Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #2386
    Re: Filmid ja sarjad

    Kõva props sellele kes Lie To Med soovitas... väga hea sari!

    Comment

    • Muusik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 378

      #2387
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
      Shamelessi otsid vist.
      esimesed osad olid head.. aga siis kuidagi kaotasin isu.. igavaks läks. ei tekkinud sellist.. "ohh mis nüüd juhtuda võiks" või kaasaelamist mingile karakterile.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #2388
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas isenseven Vaata postitust
        Kõva props sellele kes Lie To Med soovitas... väga hea sari!
        yea, ise hakkasin ka vaatama. Alguses ei tundnud nüüd nii huvitav (okei esimene osa oli huvitav, sest midagi uut), kolmanda osa juures läks kuidagi üksluiseks juba.. nüüd sai just viies vaadatud ja juba tahaks järgmist vaadata. Inside värk on seal huvitav :) + see meeldib täiega, et kui seal keegi räägib, et siis hakkan juba ise vaatama iga liigutust mida see vend teeb ja voilaa..osad kohad näen täitsa ära. Muidugi ei tea kuidas see päris elus toimib :D

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #2389
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          yea, ise hakkasin ka vaatama. Alguses ei tundnud nüüd nii huvitav (okei esimene osa oli huvitav, sest midagi uut), kolmanda osa juures läks kuidagi üksluiseks juba.. nüüd sai just viies vaadatud ja juba tahaks järgmist vaadata. Inside värk on seal huvitav :) + see meeldib täiega, et kui seal keegi räägib, et siis hakkan juba ise vaatama iga liigutust mida see vend teeb ja voilaa..osad kohad näen täitsa ära. Muidugi ei tea kuidas see päris elus toimib :D
          Teisel-kolmandal hooajal imo lähevad osad veel huvitavamaks.:)

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #2390
            Re: Filmid ja sarjad

            Esimene hooaeg vajus lie to me-l mingi hetk ära. Läks veidi üksluiseks. Hiljem keerati peategelase olekule veel veidi vinti peale ja siis asi jälle vaadatav.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #2391
              Re: Filmid ja sarjad

              keegi head steaming kohta teab, kus lie to me olemas? suht tüdinenud downloadimast väheste seederitega
              Last edited by k2snakalle; 14.04.11, 04:14.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #2392
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                keegi head steaming kohta teab, kus lie to me olemas? suht tüdinenud downloadimast väheste seederitega
                http://eztv.it/shows/161/lie-to-me/
                Ei aita?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #2393
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Lie to me on huvitav, aga peategelase targutamine tüütab ära ja kogu see näoilmete jutt pole väga veenev.

                  P.S. Ment, shameless tundub hea, tänks. Kahju ainult, et US versiooni ainult 1 season on.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #2394
                    Re: Filmid ja sarjad

                    See sai alles paar nädalat tagasi läbi, juba on uueks hooajaks pikendatud ka.

                    Comment

                    • isenseven
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 598

                      #2395
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      keegi head steaming kohta teab, kus lie to me olemas? suht tüdinenud downloadimast väheste seederitega
                      http://www.tv-links.eu/tv-shows/Lie-To-Me_8882/
                      Seal peaks kõik osad megavideo ja videobbi streami olemas olema normaalse kvaliteediga. Ise tõmbasin ühe torrentiga kõik kolm seasonit alla ja seedereid nagu jagus..

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #2396
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Mõnda head seriaali, kus on põnevad/väärastunud/siirad inimsuhted ja karakterid a la Terriers, Californication? Kõike korraga muidugi ei saa ja ma ise ka ei tea, mida täpselt tahan. :)
                        skins?

                        Comment

                        • Muusik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 378

                          #2397
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          skins?
                          inglise skins on sitaks hea.. USi oma sakib sajaga

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #2398
                            Re: Filmid ja sarjad

                            jep, US on täielik bs, kui vaadata siis kindlalt UK oma

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #2399
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Öah, panin US oma tõmbama. Tavaliselt ma neid UK omasid ei seedi, aga ju siis tuleb tõmmata seekord.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • muhkLionu
                                Grinder
                                • Jan 2009
                                • 522

                                #2400
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Sel pühapäeval esilinastub HBO-s seriaali "Game of Throne" esimene osa.

                                15 minutilist preview'd saab vaadata:

                                http://www.hbo.com/#/game-of-thrones...e-preview.html

                                Kui see vähegi raamatuga sammu peab (aga nii nad lubavad), siis saab väärt asi olema!

                                Comment

                                Working...