Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #3556
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Nüüd on saadaval Spartacus Vengeance S02E01

    Vaatasin sellist dokumentaali nagu Knuckle (2011)

    Keda huvitab rusikakaklus, siis IMO väärt vaatamist.
    Last edited by levis; 22.01.12, 11:26.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3557
      Re: Filmid ja sarjad

      Viimasel ajal parimad filmielamused tulnud vaatamata vanade filmide seast (va. Drive ja Help). 1989a Spike Lee film geto elust ja rassikonfliktist. Mõjub ehedalt, lahedad karakterid/näitlejad (eriti hea üllatus kõrvalosas Breaking Bad`is Gustavot mängiv näitleja):
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #3558
        Re: Filmid ja sarjad

        Vaatasin Killer Elite ära ja üpris hea oli omalaadsete (märulite) filmide seast. Asjale lisas vürtsi veel see, et stoori on tõestisündinud loo põhjal.

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #3559
          Re: Filmid ja sarjad

          viimase aja suurim pettumus - how i met your mother. ei naernud kordagi - kahe osa jooksul!!! ja see peaks komöödiasari olema, mitte suhtedraama - või olen valesti aru saanud?

          Ajastutruudest sarjadest meeldis mad men, kuigi ka seal on microskoopilisi möödalaskmisi. kes vähegi head disaini hindab, leiab mida vaadata.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #3560
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
            how i met your mother. ei naernud kordagi - kahe osa jooksul!!! ja see peaks komöödiasari olema, mitte suhtedraama - või olen valesti aru saanud?
            Täpselt minu tunded.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #3561
              Re: Filmid ja sarjad

              [YOUTUBE]EuftN2ViiN4&ob=av2e[/YOUTUBE]

              Kui kellelegi Sigur Ros meeldib, siis seda soovitan vaadata, aga korraliku helisüsteemiga.

              Last year, in the endless magic hour of the Icelandic summer, Sigur Rós played a series of concerts around their homeland. Combining both the biggest and smallest shows of their career, the entire tour was filmed, and now provides a unique insight into one of the world’s shyest and least understood bands captured live in their natural habitat.

              The culmination of more than a year spent promoting their hugely successful ‘Takk…’ album around the world, the Icelandic tour was free to all-comers and went largely unannounced. Playing in deserted fish factories, outsider art follies, far-flung community halls, sylvan fields, darkened caves and the hoofprint of Odin’s horse, Sleipnir*, the band reached an entirely new spectrum of the Icelandic population; young and old, ardent and merely quizzical, entirely by word-of-mouth.




              Natuke selline hipi-emo-sallide teema oli, aga muusika ja livelindistused olid ikka sitaks head.

              Comment

              • Cashmer
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2011
                • 438

                #3562
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                Kui kellelegi Sigur Ros meeldib, siis seda soovitan vaadata, aga korraliku helisüsteemiga.
                lisaks heale helisüsteemile on vaja ka suurt monitori, sest muidu läheb visuaalne ilu kaduma

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #3563
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Täpselt minu tunded.
                  vaatasin esimesed 1.5 hooaega ära ja ütleks küll et vaatamist väärt!

                  Comment

                  • subnav
                    Räme Fish
                    • Jan 2011
                    • 23

                    #3564
                    Re: Filmid ja sarjad

                    beavis n buttheadi eelmise aasta ja selle aasta episoodid:)

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #3565
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Just avastasin,et House S08E09 väljas (Kui EZTV lahti tegin: Released 36s)

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #3566
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Alcatraz
                        trailer: http://www.youtube.com/watch?v=J_jAlFqvASU

                        airdates: http://epguides.com/Alcatraz/

                        Kolm esimest osa on väljas, ise pole veel jõudnud vaadata, aga kindlasti teen algust.

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #3567
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Alcatraz suht hea teema. Meeldib see, et tegevus käib nii minevikus kui ka present day + sick mindfuck millest aru ei saa ja tuleb aga uusi osasid oodata. Soovitan tho.

                          Comment

                          • Tylos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 340

                            #3568
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas levis Vaata postitust
                            Alcatraz
                            trailer: http://www.youtube.com/watch?v=J_jAlFqvASU

                            airdates: http://epguides.com/Alcatraz/

                            Kolm esimest osa on väljas, ise pole veel jõudnud vaadata, aga kindlasti teen algust.

                            Olen need kolm osa ära vaadanud.Ausalt öelda,treilerit vaadates ootasin rohkemat,solid joonega scifi-d.Selle asemel tuli pmst detektiivisari reklaamiks lisatud nüansiga.Väga head näitlejad,hästi kirjutatud aga....treileri põhjal oleks oodanud suuremat kicki.Samas kohati mõned lõigud,mikrolevelil,annavad lootust,et asjal on ka arenev sidestory.Let's hope.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3569
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Uutest sarjadest "House of Lies" pole mingi meistriteos, kuid huvitav vaadata siiski. Kolmanda osa lõpp pani neljandat ootama.

                              Muide, Ivan.carevech.i.seryi.volk. tundub päris hea multikas olema. Põhiline on see, et kui keegi inglise või eestikeelsed subtiitrid teeks siis saaks kildudest ka 10x paremini aru.

                              Rahvas, ega te ometi "White Collar" hooaja jätku pole maha maganud?
                              Last edited by Potsataja; 25.01.12, 12:04.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #3570
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Crash http://www.imdb.com/title/tt0375679/
                                Väga hea vaatamine, meeldivad filmid mis panevad natukene elu üle järele mõtlema, mitte Robocopi mängima.

                                Alcatrazi soovitan ise ka.
                                Väga hästi kirjutatud, kuigi jah... ilmselt põhiteema on siiski ühesugune ja võib pikapeale igavaks minna. Samas on müsteerium tehtud nii huvitavaks, et uudishimu ilmselt seasonite lõpus tapab, et kas tuleb asi välja või mitte :)

                                Comment

                                Working...