Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #3526
    Re: Filmid ja sarjad

    Vahin ka seda ise vahepeal, nuts tõesti.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3527
      Re: Filmid ja sarjad

      "Hell on Wheels" on päris hea sari, ty tylosele selle mainimise eest.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #3528
        Re: Filmid ja sarjad

        Keegi Boardwalk Empire viimaseid osi on vaadanud, normaalne? Ma quitisin mõned osad tagasi ära vaatamise kuna asi läks sujuvalt actioni, capone jms teemade pealt üle romansile.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #3529
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Keegi Boardwalk Empire viimaseid osi on vaadanud, normaalne? Ma quitisin mõned osad tagasi ära vaatamise kuna asi läks sujuvalt actioni, capone jms teemade pealt üle romansile.
          Dets. alguses lõppes hooaeg juba. Pinget ei kadunud hetkekski.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #3530
            Re: Filmid ja sarjad

            Lmao ma ei teadnudki seda, mul paar viimast osa siis aint ära jäänd.
            Ei tea aga ei olnud siukest tunnet nagu teiste sarjadega mis vaadanud olen, et a'la jõua enam järgmist osa ära oodata või, et teen epic maratoni.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #3531
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Dets. alguses lõppes hooaeg juba. Pinget ei kadunud hetkekski.
              Kus kohas see pinge veel peidus oli ? Kui nüüd mulle puust ja punaselt ette teha, siis oskan ka ehk õiges suunas vaadata. Muidu minu jaoks on reeglina head sarjad, kus iga osa on nagu uus algus väikse pidevjoonega läbi hooaja või siis sama teema jätkumine pingega. Enoch L. Johnson´i, Al Capone´i, Arnold Rothstein´i ja Charlie Luciano nimed ei muuda seda sarja minu jaoks pingeliseks.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #3532
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                Sherlocki s2e2 väljas. Jällegi väga super vaatamine.
                ja s2e3...seriaali kvaliteet on lihtsalt ülim.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #3533
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Ma ei hakka siin midagi BE kritiseerijatele ütlemagi. Pööblile a bit too much to comprehend...

                  Deadwood - FUCKING AWESOME, vajab pisut sisse elamist, aga on kindlasti üks parimatest sarjadest. Tänud williamile ja spewyle, kelle soovitusel sai see ette võetud.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #3534
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Californication ei väsi üllatamast - minu jaoks parim seriaal for sure. Tänane s05e02 oli lihtsalt epic :D näitlejad on ka justkui loodud sinna nendeks tegelasteks.

                    Comment

                    • isenseven
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 598

                      #3535
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Californication ei väsi üllatamast - minu jaoks parim seriaal for sure. Tänane s05e02 oli lihtsalt epic :D näitlejad on ka justkui loodud sinna nendeks tegelasteks.
                      haha, ise mõtlesin täpselt sama seda vaadates... ülinutsss

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #3536
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Californication ei väsi üllatamast - minu jaoks parim seriaal for sure. Tänane s05e02 oli lihtsalt epic :D näitlejad on ka justkui loodud sinna nendeks tegelasteks.
                        Väga ei meeldi, kuigi otseselt vastu ka pole. Kohati naerda saab. Samas liiga üle võlli naljad + pervod karakterid. Sarja peale üks pervert oleks paras, aga kui enamus mehi ja naisi seda on, siis muutub juba rõvedaks. Kõige rohkem häirib see, et Duhovnõi pole lihtsalt eriti veenev selles rollis. Dialoogides "cooli" mängimise kohad kuidagi punnitatud ja ebaloomulikud. Aga see subjektiivne arvamus, ei pretendeeri tõele (loe: ei tea Taipupole seisukohta).

                        Edit: näinud olen u. pooli osi. Uuest hooajast viimast.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #3537
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Vanakooli Charles Bukowski ikka parem. :)

                          EDIT: Californicationist räägin.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #3538
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Häid filme? Vahet pole, mis story.. love, action, comedy, alien, anima .. Ma olen vist kõik filmid ära vaadanud, mis olemas on ja vaatamist kannatavad. Seega hangoverid ja muud kino filmid nähtud igatahes 99%. Taiwani ja hiina jne filmid ei istu üldse.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #3539
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Raske soovitada. Võta midagi vanemat ette siis. ala Casablanca, Touch of Evil (mis väga hea minu arvates) või 12 Angry Men (mis veel parem)

                              Comment

                              • bubba
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 434

                                #3540
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Napapiirin sankarin

                                Comment

                                Working...