Keegi Boardwalk Empire viimaseid osi on vaadanud, normaalne? Ma quitisin mõned osad tagasi ära vaatamise kuna asi läks sujuvalt actioni, capone jms teemade pealt üle romansile.
Keegi Boardwalk Empire viimaseid osi on vaadanud, normaalne? Ma quitisin mõned osad tagasi ära vaatamise kuna asi läks sujuvalt actioni, capone jms teemade pealt üle romansile.
Dets. alguses lõppes hooaeg juba. Pinget ei kadunud hetkekski.
Lmao ma ei teadnudki seda, mul paar viimast osa siis aint ära jäänd.
Ei tea aga ei olnud siukest tunnet nagu teiste sarjadega mis vaadanud olen, et a'la jõua enam järgmist osa ära oodata või, et teen epic maratoni.
Dets. alguses lõppes hooaeg juba. Pinget ei kadunud hetkekski.
Kus kohas see pinge veel peidus oli ? Kui nüüd mulle puust ja punaselt ette teha, siis oskan ka ehk õiges suunas vaadata. Muidu minu jaoks on reeglina head sarjad, kus iga osa on nagu uus algus väikse pidevjoonega läbi hooaja või siis sama teema jätkumine pingega. Enoch L. Johnson´i, Al Capone´i, Arnold Rothstein´i ja Charlie Luciano nimed ei muuda seda sarja minu jaoks pingeliseks.
Ma ei hakka siin midagi BE kritiseerijatele ütlemagi. Pööblile a bit too much to comprehend...
Deadwood - FUCKING AWESOME, vajab pisut sisse elamist, aga on kindlasti üks parimatest sarjadest. Tänud williamile ja spewyle, kelle soovitusel sai see ette võetud.
Californication ei väsi üllatamast - minu jaoks parim seriaal for sure. Tänane s05e02 oli lihtsalt epic :D näitlejad on ka justkui loodud sinna nendeks tegelasteks.
Californication ei väsi üllatamast - minu jaoks parim seriaal for sure. Tänane s05e02 oli lihtsalt epic :D näitlejad on ka justkui loodud sinna nendeks tegelasteks.
haha, ise mõtlesin täpselt sama seda vaadates... ülinutsss
Californication ei väsi üllatamast - minu jaoks parim seriaal for sure. Tänane s05e02 oli lihtsalt epic :D näitlejad on ka justkui loodud sinna nendeks tegelasteks.
Väga ei meeldi, kuigi otseselt vastu ka pole. Kohati naerda saab. Samas liiga üle võlli naljad + pervod karakterid. Sarja peale üks pervert oleks paras, aga kui enamus mehi ja naisi seda on, siis muutub juba rõvedaks. Kõige rohkem häirib see, et Duhovnõi pole lihtsalt eriti veenev selles rollis. Dialoogides "cooli" mängimise kohad kuidagi punnitatud ja ebaloomulikud. Aga see subjektiivne arvamus, ei pretendeeri tõele (loe: ei tea Taipupole seisukohta).
Edit: näinud olen u. pooli osi. Uuest hooajast viimast.
Häid filme? Vahet pole, mis story.. love, action, comedy, alien, anima .. Ma olen vist kõik filmid ära vaadanud, mis olemas on ja vaatamist kannatavad. Seega hangoverid ja muud kino filmid nähtud igatahes 99%. Taiwani ja hiina jne filmid ei istu üldse.
Comment