Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #4321
    Re: Filmid ja sarjad

    NVM. No time.
    Last edited by Rigged; 08.07.12, 18:24.

    Comment

    • Cashmer
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2011
      • 438

      #4322
      Re: Filmid ja sarjad

      vaatasin trailerit ja postrit, esiteks prantsusekeelne film, teiseks, hoolimata sellest, et based on a true story, näeb ikka väga halb välja, tundub kuidagai liiga ilustatud, peaaegu, et muinasjutustatud. Põetaja osatäitja näitleks nagu esimest korda elus.

      leidsin ühe armsa lause, mille üks kriitik õhku viskas:

      Francois Cluzet acts with his eyebrows, his nose, his forehead. It's an admirable performance, but the movie is an embarrassment

      peika miskipärast tahab näha, nii et läheb vaatamiseks.

      Comment

      • Cashmer
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2011
        • 438

        #4323
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        jätkake arutelu. väga huvitav!
        õu, pastilaa, mis sa nii vimma täis oled?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #4324
          Re: Filmid ja sarjad

          sest sa kommenteerid filmi, mida näinud pole? asjalik.
          peika? 13?

          aga pastilaa on vimma täis, kuna tal algas tsölibaadi 3. nädal, mis pidi teadupärast kõige hullem olema.....

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #4325
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            sest sa kommenteerid filmi, mida näinud pole? asjalik.
            +1, wtf is this

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #4326
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Cashmer Vaata postitust

              peika miskipärast tahab näha, nii et läheb vaatamiseks.
              norm peikad tahaks tsikiga ikka porni koos vaadata, no ma ei tea mida mingist negroidi ja valge invaliidi andumusfilmi vaadta

              Comment

              • Cashmer
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2011
                • 438

                #4327
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                sest sa kommenteerid filmi, mida näinud pole? asjalik.
                peika? 13?

                aga pastilaa on vimma täis, kuna tal algas tsölibaadi 3. nädal, mis pidi teadupärast kõige hullem olema.....
                nähtud.roosa mannavahu muinasjutt või nagu adam q ütles: negroidi ja valge invaliidi andumusfilm. ja mitte et ma oleks küünik või pessimist. ei. vastupidi.

                peika - on üks jaburamaid sõnu eesti keeles ja seepärast ka kasutan seda. nagu ka näiteks kulukad ja nom-nom.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #4328
                  Re: Filmid ja sarjad

                  okei.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #4329
                    Re: Filmid ja sarjad

                    hmmm...huvitav....

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #4330
                      Re: Filmid ja sarjad

                      whatever sinu arvamus see, aga i call bs et põetaja osatäitja oleks "nagu esimest korda näidelnud"

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #4331
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Cashmer - äkki oskab väärtfilme soovitada? mis su TOP on?

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #4332
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                          nähtud.roosa mannavahu muinasjutt või nagu adam q ütles: negroidi ja valge invaliidi andumusfilm. ja mitte et ma oleks küünik või pessimist. ei. vastupidi.

                          peika - on üks jaburamaid sõnu eesti keeles ja seepärast ka kasutan seda. nagu ka näiteks kulukad ja nom-nom.
                          Hipster, jah?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #4333
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Vaatasin eile esimest korda veemaailma inglise keeles: http://www.imdb.com/title/tt0114898/

                            Varem 10a tagasi seda vene keeles näinud mingi 25x (yep srsly, yx lemmikuimad filme isegi kui ma jutust aru ei saanud, VHS peal)

                            Tuli eile lambist meelde see film ja vaatasin nyyd inglise keeles ära, ikka veel super awesome film. Vana film, aga soovitaks vaadata julgelt seda.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #4334
                              Re: Filmid ja sarjad

                              kui sulle sellist tüüpi filmid meeldivad, siis Mad Max peaks olema sobiv vaatamine(2. osa eriti)

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #4335
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Veemaailma tootmine tõi vist kaasa kõige suurema rahaline hävingu Hollywoodi ajaloos. Costneri enda jaoks oli Postimees tõenäoliselt samasugune häving, kaks Oskarit võitnud mehe kohta on 48 osatäitmist ikka päris vähe.

                                Comment

                                Working...