Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #3421
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    vaatasin Covert Affairs nii palju kui seda oli (2hooaega) Keegi teab mingit sarnast soovitada, mitte väga vana. / va. wire
    Kõik http://www.usanetwork.com/ sarjad suht sarnase valemiga imo. Burn notice ja white collar vist sarnaseimad covert affairsile, aga vaatasin hiljuti ka psychi läbi mõne nädalaga ja meeletult vaimukas oli.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3422
      Re: Filmid ja sarjad

      The Help


      Aasta üllataja! Suhtusin alguses eelarvamusega,aga kuna imdb-s oli suht kõrge skoor, siis mõtlesin, et why not.
      Üks parimaid filme mida see aasta näinud olen. (actioni ja komöödia otsijatel mitte vaadata...samas film pani mind naerma + võin ausalt tunnistada, et mõni koht tahtis ka silma märjaks teha)
      9.5/10-st. 10-t ei saa seepärast, mõne üksiku koha peal film tsipake venis, maybe olin lihtsalt unine.
      Lihtsalt ärge suhtuge eelarvamusega... tasub vaadata!

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #3423
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
        Päris lahe sari imo, suht tihti vaatanud. Kuigi alguses oli räme eelarvamus Margna ja Jõekalda pärast, sest nad pole vist kunagi ühtegi vaadatavat asja teinud.

        Comment

        • Blackbirds
          FPP Pro
          • May 2010
          • 206

          #3424
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
          yep, super kooslus meelelahutusest ja harivast saatest. Üks väheseid eesti kanalite sarju, mida vaatan. Väga lahe:D

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #3425
            Re: Filmid ja sarjad

            The Inbetweeners sari oli hea laugh, aga just vaatasin filmi ära ja see ikka proper shitbrix

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #3426
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              The Help


              Aasta üllataja! Suhtusin alguses eelarvamusega,aga kuna imdb-s oli suht kõrge skoor, siis mõtlesin, et why not.
              Üks parimaid filme mida see aasta näinud olen. (actioni ja komöödia otsijatel mitte vaadata...samas film pani mind naerma + võin ausalt tunnistada, et mõni koht tahtis ka silma märjaks teha)
              9.5/10-st. 10-t ei saa seepärast, mõne üksiku koha peal film tsipake venis, maybe olin lihtsalt unine.
              Lihtsalt ärge suhtuge eelarvamusega... tasub vaadata!
              Jep, täitsa hea film. Kõige muu kõrval, mis kinos jookseb, on küll 9,5.

              Comment

              • Tyler Durden
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 270

                #3427
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
                Otseselt vaadanud küll pole, kuid paar korda olen peale sattunud ja pisut jälginud, täitsa huvitav on.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #3428
                  Re: Filmid ja sarjad

                  13 - Vahel leian ka uuemaid minu jaoks seni tundmatuid norm filme.

                  E: Oleks ma filmigurmaan, siis vaataks originaali.
                  Last edited by Potsataja; 12.12.11, 11:31.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #3429
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    Kanal2 on hakkama saanud suurepärase sarjaga: Kaks kanget Venemaal! Kes vaatab ja kuidas meeldib?
                    Kõiki osasid vaadanud, super sari!

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #3430
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      alaska 4 hooaeg on taas korralik kraam minu arvates. Soovitan usun et ei pettu.
                      Nii oligi, vaatasin ära ja oli jälle õigel rajal tagasi.
                      Sons of Anarchy siis.

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #3431
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Keda huvitab, siis Fear Factor hakkas jälle jooksma...
                        A guide listing the titles AND air dates for episodes of the TV series Fear Factor.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #3432
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Ütlen uuesti. Homeland (love)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3433
                            Re: Filmid ja sarjad

                            p2ris soliidne on yup .. nad võiks usas migni 2x nädalas sarju näidata ja seasonid 2x pikemaks teha .. :/

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3434
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              Ütlen uuesti. Homeland (love)
                              Ma pean tunnistama, et minul on sarnased emotsioonid "Person of Interest" osas. SoA neljas hooaeg oli ka muidugi päris hea.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #3435
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Huvitav, et keegi ei räägi Boardwalk Empire-st, kui ühest kvaliteetsarjast, millel lõppes just taaskord väga väärikas teine hooaeg. Minu jaoks mahub top3 sarjade hulka kindlasti. Väga dramaatilised sündmuste keerdkäigud viimastes osades. Süžee, karakterid ning neid suurepäraselt välja mängivad osatäitjad, inimeste omavaheliste suhete rägastikud ja dialoogid. Mis ma oskan öelda, le fantastique

                                Comment

                                Working...