Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #3781
    Re: Filmid ja sarjad

    eesti fimidest meenus veel Emumäe Eedi ja Lobi küla Kristjan - aga see lihtsalt hea vaatamine, mitte nüüd läbiaegade parim film vms.

    kas ´Täna öösel me ei maga´ on tõesti nii nuts film? pole ise näinud, aga ainult halba selle kohta kuulnud ja nüüd loen siit foorumist, et hoopis need, kellele see film ei meeldi on halvad filmivaatajad.

    Taipupole, kas sa seletakisd, millest enamus inimesi selle filmi puhul aru ei saanud? võib-olla siis vaatan ka ära.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3782
      Re: Filmid ja sarjad

      Raske on öelda parimat, see on maitse teema.
      Häid: Arabella, Õnnelind flamingo, Surnuaiavahi tütar, Sügisball, Hukkunud Alpinisti hotell, Keskea rõõmud, Tants aurukatla ümber, Ristumine peateega, Nipernaadi, Georgica...

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #3783
        Re: Filmid ja sarjad

        Kaks eesti filmi, mida alati vähemalt pool tundi vaatan, on "Siin me oleme" ja "mehed ei nuta." Noor pensionär kah.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #3784
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
          Taipupole, kas sa seletakisd, millest enamus inimesi selle filmi puhul aru ei saanud? võib-olla siis vaatan ka ära.
          Seda ei saa sõnadesse panna. Hell nagu armastus.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #3785
            Re: Filmid ja sarjad

            taipupole tegi nalja lihtsalt. ei maksa hakata seda filmi vaatama sooviga nüüd seal tingimata midagi head leida, kui keegi seda niisama ironiseerivalt kiitis.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #3786
              Re: Filmid ja sarjad

              Ärge nii rämedaid leveleid tehke kurat, oleks lähiajal juba 2h elust auku pannud :D

              Uuematest eesti filmidest Klass ja Mina Olin Siin

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #3787
                Re: Filmid ja sarjad

                "Haiguste ravi" on väga cool eelmisest aastast. Täna öösel me ei maga saab ikka pika puuga...

                misasi on "Rutsi reis" ?

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #3788
                  Re: Filmid ja sarjad




                  VERSUS



                  Rohkem esimesi filme! See seksi segamini mingi süvafilosoofilise pläraga tüütab ära, mitte ainult Eesti kinos, aga maailmas üldiselt. Artise võiks pmst kunsti sildi all tegutsevaks ängiporno-kinoks küll nimetada

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #3789
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                    misasi on "Rutsi reis" ?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #3790
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Alcatraz on kyll räme saast, milline kuradi idioot sellise story välja mõtleb... Revenge tundub palju huvitavam, kuigi kisub suht seebiks ära, aga siiski täiesti arvestatav ajaviitesari. LOL Brüno, see oli ikka eriti kõva asi ju, neeger kinokassas hoiatas, et "some people may find this movie offensive" ma ütlesin, et doh, sellepärast ma seda vaatama lähengi ju. Ei jõua ta uut filmi ära oodata.

                      Comment

                      • paradigmlost
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 421

                        #3791
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Viimasel ajal 2 head filmi vaadanud ja soovitan neile, kes näind veel pole: The Machinist (2004) - sünge mystery/thriller/drama ja teine mida millegipärast varem polnud näind - American Beauty (1999) Kevin Spacey´ga, viimane on minu hinnangul täiesti 10/10 filmielamus!

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #3792
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                          American Beauty (1999) Kevin Spacey´ga, viimane on minu hinnangul täiesti 10/10 filmielamus!
                          Tavaliselt käivad need kaks ühes lauses....

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #3793
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                            Raske on öelda parimat, see on maitse teema.
                            Häid: Arabella, Õnnelind flamingo, Surnuaiavahi tütar, Sügisball, Hukkunud Alpinisti hotell, Keskea rõõmud, Tants aurukatla ümber, Ristumine peateega, Nipernaadi, Georgica...
                            Kusjuures ma ei ole paari filmi sinu listist üldse näinud. Eesti filmide "kättesaadavusega" on nagu on. "Arabella, mereröövli tütar" on vähemalt parim "lastefilm" ehk enamus täiskasvanute filme on omamoodi vähem tõsised. "Metsluiged" oli ka väga hea, kuigi liigagi sünge lastefilm aga Hans Christian Anderseni muinasjutud ongi enamjaolt seda ja nende pehmendamine ei muuda lugusid sugugi mitte paremaks. Lisaks veel "Karoliine Hõbelõng" ja "Laanetaguse suvi" ja ongi kõik Eesti lastefimid mainitud, mis on minu arust enamusest Hollywoodi analoogidest peajagu üle.

                            Hiljuti vaatasin uuesti ära ka "Ma olen väsinud vihkamast", mida paljud meie foorumi noorematest liikmetest pole ehk samuti senini näinud, kuid mis on kindlasti vägagi vaatamist väärt.
                            Last edited by Potsataja; 08.03.12, 13:48.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #3794
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                              Viimasel ajal 2 head filmi vaadanud ja soovitan neile, kes näind veel pole: The Machinist (2004) - sünge mystery/thriller/drama ja teine mida millegipärast varem polnud näind - American Beauty (1999) Kevin Spacey´ga, viimane on minu hinnangul täiesti 10/10 filmielamus!
                              see tõesti hea film - ühinen kiidulauluga.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #3795
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                                The Machinist (2004) - sünge mystery/thriller/drama
                                christian bale tegi ju järjest machinisti ja batman beginsi - võrrelge tüübi välimust neis filmides. kuskil imdb trivias peaks olema kirjas ka palju ta kehakaal nende kahe rolli vahel muutus. ja beginsi jaoks ta mitte ei söönud lihtsalt kilosid tagasi vaid kasvatas korralikult musklit ikka.

                                Comment

                                Working...