Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #3811
    Re: Filmid ja sarjad

    Varem polnud kuulnudki sellisest filmist, aga üks sõber soovitas ja peaks mainima, et väga mõnus vaatamine:

    Comment

    • Cashmer
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2011
      • 438

      #3812
      Re: Filmid ja sarjad

      Vaatasin In Time´i ära - idee on lahe, teostus mitte. Amanda Seyfriedi on hea vaadata.

      Kevin Spacey ja hea filmi vahele ei käi alati võrdusmärki. Näide: ´21´

      Lisaks vaatsin just ´My week with Marilyn´. Peika marssis keset filmi tuppa ja vaadanud natuke filmi, küsis, kas see on see film, kus sellel naisel on päevik (ta pidas silmas Bridgette Jones´i päevikut).
      Kes ei teadnud kui fucked up Marilyn oli, siis on kindlasti huvitav vaadata. Muidu oli natuke igav. Häiris ka see, et kuigi Williams on suht kena naine, siis Marilyn ta välimuselt pole ning kohati meenutas beaverit mõne nurga alt.

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #3813
        Re: Filmid ja sarjad

        http://cinemassacre.com/category/moviereviews/ päris head reviewid päris kohutavatele filmidele.

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #3814
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Siinkohal küsiks, et milline on Teie arust läbi aegade parim Eesti film ?
          see film, mida etv täna näitab.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #3815
            Re: Filmid ja sarjad

            Kaks komöödiat vaatasin eile ära, selle http://www.imdb.com/title/tt0810913/.... krt ma ei tea, ma pole nii kohutavat ja lame filmi ennem näinud... mis vaatasin ära LOL, 10 minutit vaatasin siis panin kinni endal siuke facepalm ees. imdb hinne on päris täpne.

            Ja siis selle, http://www.imdb.com/title/tt1570728/ mis oli awesome minuarust.


            Keegi võiks soovitada mingit head vangla, nazi, gangsteri filmi või pikka draamat.
            Last edited by qbj0hn; 16.03.12, 19:51.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #3816
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Keegi võiks soovitada mingit head vangla, nazi, gangsteri draamat.
              fyp

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #3817
                Re: Filmid ja sarjad

                Mnjah võib ka nii. Ma ei tea kas mingit taolist filmi on veel olemas nagu see schindler's list, see by far mu lemmik film.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #3818
                  Re: Filmid ja sarjad

                  http://www.imdb.com/title/tt0346293/ tuleb minul esimesena pähe.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #3819
                    Re: Filmid ja sarjad

                    21 Jump Street on viimase aja komöödiatest selge lemmik.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #3820
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Mnjah võib ka nii. Ma ei tea kas mingit taolist filmi on veel olemas nagu see schindler's list, see by far mu lemmik film.
                      Seda oled vaadanud või? The Boy in the Striped Pajamas. Pole kaugeltki nii eepiline kui schinlderi nimekiri aga...nojah, selline lihtne vaatamine ja mitte halb film.

                      Aga nö. nazi filmidest soovitaksin kindlasti Das Booti
                      ja Stalingradi . Väga võimsad filmid. Näidatud sõda just sakslaste vaatenurgast. Aga noh, natsismiga pole nende filmide tegelastel mingit pistmist.
                      Last edited by Nozzu; 16.03.12, 21:32.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #3821
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Tänud, päris huvitavad tunduvad. Panen kõik kohe tõmbama :)

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #3822
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Ma olen kindelt, et sa ei pettu. Eriti Das Bootis ja Stalingradis. See Poiss bidzaamas on lihtsalt selline mõnus, natuke kurb koguperefilm. Viimased kaks aga...väga veenvad, vaataja korralikult läbi raputavad meistriteosed mille taolisi filmimaailmas just palju ei leidu.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #3823
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Das Boot on tegelt selline film, et ma ei julge kellelegi soovitada seda...

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #3824
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Piraadimerest ei leidnud sellele normaalseid vasteid ka.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #3825
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Das Boot on tegelt selline film, et ma ei julge kellelegi soovitada seda...
                                Äkki selgitad? Minu meelest parim II maailmasõja teemaline film. Kõiksugused kloonid, mis allveelaeva sõdadest tehtud, on ikka rämps selle kõrval. Aga nojah, parasjagu klaustrofoobiline on see film küll.
                                Last edited by Nozzu; 16.03.12, 23:51.

                                Comment

                                Working...