Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #4516
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Minu arust polnud küll labased, just haakusid kuidagi filmiga sobivalt. Lisasin posti väikse clipi ka filmist. Unreal, et Chuck on 72 aastat vana.. nii mõnigi on selles eas vanadekodus vms. Mees näeb julgelt 15-a noorem välja.
    Lihtsalt kohati oli kohtasid kus ma eeldasin, et nüüd tuleb mõni hea kild, aga ei tulnud midagi ja see tunduski labane.
    Muidu Chuck paneb jah haigelt, samas ta tagus 60 aastaselt Texas Rangeris villainidele kannaga näkku ka.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #4517
      Re: Filmid ja sarjad

      charlie sheeni uus seriaal on päris naljakas. natuke imelik on teda uues keskkonnas vaadata aga muidu kärab küll.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #4518
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        küsisin selle pärast, et eile käisin vaatamas ja suht saast oli imo. suutsin isegi vahepeal magama jääda. saamas eelmine dark night meeldis väga.
        Suvalise action-põnevikuga võrreldes elab üle hea tahtmise korral, aga Nolani teostega võrreldes päris juustune.


        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        charlie sheeni uus seriaal on päris naljakas. natuke imelik on teda uues keskkonnas vaadata aga muidu kärab küll.
        Suutsin seda 5min vaadata, täiesti kohutav.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #4519
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Minu arust polnud küll labased, just haakusid kuidagi filmiga sobivalt. Lisasin posti väikse clipi ka filmist. Unreal, et Chuck on 72 aastat vana.. nii mõnigi on selles eas vanadekodus vms. Mees näeb julgelt 15-a noorem välja.
          Käisin ka vaatamas. Suhteline huumor ikka. Kui täheldasid, siis Chucki põsed olid botoxit täis, punnis nagu ei tea mis ja ühtegi emotsiooni mehe näos polnud.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #4520
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Suutsin seda 5min vaadata, täiesti kohutav.
            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
            Muidu tuli täna Anger Management S01E01 ja E02 välja ehk siis Charlie Sheeni uus sari, kohe hakkan vaatama
            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
            mmmmkay ma quittisin esimese osa 2:35 pealt

            charlie sheen on awesome aga see sari on epic fail
            qft

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #4521
              Re: Filmid ja sarjad

              dno, esimene osa oli imo veits imelik, pärastpoole läheb paremaks.

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #4522
                Re: Filmid ja sarjad

                gg Suits, jaanuarist edasi

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #4523
                  Re: Filmid ja sarjad

                  keegi Storage Warsi vaatab?

                  üldiselt kõik need storage wars sarjad on igavad aga see küll sümpatiseerib, väga hästi kokku pandud imo.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #4524
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Päris hea komöödia :D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #4525
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Strike back is back!

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #4526
                        Re: Filmid ja sarjad

                        "Ted" - meh, kõlbas vaadata ja paar head kildu oli, aga mitte midagi erilist.

                        "Abraham Lincoln - vampiiri ..." - Polnud aimugi, et eriefektid (kõigest kirvega vampiiride tagumine siiski) nii kaugele arenenud juba :D. Aegluubis 3D-s peade raiumist oli meeliülendav vaadata ja story polnud ka paha.

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #4527
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                          gg Suits, jaanuarist edasi

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Kas teine hooaeg läks paremaks peale s02e02 või läks/jäi totaalseks koomiksiks kätte ära (a.k.a How i met your mother)?

                          Esimene hooaeg oli päris super v.a. see "roomate" idiootsus. Teine hooaeg algas nii kohutavalt "one-liners" + tegelaste käitumine/põhjendused olid nii naeruväärsed, et loobusin vaatamast peale teist episoodi. Kahju sest oli mu lemmiksari koos Game of Thrones-iga.

                          Lihtsustan:
                          House MD. ========================== Scrubs
                          House MD. ==Suits s01======================Scrubs
                          House MD. ==============Suits s02==========Scrubs

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #4528
                            Re: Filmid ja sarjad

                            minu arust just 1. hooaeg oli ülepingutatud. nõustun, see roommate derailis teemat.
                            thank god, et 2.s mingeid pikemaid mälumänge polnud.
                            ma tõesti ei tea, miks on karakterid nii äärmuslikud, vähemalt 2.s on natuke tagasi tõmbutud, on mõni huvitav lahenduskäik.
                            Suitsi vaadates võiks midagi kõrvale süüa, siis ei nitpicki ja on täitsa vaadatav.

                            lisaks ... Rick Hoffman (Louis) on briljantne


                            edit : ma olen üpris kindel, et House vs Suits on õunad ja apelsinid
                            Last edited by Jeebus; 29.08.12, 22:50.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #4529
                              Re: Filmid ja sarjad

                              No suitsi teevad minujaoks nauditavaks Donna ja Louis. Peategelased on liialt ülepingutatud ning reaalsusest kaugele triivitud.

                              edit: ja rachel, muidugi ka rachel xD

                              Comment

                              • jott
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 183

                                #4530
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Väike põige filmimaailma. Kellel sci-fi teema peale läheb, siis 'The man from earth' julgeks öelda on kohustuslik.

                                Comment

                                Working...