Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #3916
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    keegi hunger games-i ka vaatamas käinud, normaalne? Usas hetkel pika puuga esimene kassamüügist.
    kinos paar p tagasi käisin yhte teist filmi vaatamas siis seda näidati 7s erinevas saalis.
    pidi mõningate kommentaaride järgi olema sama klassi väärtfilm nagu "drive" ja "artist". nii et kui midagi pisut sügavamamõttelist tahad, mitte mingit imalat hollywoodi mainstreami, siis peaks sobima.

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #3917
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      keegi hunger games-i ka vaatamas käinud, normaalne? Usas hetkel pika puuga esimene kassamüügist.
      kinos paar p tagasi käisin yhte teist filmi vaatamas siis seda näidati 7s erinevas saalis.
      Solid, mitte midagi väga erilist, aga vaadata tasub. Lapsed üksteist tapmas paar tundi.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #3918
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        pidi mõningate kommentaaride järgi olema sama klassi väärtfilm nagu "drive" ja "artist". nii et kui midagi pisut sügavamamõttelist tahad, mitte mingit imalat hollywoodi mainstreami, siis peaks sobima.
        Omg, ei.
        Tegemist täiesti standard hollywood/mainstream/young adult/põnevusfilmiga. Mingi väärtfilmiga ei ole seal kindlasti tegemist, kui just Twilight sinu jaoks väärtfilm polnud.

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #3919
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          käisin hunger gamesi vaatamas, imdb näitab 8.4 vms. totaalne pask imo. jõle kuradi aeglane asi. samas ilmselt nendele tegelastele, kes arvavad, et drive ja see prantsuse tummcrap on väga head filmid, läheb see jama ruudus ka peale.
          siin on tõmmatud paralleele "drive" ja "artistiga". ise pole näinud ega viitsi vaatama minna ka, nii et ei oska oma hinnangut anda. lähtusin oma soovituses sellest, mis teised siin öelnud on filmi kohta.

          EDIT: ühtegi twilighti filmi pole ka näinud, nii et nende kohta ei saa ka isiklikku hinnangut anda kas olid väärtfilmid.
          Last edited by pokkerisheriff; 29.03.12, 01:06.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #3920
            Re: Filmid ja sarjad

            Vaatasin Hunger Games-i ka ära ja camuga nõus, et asi rohkem reklaami saanud kui väärt on.
            Ainuke normaalne osa filmist oligi imo kus action oli, enamus aja mingi meelas venitamine käis ilma erilise storyta. Semi kurbi ja wannabe romantilisi kohtasid venitati ka nii nagu tahetaks vaatajalt vägisi pisar välja pigistada vms.
            Meh at best.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #3921
              Re: Filmid ja sarjad

              Olen täiesti ära unustanud, et Shameless teine hooaeg on ammu tervenisti väljas juba. On keegi vaadanud ka, huvitav, et keegi pole siin rääkinud, kuidas oli jne ? Esimene oli küll haigelt hea.

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #3922
                Re: Filmid ja sarjad

                Game of Thronesi uue hooaja esimene osa oli päris hea :)

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #3923
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Californicationi finale oli superb!

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #3924
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Aristotep Vaata postitust
                    Game of Thronesi uue hooaja esimene osa oli päris hea :)
                    TY meelde tuletamast!!

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #3925
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Olen täiesti ära unustanud, et Shameless teine hooaeg on ammu tervenisti väljas juba. On keegi vaadanud ka, huvitav, et keegi pole siin rääkinud, kuidas oli jne ? Esimene oli küll haigelt hea.
                      väärt kraam!

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #3926
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        TY meelde tuletamast!!
                        Kas Te vaadatae ka seda?

                        Tundub selline klassikaline maha ja taha kraam olema, mida haritud inimesed ei vaata.

                        Comment

                        • Cashmer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2011
                          • 438

                          #3927
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Kas Te vaadatae ka seda?

                          Tundub selline klassikaline maha ja taha kraam olema, mida haritud inimesed ei vaata.
                          ära õelutse.

                          mul saab esimene hooaeg vaadatud.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #3928
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Game of thrones S02E02 väljas !!!

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #3929
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Eile Spartacust vaadates kerkis mu pähe mõte, et huvitav kas ja kui siis millisest Games of Thronesi kangelasest oleks Spartacusele areenil vastast? Noh, kui ebalased ja muud müstilised töllid välja jätta.

                              Jaime Lannister?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Robb Stark ?
                              Jon Snow ?
                              Bronn ? - Ma vist paneks tema peale panuse.
                              Sandor Clegane ? - Või äkki ikka tema?
                              Jorah Mormont ?
                              See inetu tsikk kes Jaimet eskortis? Bernie või mis ta oligi.
                              Khal Drogo ?

                              Keegi teine?

                              Ma tean, ma olen liiga palju Spartacust vaadanud :)

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #3930
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Hahha, mis küsimus. Ma paneks oma raha Khal Drogo peale. Teised nagu pussyd veidi.

                                Comment

                                Working...