Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #3571
    Re: Filmid ja sarjad

    Osad Oscarite nominendid on küll õhust välja imetud. Kui rohkem filme ära näen, saan täpsemalt öelda. Jonah Hill - parim kõrvalosa wtf?

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3572
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      Crash http://www.imdb.com/title/tt0375679/
      Väga hea vaatamine, meeldivad filmid mis panevad natukene elu üle järele mõtlema, mitte Robocopi mängima.
      Põhisõnum oli see, et kõik me oleme mingil hetkel rassistid, isegi kui me mõnel teisel hetkel kirglikult selle vastu võitleme.
      Veidi liiga ühte auku peksmine oli ehk etteaimatavaks muutus, aga muidu vaadatav film.

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #3573
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Crash http://www.imdb.com/title/tt0375679/
        Väga hea vaatamine, meeldivad filmid mis panevad natukene elu üle järele mõtlema, mitte Robocopi mängima.
        Robocop 1. osa on ikka nuts, imo suurem klassik kui Crash, kuigi väga erinevad žanrid

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #3574
          Re: Filmid ja sarjad

          Keegi polegi väitnud, et robocop on halb film. Lihtsalt avaldasin oma arvamust, et sellised filmid nagu Crash(elulisel teemal või nii) meeldivad MULLE rohkem kui robocop.
          Last edited by k2snakalle; 26.01.12, 13:03.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #3575
            Re: Filmid ja sarjad

            Crash meenutas mulle Drive sitaks - siuke semi-rahulik film, ei ole mingi räme andmine ja äktsioon, samas väga hästi tehtud ja väärt film.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #3576
              Re: Filmid ja sarjad

              vaatasin Shutter Islandi ära, ei tea mis Scorcesega juhtunud - pingevaba ja igav thrillerihakatis. kahju, peab Casino ja Goodfellased välja koorima, saab sweet taste suhu tagasi :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #3577
                Re: Filmid ja sarjad

                Filmide osas olen tõelisele kuumalainele sattunud. Oli juba kunagi ammu plaan vaadata Kieślowski "Decaloque" seeria ära, aga lükkus edasi pidevalt. Igatahes suurepärane seeria. Tegu `89a Poola telesarjaga (inglisk. supakatega leitav kergesti). 10 tunniajast lühifilmi - nagu pealkirigi ütleb, tõlgendab iga film ühte kümnest käsust. Väga võimas ja mõtlemapanev vaatamine.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #3578
                  Re: Filmid ja sarjad

                  3 osa Alcatrazi vaadatud. Ilmselt jätan pooleli. Tegelased suht ebahuvitavad ja ühe liistuga löödud. Erilist põnevust ka pole. Mingite müsteeriumitega üritatakse siiski asja põnevamaks ajada, aga ausalt öeldes väga ei koti. Iga osa on ühesugune, paljastades veidi ainult teatud tegelaste tausta. Peategelased kohati kas ülitargad või teised ülilollid (sniperi kestade otsimine) ning seda mitmes kohas.
                  Mingiks taustamüraks iseenesest kõlbab, aga muidu jookseb tugevalt latialt läbi.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #3579
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    3 osa Alcatrazi vaadatud. Ilmselt jätan pooleli. Tegelased suht ebahuvitavad ja ühe liistuga löödud. Erilist põnevust ka pole. Mingite müsteeriumitega üritatakse siiski asja põnevamaks ajada, aga ausalt öeldes väga ei koti. Iga osa on ühesugune, paljastades veidi ainult teatud tegelaste tausta. Peategelased kohati kas ülitargad või teised ülilollid (sniperi kestade otsimine) ning seda mitmes kohas.
                    Mingiks taustamüraks iseenesest kõlbab, aga muidu jookseb tugevalt latialt läbi.
                    Täpselt minu mõtted! Pooleni vast ei jäta kohe veel, kuna mitte midagi muud asemele ka võtta pole. Nädala jooksul vaadatavatest seriaalidest niigi juba 3 tükki vist alles jäänud.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #3580
                      Re: Filmid ja sarjad

                      The girl with the dragon tattoo

                      Comment

                      • Cashmer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2011
                        • 438

                        #3581
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                        The girl with the dragon tattoo
                        originaal või remake?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #3582
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Ma lõbustan end tõenäoliselt täna õhtul selle teosega:


                          Tundub olevat selline mõnusalt nihkes huumor.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #3583
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Anna teada siis kuidas meeldis, tundub huvitav :D

                            Comment

                            • taavi
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 684

                              #3584
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Vaatasin hiljuti seda, mulle meeldis.
                              Soovitaks siis Steak i ka vaadata, kui juba nähtud pole, samalt autorilt see.
                              Last edited by taavi; 27.01.12, 12:31.

                              Comment

                              • paradigmlost
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 421

                                #3585
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Vaatasin eile The Prestige´i ära. geniaalne mindfuck! peale esimest vaatamist insta 10/10, aga varsti peab uuesti vaatama.

                                Comment

                                Working...