Re: Filmid ja sarjad
eesti fimidest meenus veel Emumäe Eedi ja Lobi küla Kristjan - aga see lihtsalt hea vaatamine, mitte nüüd läbiaegade parim film vms.
kas ´Täna öösel me ei maga´ on tõesti nii nuts film? pole ise näinud, aga ainult halba selle kohta kuulnud ja nüüd loen siit foorumist, et hoopis need, kellele see film ei meeldi on halvad filmivaatajad.
Taipupole, kas sa seletakisd, millest enamus inimesi selle filmi puhul aru ei saanud? võib-olla siis vaatan ka ära.
eesti fimidest meenus veel Emumäe Eedi ja Lobi küla Kristjan - aga see lihtsalt hea vaatamine, mitte nüüd läbiaegade parim film vms.
kas ´Täna öösel me ei maga´ on tõesti nii nuts film? pole ise näinud, aga ainult halba selle kohta kuulnud ja nüüd loen siit foorumist, et hoopis need, kellele see film ei meeldi on halvad filmivaatajad.
Taipupole, kas sa seletakisd, millest enamus inimesi selle filmi puhul aru ei saanud? võib-olla siis vaatan ka ära.



Comment