Re: Filmid ja sarjad
Mis selle nädala seriaalidega juhtus??
Alustuseks walking dead.. mingi 20minti oli huvitav, siis vajus ära. Järgmiseks House.. booring
Siis Alcatraz..even more boring. Ja siis nice... Two and a half men väljas....worst 2and0,5 men i have seen so far.
Mis selle nädala seriaalidega juhtus??
Alustuseks walking dead.. mingi 20minti oli huvitav, siis vajus ära. Järgmiseks House.. booring
Siis Alcatraz..even more boring. Ja siis nice... Two and a half men väljas....worst 2and0,5 men i have seen so far.
Comment