Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #5071
    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Mis mõttes liiga palju uusi liike sisse toodud? Nagu rohkem kui raamatus?
    Ei mäleta kahjuks raamatust enam eriti palju, aga puusalt panen et jah.

    Comment

    • Carl
      FPP Pro
      • Jul 2010
      • 213

      #5072
      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

      Sai ka Intouchables ära vaadatud ja pean tõdema, et pole ammu niimoodi naerda saanud(väga mõnusalt on humoorikad kohad draamafilmi lisatud, ning seda vägagi elutruult), reaalselt, nii, et seinad värisevad + hea vaheldus hollywoodi filmidele, mida vaadates tuleb "naerukohtades" ninast enamjaolt väike nohin.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #5073
        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

        Fire With Fire ?

        Comment

        • Pokutaja
          Julm Donk
          • Feb 2012
          • 84

          #5074
          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

          The Hobbit - confirmed bs.

          Film nägi välja nagu Elmo Nüganeni lavastatud dokumentaalmultfilm. Tegeleased, nagu ka varem mainitud, on võltsid. See super kvaliteet võib olla hea, kui filmida loodust, kuid täiesti ebavajalik kui näitlejate nägusi katab suurem kogus grimmi. Sisu oli lonkav ja rohkesti oli sellist "augutäidet", kohati tundus isegi, et film parodeerib iseennast. Pärast 10t minutit vaatamist tekkis sügav tahe saalist lahkuda, kuid mõte Evely Ventslit pärast filmi lõppu veelkord lähedalt seirata, hoidis mind toolis ikka kinni. Peaosatäitja meenutas Travel channeli "World Trecker"-i härrat, kes oma punetava näo ja alati aurudeall oleva ilmega lookleb läbi maailma. Mind isiklikult häiris ka see, et väga palju oli sisse toodud stseene/stseenide osakesi LOTR-st, lihtsalt 3d remake oli tehtud. Jättis mulje, et ega enam pole vaja uudsust ja värskust sisse tuua, klientuur on olemas ja millionid jooksevad tasku nii või naa.

          Soovitus: Ära kulutage raha selle filmi vaatamisele, parem tõmmake alla ja vaadake arvutist. Pakuks, et arvutist vaadates vb isegi elamus parem. Selle asemel vaadake YouTube-st "The making of Lord of the Rings". Ise kõik need osad ära vaadanud ja täitsa paeluv ning hariv vaatamine.

          Cheers.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #5075
            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

            Ise olen vaadand reviewsid siis küll kiidavad hobbitit....Sama venna poolt tehtud kes lord of rings triloogia tegi.
            Aga jah asi maitses.
            Ise vaevalt ,et kinno lähen vaatama seda=).

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #5076
              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

              mulle on kõik , kes näinud, öelnud, et BS kuubis. kuigi ei oleks muidu ka vaatama läinud siis nüüd on asi kindlalt lukus.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #5077
                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                Minu arust nii hull ei olnud. Tempo oli aeglane küll, ilmselt oleks võinud 2 filmi teha kolme asemel. Midagi muud mind väga ei häirinud, nii nagu ma aru olen saanud siis Kääbik ongi rohkem lasteraamat kui LOTR, nii et see kohatine huumor ja lihtsus nagu võiks sobida. LOTRi triloogia tasemel muidugi film kindlasti ei ole, äkki järgmised osad paremad.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #5078
                  Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  Fire With Fire ?
                  Kinno pole nüüd küll mõtet seda vaatama minna, ajaviiteks arvutist vaatamiseks kõlbab aga küll.

                  Comment

                  • Pokutaja
                    Julm Donk
                    • Feb 2012
                    • 84

                    #5079
                    Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                    Jup, Peter Jacksoni film. Olles ise üsna suur LOTR-i fänn, just filmi kvaliteedi pärast, oli pettumus veel suurem. Jäi ka tunne, et film on tehtud "meeldimaks kõigile" ehk siis kvaliteettoodang nii lastele kui täiskasvanutele. Reaalsus aga selline, et rõhk, kas siis teadlik või alateadlik, on kvantiteedil. Midagi head ei saagi vast tulla kui raamat, mis niigi on kirjutatud lastele, ehk siis lihtne lugemine, on jagatud kolmeks.
                    Varasemate filmide puhul oli probleem, et kuna raamatud on detailsed ja sisuküllad, ei mahtunud filmi kõike sisse panema. Pidi valima parimad ja tähtsaimad osad, kuid samas pidi säilitama tasakaalu detailsusega. Sellega sai Peter Jackson imo väga hästi hakkama. Kuid The Hobbiti oleks võinud anda resižöörile, kes ongi harjunud low budget family filme tegema, mis vaikselt aastas korra tv3-e pealt jooksevad ja kummivenitamiseks sobivad.

                    Suurem pettumus kui tõmmata mingi film alla ja avastada, et peale on loetud hispaaniakeelne tõlge.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #5080
                      Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                      Kui oleks jätnud selle filmi Guillermo Del Toro teha, kes oleks sellest Hellboy "tasemel" valmis vorpinud midagi, siis see oleks veel hullem raamatu peale sülitamine olnud.(ise pole veel filmi näinud tho)

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #5081
                        Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                        LOTR-i ja muidu sellise žanri vaatajad, kas te Willow-it olete ka vaadanud?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5082
                          Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                          Damn.

                          Kahju, et Kääbikule nii halb hinnang antud, aga vaatmata ma ei jäta, kuna olen Tolkieni raamatute paadunud fänn.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #5083
                            Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Kui oleks jätnud selle filmi Guillermo Del Toro teha, kes oleks sellest Hellboy "tasemel" valmis vorpinud midagi, siis see oleks veel hullem raamatu peale sülitamine olnud.(ise pole veel filmi näinud tho)
                            Mul on kahju, et Del Toro ei lavastanud. Mõlemad Hellboyd olid väga mõnus fun. Lisaks on Paani Labürint lihtsalt liiga hea.
                            Jacksonil on hea visuaalne külg, aga muu nagu lonkab. King Kong oli lihtsalt meh; Lovely Bones visuaalselt kena, aga ka meh. Vanemad verevalamisfilmi ei lähe filmidena arvaesse. Heavenly Creatures´t pole näinud: see ilmselt muudaks mu mõtteid.
                            Pole kääbikut näinud, aga olen skeptiline. Väga skeptiline. Viimane Kermode & Mayo podcast ka just optimismi ei sütitanud.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #5084
                              Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              Fire With Fire ?
                              4/10

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #5085
                                Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

                                "Tiny furniture" - 9/10

                                Väga hea naistekas sarja "Girls" paljude näitlejatega. Fiiling on sarnane, lugu ka. Aga ikka oli hea!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...