Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #3601
    Re: Filmid ja sarjad

    http://www.kinoclub.org/ ja hakka aga läbi kammima. Oskaks ma kirillitsat paremini lugeda, siis oleks seal navigeerimine muidugi lihtsam ehk vene filmid leiab ilusasti üles aga edasi on terasid sõkaldest eristada juba raskem.
    Last edited by Potsataja; 31.01.12, 14:45.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3602
      Re: Filmid ja sarjad

      Vaatasin ka Prestige ära, väga hea film ikka.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #3603
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas numnuts Vaata postitust
        The girl with the dragon tattoo
        Vaatasin ka ära ja nüüd plaanis ka kaks järgmist (originaal)osa ära vaadata.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #3604
          Re: Filmid ja sarjad

          Gena sõber, kas oli hea ja selgelt arusaadav film? (kui pole originaal osi näinud)

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #3605
            Re: Filmid ja sarjad

            Hea oli film juba multikulti puudumise tõttu. Osatäitjad olid ka imo hästi valitud ja arusaadavusega probleeme polnud.

            Comment

            • grigory
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 74

              #3606
              Re: Filmid ja sarjad

              Margin Call. Üsna huvitav. hea oleks teada siinses foorumis käivate börsil kauplevate inimeste arvamust, kas see võis ka nii olla.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #3607
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Vaatasin ka ära ja nüüd plaanis ka kaks järgmist (originaal)osa ära vaadata.
                Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #3608
                  Re: Filmid ja sarjad

                  no esimesega võrreldes on teine ja kolmas osa ikka suht lahjad. Mu ootused olid vast liiga suured ka peale esimese osa wow efekti.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #3609
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.
                    Suht maitse asi. Minu arust oli USA oma kogu oma stiililt ja pingelt ikka kenasti Rootsi asjast üle. Raha oli neil rohkem ning see paistis suurepärast ekraanil ka välja.

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    no esimesega võrreldes on teine ja kolmas osa ikka suht lahjad. Mu ootused olid vast liiga suured ka peale esimese osa wow efekti.
                    Teine tundus eriti nõrk, peale esimest. Kolmas võttis suuna veidi paremuse poole jälle.

                    Comment

                    • Cashmer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2011
                      • 438

                      #3610
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Suht maitse asi. Minu arust oli USA oma kogu oma stiililt ja pingelt ikka kenasti Rootsi asjast üle. Raha oli neil rohkem ning see paistis suurepärast ekraanil ka välja.


                      Teine tundus eriti nõrk, peale esimest. Kolmas võttis suuna veidi paremuse poole jälle.
                      need kolm osa on üks tervik, mida eraldi vaadata ei ole mõtet. see film ei ole shrek 1, shrek 2, shrek 3 ... puss in poots.
                      see on nüüd eriti mitte oluline, aga rootsi keel on ilus keel ja see annab boonuspunkte.

                      vaatasin, et imdb-s on originaal vs usa versioon pmt coiner

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #3611
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Ma tõmbasin Rootsi oma ja oli dubleeritud inglise keelde. :\
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #3612
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Ma tõmbasin Rootsi oma ja oli dubleeritud inglise keelde. :\
                          +1

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #3613
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Rootsi oma oli oluliselt parem ja raamatuga sarnasem, aga US omas oli tüdruk kuidagi tõetruum. Teisi (Rootsi) osasid pole veel näinud.
                            ma olen aint rootsi omasi vaadanud ja need meeldisid väga, US oma vaatan kunagi pohmas peaga. Aga kuna hollywood viimasel ajal teeb igast eoroopa filme järgi siis ma veel ei ole sattunud ühelegi mis oleks paremini tehtud.
                            Näitena juba see http://www.imdb.com/title/tt1139797/

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #3614
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                              need kolm osa on üks tervik, mida eraldi vaadata ei ole mõtet. see film ei ole shrek 1, shrek 2, shrek 3 ... puss in poots.
                              maeitea, päris raske on seda nimetada ühtseks tervikuks kui (rootsi filmide põhjal) esimene on mõrvamüsteerium ja teine-kolmas on mingid organiseeritud kuritegevuse krimkad. ka minu arust oli esimene oli ikka palju parem teisest-kolmandast hoolimata sellest kas larsson kirjutas selle algusest peale planeeritud triloogiana, kirjutas järjed mingist jätkuvast süütundest võimisiganes.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #3615
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                ma olen aint rootsi omasi vaadanud ja need meeldisid väga, US oma vaatan kunagi pohmas peaga. Aga kuna hollywood viimasel ajal teeb igast eoroopa filme järgi siis ma veel ei ole sattunud ühelegi mis oleks paremini tehtud.
                                Näitena juba see http://www.imdb.com/title/tt1139797/
                                See veidi teine teema, aga vaata kui perse nad Skinsi keerasid. UK skoor imdb-s 8.2 ja US skoor 4.9. Btw just avastasin, et season 6 on jooksma hakkanud. :)
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...