Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #3016
    Re: Filmid ja sarjad

    BB viimane osa poolkahtlane aga def hea sissejuhatuse järgmisele osale i guess.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3017
      Re: Filmid ja sarjad

      ei viitsi teemat läbi otsida, kuid mida siinsed kriitikud spartacuse seriaalist arvavad? imdb-s hinne suht kõrge...
      või mida soovitate vaadata 30+ mehel ja 28+naisel.
      hiljuti vaatasime game of the thronesi läbi. meeldis
      võiks midagi sarnast vaadata....

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #3018
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        ei viitsi teemat läbi otsida, kuid mida siinsed kriitikud spartacuse seriaalist arvavad? imdb-s hinne suht kõrge...
        või mida soovitate vaadata 30+ mehel ja 28+naisel.
        hiljuti vaatasime game of the thronesi läbi. meeldis
        võiks midagi sarnast vaadata....
        Loomulikult vaata. Midagi sama head ei ole tükkaega tulnud. Troonidega võrdne värk.
        Kahjuks teisel hooajal(või pre kuidas kellelegi meeldib) vahetus peanäitleja kuna vana haigestus vähki ja nüüdseks on ta ka lahkunud. Aga sari on ok edasi.
        Last edited by Oliverk; 14.09.11, 08:22.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #3019
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          Loomulikult vaata. Midagi sama head ei ole tükkaega tulnud. Troonidega võrdne värk.
          Kahjuks teisel hooajal(või pre kuidas kellelegi meeldib) vahetus peanäitleja kuna vana haigestus vähki ja nüüdseks on ta ka lahkunud. Aga sari on ok edasi.
          ty.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #3020
            Re: Filmid ja sarjad

            Mingi päev tv-st nägin esimest osa ja hakkas huvitama kuidagi.

            The United States of Tara



            Sari ühest perest siis, emal on dissociative identity disorder ehk siis mitu isiksust, kes tulevad suht lambi hetkedel välja, tütar on mingi teenager rebel, poeg on kõige noorem ja väikest viisi gay, ja isa üritab kogu selle jamaga siis hakkama saada. Suht koomiline kohati, kuna naise isiksuste hulka kuuluvad 16-aastane suht lõdva olemisega tüdruk, vana kooli perenaine ja ahelsuitsetajast ja -joojast maamees.:)

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #3021
              Re: Filmid ja sarjad

              paar head filmi mida soovitan:

              Shutter Island(2010), Source Code(2011), Limitless(2011)

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #3022
                Re: Filmid ja sarjad

                Viimased 3 soovitatud on head yep, eriti Shutter Island.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #3023
                  Re: Filmid ja sarjad

                  [YOUTUBE]rA9eaLhxURs[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #3024
                    Re: Filmid ja sarjad

                    shutter island on ikka paras mindfuck.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #3025
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Loomulikult vaata. Midagi sama head ei ole tükkaega tulnud. Troonidega võrdne värk.
                      Kahjuks teisel hooajal(või pre kuidas kellelegi meeldib) vahetus peanäitleja kuna vana haigestus vähki ja nüüdseks on ta ka lahkunud. Aga sari on ok edasi.
                      IMHO peale troonide vaatamist asi enam nii vägev ei tundunud, aga üldiselt igati korralik vaatamine ning kui aega on siis tasuks kindlasti vaadata.

                      Endal hetkel Gods of the Arena vaadatud, aga Blood and Sand veel pooleli.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #3026
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Mul mõlemad ammu vaadatud ja väga hea sari, kahju tõesti, et Andy Whitfield nüüd lahkunute seas on.

                        Comment

                        • Madis_89
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 841

                          #3027
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Päeval alustasin seriaaliga "Suits", nüüd lõpetasin ja pean tõdema, et on tõepoolest meganuts.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #3028
                            Re: Filmid ja sarjad

                            It's Always Sunny in Philadelphia S7E1 täna

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #3029
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Eile sattusin vaatama viasati pealt mingit prantsuse filmi naisest, kes hakkas maletajaks, algul tundus jama, aga ikkagi tõmbas kaasa kuidagi. Aga kõrvalosa mängis Kevin Kline ja kohe meenus väga hea komöödia "kala nimega Wanda" , mille eest ta ka kõrvalosa oskari sai. Soovitan, kui kellelgi juhuslikult nägemata.

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #3030
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                It's Always Sunny in Philadelphia S7E1 täna
                                teh nuts

                                Comment

                                Working...