Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #3616
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ma olen aint rootsi omasi vaadanud ja need meeldisid väga, US oma vaatan kunagi pohmas peaga. Aga kuna hollywood viimasel ajal teeb igast eoroopa filme järgi siis ma veel ei ole sattunud ühelegi mis oleks paremini tehtud.
    Näitena juba see http://www.imdb.com/title/tt1139797/
    Kamoon, see on küll sitt näide. Usa oma oli vägagi vaadatav remake. Mingist persekeeramisest ei saa antud näite põhjal mitte kuidagi rääkida. Jah, ma olen mõlemat näinud. Jah, Rootsi oma oli veidi parem. Aga mitte mäekõrguselt üle. Too näide siis kui Usa versiooni GWTDT ka ära vaatad.
    PS! Minu jaoks oli The Departed ka suht crap, võrreldes originaaliga, kus pinget rohkem, ometi pälvis film tohutuid kiidusõnu.

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    maeitea, päris raske on seda nimetada ühtseks tervikuks kui (rootsi filmide põhjal) esimene on mõrvamüsteerium ja teine-kolmas on mingid organiseeritud kuritegevuse krimkad. ka minu arust oli esimene oli ikka palju parem teisest-kolmandast hoolimata sellest kas larsson kirjutas selle algusest peale planeeritud triloogiana, kirjutas järjed mingist jätkuvast süütundest võimisiganes.
    +1.
    Tahtsin hommikul sama asja kirjutada, aga kahjuks läks kooli minekuga kiireks. Et antud "triloogia" puhul on esimene film (raamatud pole lugenud) kindlasti kõvasti parem järgnevatest, kus asi lihtsalt veidi ulmeliseks keeratakse ning kogu peategelaste vaheline "keemia", mis esimese osa superheaks tegi, täiesti ära kaotatakse.

    LOTR on triloogia.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #3617
      Re: Filmid ja sarjad

      rootsi keelsete nimed, et keegi seda inglise keeles üleloetud paska ei peaks enam kunagi nägema:
      1.Män som hatar kvinnor
      2.Flickan som lekte med elden
      3.Luftslottet som sprängdes

      4.hetkel veel vaid raamatuna

      Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.
      Kui rootsi tüdruk teises või kolmandas osas mingi tüdruku tussut lakub, siis minu arvates tundub see suht tõetruu

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #3618
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        Kui rootsi tüdruk teises või kolmandas osas mingi tüdruku tussut lakub, siis minu arvates tundub see suht tõetruu
        Cunt wait.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #3619
          Re: Filmid ja sarjad

          downloading.....

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #3620
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
            maeitea, päris raske on seda nimetada ühtseks tervikuks kui (rootsi filmide põhjal) esimene on mõrvamüsteerium ja teine-kolmas on mingid organiseeritud kuritegevuse krimkad. ka minu arust oli esimene oli ikka palju parem teisest-kolmandast hoolimata sellest kas larsson kirjutas selle algusest peale planeeritud triloogiana, kirjutas järjed mingist jätkuvast süütundest võimisiganes.
            Larsson ei plaaninud trioloogiat, vaid vähemalt 10-osalist seeriat.


            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust

            4.hetkel veel vaid raamatuna
            Mingisugune tüvitekst peaks kusagil kellegi arvutis olemasolema jah, iseasi kas see kunagi trükki ka läheb.
            Last edited by eluvend; 02.02.12, 17:51.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #3621
              Re: Filmid ja sarjad

              nop 6 osalist, vist

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #3622
                Re: Filmid ja sarjad

                When Larsson died, it was discovered that he had left behind manuscripts of three completed but unpublished novels written as a series.
                ...
                Larsson left about three quarters of a fourth novel on a notebook computer, now possessed by his partner, Eva Gabrielsson; synopses or manuscripts of the fifth and sixth in the series, which he intended to contain an eventual total of ten books, may also exist.


                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #3623
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                  When Larsson died, it was discovered that he had left behind manuscripts of three completed but unpublished novels written as a series.
                  ...
                  Larsson left about three quarters of a fourth novel on a notebook computer, now possessed by his partner, Eva Gabrielsson; synopses or manuscripts of the fifth and sixth in the series, which he intended to contain an eventual total of ten books, may also exist.



                  http://en.wikipedia.org/wiki/Stieg_Larsson
                  gg

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #3624
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Drive - vaatasin ära, sest muud ei kuulegi kui hea, kui hea. Ja oi kui kui hea see film on.
                    Ja mis muss. Pole ammu musooni alla laadinud, aga see soundtrack läheb kindlasti tõmbamisele.
                    Peaosatäitja on varasemalt suht külmaks jätnud, aga see osatäitmine on super. Tavaliselt on ikka midagi, mis häirib filmi puhul, selle filmi puhul ei häiri isegi see, et enamus autod, mida näitab on kaalikad. Sobib. Vahet pole.

                    See film on esimestest sekunditest.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #3625
                      Re: Filmid ja sarjad

                      wtf? Ma ei mõista küll mis selles nii erilist on. Kõik räägivad sellest nagu oleks üks parimaid mis loodud ja kindlasti aasta film

                      Comment

                      • bauss
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #3626
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        wtf? Ma ei mõista küll mis selles nii erilist on. Kõik räägivad sellest nagu oleks üks parimaid mis loodud ja kindlasti aasta film
                        +1
                        halb küll ei olnud, aga mingi täielik lagi kindlasti mitte (soundtrack oli küll hea)

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #3627
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          wtf? Ma ei mõista küll mis selles nii erilist on. Kõik räägivad sellest nagu oleks üks parimaid mis loodud ja kindlasti aasta film
                          Läbi aegade parim kindlasti mitte, aasta 2011 kindlasti.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #3628
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Pean mõtte poolest/emotsioonide poolest ntx Helpi 3x paremaks 2011a filmiks kui Drive.
                            Drive-l oli juba ammu läbi leierdatud mõte (et kõik asjad/teod ja nende tagajärjed võivad kokku joosta jne) ja üldine tempo aeglane+hulgim vigu.
                            Soundtrack oli küll hea jah.
                            Last edited by k2snakalle; 03.02.12, 11:50.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #3629
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              üldine tempo aeglane+hulgim vigu
                              hulgim vigu? näiteks?

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #3630
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Dirve 2011 parim film, mis nähtud ja lol@hulgim vigu filmis.

                                Comment

                                Working...