Re: Filmid ja sarjad
pidi mõningate kommentaaride järgi olema sama klassi väärtfilm nagu "drive" ja "artist". nii et kui midagi pisut sügavamamõttelist tahad, mitte mingit imalat hollywoodi mainstreami, siis peaks sobima.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Comment