Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sven
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 127

    #3796
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    Viimasel ajal 2 head filmi vaadanud ja soovitan neile, kes näind veel pole: The Machinist (2004) - sünge mystery/thriller/drama ja teine mida millegipärast varem polnud näind - American Beauty (1999) Kevin Spacey´ga, viimane on minu hinnangul täiesti 10/10 filmielamus!
    Minu top 2 Kevin Spacey filmi: "The Life of David Gale" ja "Usual Suspects" Eeldan et enamus on teist nainud, aga paljud pole esimest nainud ja vaga hea film IMO.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3797
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas sven Vaata postitust
      Minu top 2 Kevin Spacey filmi: "The Life of David Gale" ja "Usual Suspects" Eeldan et enamus on teist nainud, aga paljud pole esimest nainud ja vaga hea film IMO.
      Mõlemad on päris head filmid. Spacey poolt lisaksin ka "Shipping News"

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #3798
        Re: Filmid ja sarjad

        Mina ja pastilaa hääletasime igatahes "Täna öösel me ei maga" poolt, mis siis, et mõned siin arvavad, et see on nali. Selgelt ründab ka esikohta, kultuursus pole surnud.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #3799
          Re: Filmid ja sarjad

          hääletasin ka ära. lõpus 5 mintsa otsisin kus see krdi hääleta nupp on :)

          Comment

          • Cashmer
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2011
            • 438

            #3800
            Re: Filmid ja sarjad

            hääletasin ka ja otsisin ka hääletusnuppu, sest see pole just kõige loogilisemas kohas.

            lisaks vaatsin ´täna öösel....´ trailerit. ma ei saa aru, kuidas on suudetud Kass selles filmis nii igavaks ja tavaliseks teha. vaatad teda fashion showdes või kampaaniates ja seal on ta ikka väga kena.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #3801
              Re: Filmid ja sarjad

              Mulle ikka väga meeldis "Magnus" ja see film oli nii hea, et kui ma muidu absoluutselt ei sallinud ei Elavat Legendi ega Terminaatorit ega üldse midgai analoogset, mis sellist sitta esindab, siis KAsearule teeks selle rolli eest küll suure aplausi.

              Küll aga oleks tahnud "Tulnukale" ka hääle anda, sest väga õigel ajal väga õige sõnumiga film.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #3802
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                Küll aga oleks tahnud "Tulnukale" ka hääle anda, sest väga õigel ajal väga õige sõnumiga film.
                "Tulnukas" läheb vist otse finaali.

                Muidu see hääletus võiks kusagil nähtavamal kohal olla. Ma külastan postimees.ee veebilehte kümneid kordi päevas aga ilma taipupole lingita poleks seda märganud. Nagu näha on hääletus juba üle kuu käinud ja imo oleks norm eeldada, et vähemalt mingi 50% postimees.ee (regulaarsetest) lugejatest oleks selle aja jooksul hääletanud.

                E: "Magnus" on väga eriline film. Imo armastavad (või siis vihkavad?) seda filmi eelkõige need, kellel on filmi temaatikaga kas siis pinnapealsed või sügavamad isiklikud kogemused.
                Last edited by Potsataja; 10.03.12, 13:24.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #3803
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  "Tulnukas" läheb vist otse finaali.

                  Muidu see hääletus võiks kusagil nähtavamal kohal olla. Ma külastan postimees.ee veebilehte kümneid kordi päevas aga ilma taipupole lingita poleks seda märganud. Nagu näha on hääletus juba üle kuu käinud ja imo oleks norm eeldada, et vähemalt mingi 50% postimees.ee (regulaarsetest) lugejatest oleks selle aja jooksul hääletanud.

                  E: "Magnus" on väga eriline film. Imo armastavad (või siis vihkavad?) seda filmi eelkõige need, kellel on filmi temaatikaga kas siis pinnapealsed või sügavamad isiklikud kogemused.



                  Paljud hakkavad millegi pärast kuskilt emo bullshit nurgast lähenema, aga just see külm suhtumine teadmisest et peaks varsti surema sai sügav veendumus oli imo väga geniaalselt üles ehitatud.

                  Kuldsed momendid olid õe küsimus läppari ostmise kohta ja isa hüvastijätt, kui kutt oli sobiva puu leidnud endale.

                  Ja üks eriline combo, mis mulle sitaks meeldib on selline pohhuismi sequence koos kogu selle leppimise ja intensiivsusega ajal, mil mitte midagi ei toimu:




                  Breaking bad´is Jesse´il on täiesti apaatne staadium, kui lennukiga Mehhiko poole minemas - See imo kõige intensiivnsem ja kõvem stseen kogu sarjas.

                  +


                  ""25th hour" enne minekut laseb Norton oma sõpradel endale peksa anda, koos selle kõnega.

                  ja Magnuse stseen, kus ta praamil kuskil katusel on ja merd vaatab + Set Fire to flamesi muusika taustal on täietsi võrdväärne nende ülemistega.
                  [YOUTUBE]oohbywh7-i4[/YOUTUBE]


                  Tulnukaga tuleb meelde, kui see kunagi välja tuli ja näitaisn paarile inimesele. Suht eismene reaktsioon oli: "eh eh Karvased!"

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #3804
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust

                    kuidas on suudetud Kass selles filmis nii igavaks ja tavaliseks teha. vaatad teda fashion showdes või kampaaniates ja seal on ta ikka väga kena.
                    Tegin onupoja poliitikat ja hääletasin ka täna öösel me ei maga :D. Tglt ma näinud ka seda ja okay film. Vanemaid filme pole näinud eriti ja pooltest filmidest pole kuulnudki. "Mina olin siin" olen vähemalt mingi 15x otsast lõpuni vaadanud ja see ka väga norm film imo.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #3805
                      Re: Filmid ja sarjad

                      "Naerata ometi", "Ma olen väsinud vihkamast" ja "Mina olin siin" moodustavad mingil määral hea läbilõike noorsoo arengust läbi kolme aastakümne.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #3806
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Taipupole rikkus jälle mõneks ajaks tavapärase elurütmi ära sarja soovitades.. Kohutav inimene oled! :

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #3807
                          Re: Filmid ja sarjad

                          "New Kids Turbo"

                          Mõnus absurdikas. Olemas ka ingliskeelsete subtiitritega variant.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          "Nitro" on kah veel olemas, tõmbasin, pole jõudnud vaadata.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #3808
                            Re: Filmid ja sarjad

                            See filmihääletus on ikka suht ebaõnnestunud.
                            Miks ei ole nimekirjas filme nagu "Karu T*ra" ja "Imeb marmorvahvlit". Arusaamatu miks tervet filmižanrit on blokeeritud.

                            Comment

                            • sadakrooni
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 254

                              #3809
                              Re: Filmid ja sarjad



                              Sellise asja avastasin, niipalju kui praegu vaadanud tundub päris huvitav.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #3810
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                See filmihääletus on ikka suht ebaõnnestunud.
                                Miks ei ole nimekirjas filme nagu "Karu T*ra" ja "Imeb marmorvahvlit". Arusaamatu miks tervet filmižanrit on blokeeritud.
                                Need liiga viletsa kvaliteediga vist (pole näinud kumbagi, kuulnud neist ainult). Umbes nagu mingid põlve peal kokku klopsitud ja rohkem tähelepanu teiste sama kvaliteediga filmid, pälvinud ainult sellepärast, et paras porno on. IMDB-s pole ka neid (samas mingid klassikalised pornofilmid on).

                                EDIT: see Seksi-Kristi, kes kunagi vituga maalis, osales ka vist päris paljudes sama tüüpi filmides ja neid on kindlasti veel (Kristiina Bellanova filmid nt).

                                Comment

                                Working...