Re: Filmid ja sarjad
esimese panin tõmbama aga see Heat-i olen näinud ja vaatamata et see oli vist ülipikk film, oli seal koguaeg põnevust. väga väärt film. ükski soovitus ei ole kulunud. alati on mõni film mis on jäänud ju nägemata ning head kraami tasub alati soovitada(Y)
esimese panin tõmbama aga see Heat-i olen näinud ja vaatamata et see oli vist ülipikk film, oli seal koguaeg põnevust. väga väärt film. ükski soovitus ei ole kulunud. alati on mõni film mis on jäänud ju nägemata ning head kraami tasub alati soovitada(Y)
Comment