Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #3721
    Re: Filmid ja sarjad

    Crimina Minds S07E13 - näide sellest, kui sügavale "auku" võib kukkuda ja väike pokkeriteema ka lisaks.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3722
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust

      Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 - Ma ikka ja jälle imestan, mis pani Travoltat antud rolli vastu võtma. Minu jaoks on/oli tegu ühe väga hea sci-fi teosega, millest oleks võinud vabalt aretada Star Wars´ile analoogse kassahiti.
      All About Travolta --> http://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_Earth_(film)

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #3723
        Re: Filmid ja sarjad

        Nice one. Miljonite dollarite annetamisel tahaks ma näha ikka oma nägemust. Ausalt, oleks ma multimiljonär, siis paneks ma vabalt 90%+ oma rahast Asimovi Asumi teema peale. Kui peale seda veel pensionifondi raha jääks, siis oleks Zelazny teema järgmine ja Harrisoni teema peale seda.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #3724
          Re: Filmid ja sarjad

          no ta tegigi nii ju, see oli tema piibel pmst

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #3725
            Re: Filmid ja sarjad

            http://www.imdb.com/title/tt1841204/ nuts reality.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #3726
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              Fake reality, nagu imdb-st lugeda võib!

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #3727
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                ütle veel, et need kõik ühed "purkis*ttujad" ka. igaks juhuks.
                Tagantjärgi tuleb tuleb tunnistada, et ma ootasin seda "purkis*ttujate" mainimist aga lihtsalt ei reageerinud kohe. Tõesti, "Drive" on minu jaoks sama mõistetamatu kui see. Ma saan aru, et osad saavad aru, et tegu on mingi kõva kunstiga aga vot poindile ei saa siiski absoluutselt pihta.

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                tuleb igati nõustuda.

                ja siis tuleb msni leits taas ja ütleb: "ou anna filmisoovitusi, aga mitte mingeid 89nda aasta omi". film, mida siis soovitasin oli korra siitki läbi käinud:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                soovitan korra veel. äkki vähemalt üks inimene muudab oma võimsaid "enne 2009 oli ainult saast niikuinii" kriteeriume :D. minu poolt tätte garantii sellele filmile!
                Hakkasin täna vaatama, imo päris kunst kohe. Oskad ehk veel sarnaseid filme soovitada ?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #3728
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Oskad ehk veel sarnaseid filme soovitada ?
                  Sarnane ühe kõrtsi ümber keerlev shedööver oli "Barfly". Samuti tätte garantiiga.

                  Comment

                  • klaabu
                    Räme Fish
                    • Dec 2010
                    • 13

                    #3729
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Sarnane ühe kõrtsi ümber keerlev shedööver oli "Barfly". Samuti tätte garantiiga.
                    +1 No see on küll hea

                    Comment

                    • sadakrooni
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 254

                      #3730
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Kas keegi teab, kus kohast oleks võimalik saada/näha filmi "Mängija" Jaan Ehlvestist?

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #3731
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Inside men http://www.imdb.com/title/tt1989062/
                        Tundub olevat selline lühisari. Igastahes väga vaadatav ja hea sari vahelduseks mingile hollywoodi jamale. (tegevus toimub UK-s)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #3732
                          Re: Filmid ja sarjad

                          yeah, UK ftw, eile õhtune Sherlock ETV-s oli ka tase

                          Comment

                          • iicacii
                            Julm Donk
                            • May 2009
                            • 25

                            #3733
                            Re: Filmid ja sarjad

                            uus top geari hooaeg on väga hea

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #3734
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                              Kas keegi teab, kus kohast oleks võimalik saada/näha filmi "Mängija" Jaan Ehlvestist?
                              elioni videolaenutuses pidi olema
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #3735
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Hangover 2 on küll täisjama ning üks nürimad järgi, kus midagi uut ei pakuta võrreldes esimese osaga. Esimene osa oli nagu suht keskmine vaatamine kui midagi tarka ei viitsi teha.

                                Comment

                                Working...