vaatasin trailerit ja postrit, esiteks prantsusekeelne film, teiseks, hoolimata sellest, et based on a true story, näeb ikka väga halb välja, tundub kuidagai liiga ilustatud, peaaegu, et muinasjutustatud. Põetaja osatäitja näitleks nagu esimest korda elus.
leidsin ühe armsa lause, mille üks kriitik õhku viskas:
Francois Cluzet acts with his eyebrows, his nose, his forehead. It's an admirable performance, but the movie is an embarrassment
peika miskipärast tahab näha, nii et läheb vaatamiseks.
sest sa kommenteerid filmi, mida näinud pole? asjalik.
peika? 13?
aga pastilaa on vimma täis, kuna tal algas tsölibaadi 3. nädal, mis pidi teadupärast kõige hullem olema.....
nähtud.roosa mannavahu muinasjutt või nagu adam q ütles: negroidi ja valge invaliidi andumusfilm. ja mitte et ma oleks küünik või pessimist. ei. vastupidi.
peika - on üks jaburamaid sõnu eesti keeles ja seepärast ka kasutan seda. nagu ka näiteks kulukad ja nom-nom.
nähtud.roosa mannavahu muinasjutt või nagu adam q ütles: negroidi ja valge invaliidi andumusfilm. ja mitte et ma oleks küünik või pessimist. ei. vastupidi.
peika - on üks jaburamaid sõnu eesti keeles ja seepärast ka kasutan seda. nagu ka näiteks kulukad ja nom-nom.
Veemaailma tootmine tõi vist kaasa kõige suurema rahaline hävingu Hollywoodi ajaloos. Costneri enda jaoks oli Postimees tõenäoliselt samasugune häving, kaks Oskarit võitnud mehe kohta on 48 osatäitmist ikka päris vähe.
Comment