poeg fännab seda täiega ja Getterit muidugi ka. Ise avastasin just alles Grimm´i, natuke jabur on aga huvi pakub ikka. Warehouse 13 kohta kehtib pm sama ja Spartacus: Vengeance E05 oli ikka ülikõva.

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Brüno on imo odav saast.
      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      +1 Ma ei saa aru kuidas midagi sellist on üldse võimalik vaadata
      Oma point on asjal olemas, kuid sellest ja minu vägivallavabast iseloomust hoolimata tahaks ma täiega nii Brüno´le kui Borat´ile kümpi sõita. Ali G niivõrd lolle nalju juba ei teinud.
      Last edited by Potsataja; 05.03.12, 15:50.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #3768
        Re: Filmid ja sarjad

        Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #3769
          Re: Filmid ja sarjad

          Largo Winch!!!

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #3770
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            Käisin täna Vasaku jala reedet vaatamas... eestlaste kohta väga okei film. Sisu oli suht olematu, aga nalja oli nabani.
            Väga mõnus meelelahutusfilm.
            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.
            Olen siin rohkem käsnakallega ühes paadis, kuigi pigem nagu keskel. Eks ta maitse asi ole, ja oleneb, kes mida sellest nö ootas. Ilmselgelt see polegi sügava sisuline film, vaid puhtalt sürrealistlik põnevus noku laiaks istumise film. Tõsi, kohati süžee poolest mindi üle võlli küll.

            Oli ohtrasti vägivalda, seksi ja narkot. Üks paras sürr kompott. Piletirahast kahju ei hakanud ja huumorit sai ka. Häid näitlejaid nagu Teplenkov ja Võigemasti on alati tore vaadata.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #3771
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.
              hea et siis tervet rida enda jaoks ei bronninud selle filmi rahulikuks nautimiseks nagu mõned siin nõu andsid. + muidugi lisaks kohustuslikud 3-5 kohta paarist eespoolsest reast, et mingi martin müürsepp vaadet ei segama ei satuks.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #3772
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Olen siin rohkem käsnakallega ühes paadis, kuigi pigem nagu keskel. Eks ta maitse asi ole, ja oleneb, kes mida sellest nö ootas. Ilmselgelt see polegi sügava sisuline film, vaid puhtalt sürrealistlik põnevus noku laiaks istumise film. Tõsi, kohati süžee poolest mindi üle võlli küll.

                Oli ohtrasti vägivalda, seksi ja narkot. Üks paras sürr kompott. Piletirahast kahju ei hakanud ja huumorit sai ka. Häid näitlejaid nagu Teplenkov ja Võigemasti on alati tore vaadata.
                Üldiselt eesti filmid sitaks meeldivad... Punane elavhõbe nt oli väga normal vaatamine, paljudele ei istunud. Aga see oli ikka liiga rubbish :/

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #3773
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Üldiselt eesti filmid sitaks meeldivad... Punane elavhõbe nt oli väga normal vaatamine, paljudele ei istunud. Aga see oli ikka liiga rubbish :/
                  Hankisingi just mõned Eesti filmid, mida veel näinud pole - Punane elavhõbe nende seas, kui sa nii kriitiline oled eelneva suhtes (mis pole üldse halb), siis loodetavasti tuleb sellest hea vaatamine :)

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #3774
                    Re: Filmid ja sarjad

                    lähen ka homme seda reede asja vaatama, tra mulle ei meeldi küll üldse kui filmidesse pannakse suvalisi tegelasi kes otseselt näidelda ei oska a la farmi-gabriel umbkottides ja nüüd siis selles bõuneri-ott, aga eks näis, samas seal palju häid näitlejaid kaa..
                    Last edited by harryahven; 05.03.12, 22:13.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #3775
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi.
                      Ma arutasin ka inwardiga just eile. Nii kriitiline, et täitsa null oleks, aga mingit ülistuslaulu ka ei tule. Mulle absoluutselt ei meeldinud, et asi oli nii üle võlli keeratud. Absoluutselt usutavust polnud kogu süsteemis, seda esiteks. Ning sealt tulenevalt algas ahelreaktsioon, sest mitte kellelegi tegelastest pole kaasa elada.
                      See ongi enamike filmide viga, et lõpuks on lihtsalt täiesti ükskõik selles pudru ja kapsa hulgas, kes sureb, kes elab, mis omakorda kaotab filmist põnevuse, mis omakorda paneb mõtlema, et miks ma seda vaatan.
                      Mul kahju polnd rahast, aga peale ülikenade rindade ka midagi muud meelde ei jäänud.
                      Ahjaa parim kild:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      lähen ka homme seda reede asja vaatama, tra mulle ei meeldi küll üldse kui filmidesse pannakse suvalisi tegelasi kes otseselt näidelda ei oska a la farmi-gabriel umbkottides ja nüüd siis selles bõuneri-ott, aga eks näis, samas seal palju häid näitlejaid kaa..
                      Selles mõttes ära karda, et mingid kuulsused iseennast mängivad. Näitlemine üldiselt silma ei riivand ja otil lihtsalt selline roll, mis paraku ülemängimist nõuabki. Nagu pedaja omagi.
                      Last edited by camu; 05.03.12, 22:19.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #3776
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Uuema aja eesti filmidest peale Sügisballi midagi väga head ei olegi olnud kahjuks.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #3777
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Siinkohal küsiks, et milline on Teie arust läbi aegade parim Eesti film ?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Potsataja; 05.03.12, 23:10.

                          Comment

                          • Cashmer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2011
                            • 438

                            #3778
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Läbi aegade parim eesti film on Hukkunud Alpinisti Hotell - ainus eesti ulmekas, ülihea soundtrackiga, kes ei tea, siis herr Grünberg on selle taga.

                            Eesti filmiga on muidugi see, et mis on eesti film. Nõukogude okupatsiooni ajal vändatu sisaldab päris palju võõrkeelseid nimesid, nagu ka ülalmainitu, lisaks on Hukkunud Alpinisti Hotell hoopis Borissi ja Arkadi kirjutatud raamatu põhjal vändatud.

                            muidugi on veel ulmekas - Navigaator Pirx, aga see pole, vähemalt vikpeedia andmetel, siiski eesti film, vaid koostö, avastasin veel lisaks, et selle filmi mussooni taga on Pärt :o
                            Last edited by Cashmer; 06.03.12, 06:49. Põhjus: kirjavead

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #3779
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Läbi aegade parim on kindlasti "Täna öösel me ei maga", millest ei saa aru ainult matsid. Eriti võimas oli rongistseen.

                              Meenutagem: http://www.taska.ee/ei_maga/tana_oos..._maga_suur.mpg
                              Last edited by taipupole; 06.03.12, 07:43.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #3780
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Läbi aegade parim on kindlasti "Täna öösel me ei maga"
                                Ma ei suuda valida, kas see või "Rutsi reis". Kontrollinud ei ole, aga autor ilmselt sama - väga sarnane käekiri.

                                Comment

                                Working...