Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #3751
    Re: Filmid ja sarjad

    Mis selle nädala seriaalidega juhtus??

    Alustuseks walking dead.. mingi 20minti oli huvitav, siis vajus ära. Järgmiseks House.. booring
    Siis Alcatraz..even more boring. Ja siis nice... Two and a half men väljas....worst 2and0,5 men i have seen so far.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3752
      Re: Filmid ja sarjad

      esimest korda hooaja jooksul midagi uuemat juhtub walking deadis ja siis sul igav kohe? Suht terve hooaeg on minujaoks olnud igav kui aus olla, vaikselt viskab kopa ette juba. Alcatrac on üldse allapoole arvestust.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #3753
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        Alcatrac on üldse allapoole arvestust.
        Üllatuslikult on minu jaoks tegu hoopist üldse ülespoole arvestust oleva sarjaga. "The Walking Dead " on sama mõttetu, kui kõik seda laadi filmid ja sarjad, va. "Resident Evil" sari.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #3754
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Üllatuslikult on minu jaoks tegu hoopist üldse ülespoole arvestust oleva sarjaga. "The Walking Dead " on sama mõttetu, kui kõik seda laadi filmid ja sarjad, va. "Resident Evil" sari.
          What you talkin about? Zombie-filmid just parimad fantaasia-filmidest - Zombieland, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Night of the Living Dead, Dod Sno.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #3755
            Re: Filmid ja sarjad

            Sorry aga fantasy´l ja scy-fi´l ei ole midagi pistmist typo horror filmidega.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #3756
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Sorry aga fantasy´l ja scy-fi´l ei ole midagi pistmist typo horror filmidega.
              Ok, minu enda mis-tõlgendus - minu peas zombied kuuluvad väljamõeldud e. fantaasiamaailma, aga kui selline šanr tähendab midagi kindlat siis my bad

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #3757
                Re: Filmid ja sarjad

                Mis zombifilm see on, kus mingid noored videokaameraga ringi käivad? Algust nägin ja meeldis, vaataks heameelega lõpuni.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #3758
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Mis zombifilm see on, kus mingid noored videokaameraga ringi käivad? Algust nägin ja meeldis, vaataks heameelega lõpuni.
                  Rec ilmselt.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #3759
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Vaatasin siin just Hugot http://www.imdb.com/title/tt0970179/
                    Jookseb praegu meil kinodes 3D-na.

                    Ma olen sõnatu, sest ma ei oska sellele lihtsalt hinnet anda. Keskpärane siis ilmselt?
                    Ei olnud halb, aga samas ei olnud ka mingi masterpiece..samas keskpärane ka ei olnud :D

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #3760
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Mis zombifilm see on, kus mingid noored videokaameraga ringi käivad? Algust nägin ja meeldis, vaataks heameelega lõpuni.
                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Rec ilmselt.
                      Või diary of the dead.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #3761
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Hakkasin juba viimase aja filmikunstis pettuma kuid õnneks sattus mulle ette kaks suurepärast meistriteost:

                        Tyrannosaur

                        Perfect Sense

                        Soovitan

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #3762
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          Või diary of the dead.
                          See jah. Tänks.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #3763
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Käisin täna Vasaku jala reedet vaatamas... eestlaste kohta väga okei film. Sisu oli suht olematu, aga nalja oli nabani.
                            Väga mõnus meelelahutusfilm.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #3764
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Siin foorumis soovitati kellegi poolt Misfitsi vaadata, hea inglsie huumor jne. Peikale jäi kohe silma nimi - Tom Green, obv meenub zebras in america, tuli välja, et Tom Greene ei ole filmimaailmas üks, vaid vähemalt kaks. Vaatsin ühe osa ja mõtlesin, et mis inglise huumorist siin juttu saab olla. Veider ulmekas. Peika tahtis teist osa ka vaadata ja nüüd mõtlen, et pole ammu nii head sarja näinud. Nathan tegelane on nuts.
                              Tänud, kes iganes, seda soovitas.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #3765
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                                Siin foorumis soovitati kellegi poolt Misfitsi vaadata, hea inglsie huumor jne. Peikale jäi kohe silma nimi - Tom Green, obv meenub zebras in america, tuli välja, et Tom Greene ei ole filmimaailmas üks, vaid vähemalt kaks. Vaatsin ühe osa ja mõtlesin, et mis inglise huumorist siin juttu saab olla. Veider ulmekas. Peika tahtis teist osa ka vaadata ja nüüd mõtlen, et pole ammu nii head sarja näinud. Nathan tegelane on nuts.
                                Tänud, kes iganes, seda soovitas.
                                Esimesed 3 hooaega olid tõesti mõnus vaatamine. Kahjuks 4nda kohta seda öelda ei saa (Nathanit seal ka pole).

                                Comment

                                Working...