Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #2266
    Re: Filmid ja sarjad

    esimese panin tõmbama aga see Heat-i olen näinud ja vaatamata et see oli vist ülipikk film, oli seal koguaeg põnevust. väga väärt film. ükski soovitus ei ole kulunud. alati on mõni film mis on jäänud ju nägemata ning head kraami tasub alati soovitada(Y)

    Comment

    • bounce
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 865

      #2267
      Re: Filmid ja sarjad

      kui Heat meeldib siis The Town on samasse auku - väärt vaatamine.

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #2268
        Re: Filmid ja sarjad

        Training Day eks, Denzel Washingtoni eluroll.
        Thief (1981), aeglane pätikas, aga megahea.
        To Live and die in LA (1985), mõnus 80ndate madin.
        Kui tahad midagi kergemat, siis Death Wish 3. Charles Bronson notib terve linnaosatäie kaake maha, not bad, ütleks.
        Layer Cake, inglise pätikas, Sienna Miller pole hiljem kunagi nii seksuaalne old ning kust pärit ka järgmine superstseen
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by adam_q; 14.03.11, 08:49.

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #2269
          Re: Filmid ja sarjad

          Pean ütlema, et Criminal Minds (kurjuse kannul) on väga korralik sari kõigile krimifännidele. Viis ja pool hooaega vaadatud ja juba vaatan kurvalt, et ainult 6 hooaega ongi väljas.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #2270
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
            Pean ütlema, et Criminal Minds (kurjuse kannul) on väga korralik sari kõigile krimifännidele. Viis ja pool hooaega vaadatud ja juba vaatan kurvalt, et ainult 6 hooaega ongi väljas.
            neid krimisarju on kohutavalt palju, kas nad üksteist ei kopeeri juba (CSI-like)? eriline naljanumber on midsomeri mõrvad, peaks olema väike county kuskil inglismaal aga sihuke mõrvamine käib

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #2271
              Re: Filmid ja sarjad

              Ei ütleks, et sarnaneb CSI'le. Analüüsil põhinev, mitte nii väga asitõendite otsimisel jms.See kopeerimine on pigem vaatenurgas kinni - kas otsida erilisust sarjas või põnevust(üritada ise mõrv lahendada näiteks.)
              Last edited by Madis_89; 14.03.11, 17:42.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #2272
                Re: Filmid ja sarjad

                Veits teist tüüpi jah. Criminal psychology, mitte detektiivitöö. CSI'd ja NCIS'd on üsna üks-ühele koopia oma 17 erineva variandiga.

                Comment

                • Jack Jones
                  Jube Noob
                  • Aug 2009
                  • 143

                  #2273
                  Re: Filmid ja sarjad

                  vaatasin just "It´s kind of Funny Story"

                  ja täitsa meeldis, kellele läheb peale selline Zach-i tüüpi naljad, siis soovitan!

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #2274
                    Re: Filmid ja sarjad

                    No ma tean, et kõiki neid nö true story/bio filme ilustatakse, aga kurat kuda mulle need lähevad hinge.
                    Täna vaatasin tükk aega "Vaatamata filmid" kaustas seisnud "Freedom Writersi" ära. Kohati lõi värina sisse küll.
                    Kuigi filmi point/sisu ilmselt võib sarnaneda filmile "Dangerous Minds", mida ma ise
                    pole kunagi veel täispikalt vaatanud.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #2275
                      Re: Filmid ja sarjad

                      nagu teada, siis peaaegu kõikidele filmidele tehakse venekeelse pealelugemisega variante. kas keegi neti searchi spets leiaks mulle sellise versiooni filmist Inside Job (2010)?

                      E: või sellele filmile kas siis eest, soome või venekeelseid subtiitreid?
                      Last edited by udikaz; 17.03.11, 09:36.

                      Comment

                      • Jack Jones
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 143

                        #2276
                        Re: Filmid ja sarjad

                        ma ei tea, kas võib levitada, aga rutracker[dot]org, seal täitsa peaks olema see film

                        Comment

                        • Madis_89
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 841

                          #2277
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Turist on täitsa enam-vähem film, jolie ja depp'iga, kuigi ootasin enamat. dvdrip väljas siis

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #2278
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust
                            ma ei tea, kas võib levitada, aga rutracker[dot]org, seal täitsa peaks olema see film
                            Ei või.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2279
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Entourage Ari Gold on vist kõige epicum omajast näitlejaskuju, keda kunagi näinud olen. Sick mees. Õnneks on mul veel 4 seasonit vaadata

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #2280
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Entourage Ari Gold on vist kõige epicum omajast näitlejaskuju, keda kunagi näinud olen. Sick mees. Õnneks on mul veel 4 seasonit vaadata
                                Lucky you

                                Comment

                                Working...