Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #3586
    Re: Filmid ja sarjad

    No kui mindfuck, siis peab ikka ükskord algusest lõpuni vaatama. Hetkeseisuga olen algust ja lõppu näinud.

    Comment

    • sven
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 127

      #3587
      Re: Filmid ja sarjad

      Ma ei ole teemat labi lugenud ja ei tea kas on eelnevalt mainitud, aga HBO 3 osaline dokumentaal "Paradise Lost" on VAGA huvitav vaatamine.

      Comment

      • Toomasl
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 258

        #3588
        Re: Filmid ja sarjad

        Kunagi vaatasin mingit lühiseriaali, vist oli "The lost room" vms. täpselt enam ei mäleta, millest seriaal oli, aga mäletan, et oli väga hea.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #3589
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Anna teada siis kuidas meeldis, tundub huvitav :D
          Mulle meeldis, et film või selle idee, paiknes väljaspool raami. Ent pettumuse valmistas see, et väljapoole raami paigutatud idee järgis ikkagi kindlaid, väljakujunenud stampe. Aga ilmselt see oligi meelga nii tehtud.

          Umbes samamoodi kui paned rehvi (antud filmi peategelane) mööda renni alla veerema, siis sa tead, et ta lihtsalt veereb kiirust kogudes otse alla. Ei mingit üllatust aga ikkagi on tore vaadata.

          Samas jällegi võiks kõnealune film olla ümbritsetud musta raamiga ning selle all kiri: When You See It, You Will Shit Bricks.

          Comment

          • Cashmer
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2011
            • 438

            #3590
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Mõtlesin, et sain selle filmi siit, aga vist mitte. Filmiks "Life in a Day". Ca 80 000 inimest 192-st riigist saatis video oma ühe päeva (24. juuli 2010) tegemistest ja kokku tuli minu arust suurepärane film. Omamoodi ajakapsel tulevastele inimestele. :)
            vaatasin ja natukene pettunud. nagu oleks uudiseid vaadanud. muidugi uudised ongi kellegi valik maailmas sel hetkel toimuvast nagu ka antud film. samas on siin ilmas nii palju head. häid inimesi on rohkem kui halbu. me kõik teame, et on olemas vaesus ja ebaõiglus. miks on vaja seda suurendatult kinolinal eksponeerida? pigem oleks inimestele vaja meelde tuletada, mis on siin elus head ja mis on midagi väärt.

            mõningad kaadrid olid muidugi hingematvalt ilusad. ja mõned ´huvitavad´ (vist india naine, kui õigesti mäletan, kellet küsitakse armastuse kohta ja ta vastab, et armastab oma meest, sest ta peab).
            Last edited by Cashmer; 29.01.12, 09:22.

            Comment

            • Cashmer
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2011
              • 438

              #3591
              Re: Filmid ja sarjad

              gentlemen broncos (2009) ja wild at heart (1990)

              midagi perifeeriast
              Last edited by Cashmer; 29.01.12, 09:33.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #3592
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                originaal või remake?
                originaal see 2009a oma? mäletan et vaatasin aga suht sure et olin väga high sellel ajal ja ei mäletagi enam.
                Vaatasin selle 2011a oma. nii ja naa.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #3593
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Plaanis teha täna väike filmi maraton ja valitud on need filmid:

                  Aftermath
                  Irreversible
                  Guinea pig 2
                  Ichi the killer
                  Men behind the sun
                  Murder set pieces
                  Salo or the 120 days of Sodom
                  Cutting moments
                  August underground: Mordum

                  Vaadatud juba:
                  Cannibal Holocaust


                  Võimalik, et täna kõike ei jõua vaadata, aga jääb siis järgmiseks korraks

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #3594
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Tubli valik :D Võtsid mõne top listi ette?

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #3595
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Niivõrd kuivõrd, tegelikult oli algul plaan ainult Cannibal Holocaust ära vaadata, aga oli soovitatud ka need filmid ära vaadata. Snuff filmid ei ole minu genre üldse ja peale Serbian filmi olen ma neid vältinud, aga pean mainima, et vähemalt algus on paljulubav.

                      Comment

                      • Cashmer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2011
                        • 438

                        #3596
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        Plaanis teha täna väike filmi maraton ja valitud on need filmid:

                        Aftermath
                        Irreversible
                        Guinea pig 2
                        Ichi the killer
                        Men behind the sun
                        Murder set pieces
                        Salo or the 120 days of Sodom
                        Cutting moments
                        August underground: Mordum

                        Vaadatud juba:
                        Cannibal Holocaust


                        Võimalik, et täna kõike ei jõua vaadata, aga jääb siis järgmiseks korraks
                        irreversible on nuts

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #3597
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Plaanis teha täna väike filmi maraton ja valitud on need filmid:

                          Aftermath
                          Irreversible
                          Guinea pig 2
                          Ichi the killer
                          Men behind the sun
                          Murder set pieces
                          Salo or the 120 days of Sodom
                          Cutting moments
                          August underground: Mordum

                          Vaadatud juba:
                          Cannibal Holocaust


                          Võimalik, et täna kõike ei jõua vaadata, aga jääb siis järgmiseks korraks
                          Ichi the Killer ja Cannibal Holocaust vaadatud. Kui teised ka samasse auku, siis kopin listi, ty.:)

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #3598
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                            Vaatasin eile The Prestige´i ära. geniaalne mindfuck! peale esimest vaatamist insta 10/10, aga varsti peab uuesti vaatama.
                            Tõesti väga äge film. Täiesti müstika miks ma varem polnud kuulnud sellest filmist midagi.

                            Sõber soovitas SEDA filmi kah kui mainisin talle The Prestige'i.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #3599
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                              Tõesti väga äge film. Täiesti müstika miks ma varem polnud kuulnud sellest filmist midagi.

                              Sõber soovitas SEDA filmi kah kui mainisin talle The Prestige'i.
                              Tesla oli küll kõrvaltegelane, aga häiris tema kui reaalse ajaloolise tegelase väänamine mingiks ulmekangelaseks, kellel aias pirnid põlevad. ja mulle meeldivad ulmekad.

                              tegelikult oli Teslal väga huvitav elulugu, kuigi kurb.

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #3600
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Vene filme oleks vaja, ei oska otsida.
                                teab keegi mõndasid nimesid?
                                action või mingi sõjafilme vene omasid vm.

                                Comment

                                Working...