Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #2071
    Re: Filmid ja sarjad

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #2072
      Re: Filmid ja sarjad

      Tänan!

      Comment

      • Rando
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 316

        #2073
        Re: Filmid ja sarjad

        Gangs of new york - pask
        x-files : i want to belive - 4/10, loodsin, et mingit ufo värki ikka aga ei.
        steven hawking: into the universe - päris hea
        downfall - pikaks kiskus, muidu päris hea

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #2074
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Rando Vaata postitust
          Gangs of new york - pask


          Enda viimane vaatamine oli Scott Pilgrim vs. the World. Action/komöödia LSD laksu all. Seda heas mõttes, lõbus vaatamine.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #2075
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Rando Vaata postitust
            Gangs of new york - pask
            Maitsed on erinevad, aga Scorsese film, kus lisaks mängib terve plejaad häid näitlejaid (Jay-Lewis, Gleeson, DiCaprio jne), väärib veidi põhjendatumat ja rohkesõnalisemat kriitikat, vastasel juhul on taoline hinnang usutav vaid sinu filmimaitse kohta.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #2076
              Re: Filmid ja sarjad

              To Karikakar: Väga hea soovitus vaadata " How not to live your life " (Y)

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #2077
                Re: Filmid ja sarjad

                Tore kuulda, et meeldib :)

                Comment

                • bubba
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 434

                  #2078
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Casino Jack- prolly kõige igavam film mida ma kunagi kinos vaatamas olen käinud. Peale 15 minutit hakkas juba igav ja sealt edasi läks aina hullemaks. Pidurdamatu,Kolm Järgmist Päeva, Külm Linn - kõik ülistandard hollywoodi action.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2079
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Bubba, ega sa midagi nüüd segamini aja ? The Town nüüd küll ülistandard hollywoodi action pole, Takers olis seda aga täiega. Isegi IMDB ei pane The Town juurde märget ´´action´´.

                    Comment

                    • bubba
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 434

                      #2080
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Takersit näinud pole. Aga Külm Linn minu arust siiski midagi erilist polnud.
                      E: Mitte et nad mingid ülisitad filmid on . Lihtsalt sellised mida ajaviiteks vaataks , aga teistkorda enam vaadata ei viitsiks.
                      Last edited by bubba; 30.12.10, 11:26.

                      Comment

                      • oTT
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 180

                        #2081
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                        Niiiice, Top Geari jõulueri väljas
                        See oli päris hea osa.
                        Järgmiseks tahaks seda filmi näha, mida Danny Boyle seal ka lühidalt tutvustas.


                        top geari 3 wise men osa ka vaadatud, lol mis tripp ikka.
                        Last edited by oTT; 30.12.10, 23:21.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #2082
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Nägin Troni, midagi nagu oli, aga 3D küll silma ei hakanud, väljaarvatud subtiitrid.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #2083
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Buried 2010 - paljudes kohtades antakse häid punkte, aga no ma ei tabanud seal midagi head. Tavaline elusalt matmine nagu tavalises CSI seriaalis.
                            Filmi eelarve oli 3miljonit $... ilmselt mingi 2-2.5milli läks näitlejale, sest midagi/kedagi muud seal vaadata polnud
                            Minu arust oli see lihtsalt film millega taheti kergelt pappi teenida.
                            3/10-st

                            vähe rohkem arutust filmi kohta:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            The human centipede
                            - 1,5/10 igavamat filmi pole veel näinud.
                            1punkti saab naisnäitleja ja pool punkti saab see terve filmi mõte.
                            Last edited by k2snakalle; 31.12.10, 01:58.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #2084
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Buried (2010) - 7/10, minu arust väga originaalselt (ja hästi) tehtud film, näitleja mängis oma rolli nii, et vaatajal tekib tunne, et justkui oleks ise seal.

                              Little Fockers (2010) - 8/10 eelmised osad meeldisid väga ning ka sellel pold miskit viga, naerda sai korralikult, dno miks seda paljud kritiseerivad. Soovitan ainult siis vaadata, kui eelmised 2 osa on nähtud.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2085
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Little Fockers (2010) - 8/10 eelmised osad meeldisid väga ning ka sellel pold miskit viga, naerda sai korralikult, dno miks seda paljud kritiseerivad. Soovitan ainult siis vaadata, kui eelmised 2 osa on nähtud.
                                Lihtsalt niimoodi on kombeks, et filmi järg ei saa kunagi parem olla, kui esimene osa.

                                Comment

                                Working...