Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1636
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Entourage S07 sai täna läbi :(. Kuradi põnevalt jäi pooleli ka veel.
    +1
    Fucking nuts seriaal ikkagi! Minu kindel lemmik!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1637
      Re: Filmid ja sarjad

      Hakkasin ka seda True Bloodi vaatama....päris hea fantaasia peab seriaali tegijatel olema ikka

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #1638
        Re: Filmid ja sarjad

        Peale mõningast pausi hakkavad jälle jooksma:
        Merlin http://epguides.com/Merlin/
        3-01 11/Sep/1
        3-02 18/Sep/10

        Stargate Universe http://epguides.com/StargateUniverse/
        28/Sep/10

        Fringe http://epguides.com/Fringe/
        23/Sep/10

        Sanctuary http://epguides.com/Sanctuary/
        15/Oct/10

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1639
          Re: Filmid ja sarjad

          Algas ka Sons of Anarchy

          Minu andmetel algab see nädal ka it's Always Sunny in Philadelphia, reedest peaks olema võimalik näha seda.

          Lisaks see kuu veel tulema House, How I Met Your Mother, Two and a Half Men, dexter

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #1640
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Hakkasin ka seda True Bloodi vaatama....päris hea fantaasia peab seriaali tegijatel olema ikka
            Neil on metsikult head reklaamid ja posterid ka promo jaoks tehtud.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #1641
              Re: Filmid ja sarjad



              Eriti hea kui oled enne omajagu kauboi ja samurai filme näinud (eriti Jojimbo't). Miike ikkagi.

              Comment

              • Jack Jones
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 143

                #1642
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Entourage S07 sai täna läbi :(. Kuradi põnevalt jäi pooleli ka veel.
                Hakkasin suure kiitmise peale vaatama, ja peab mainima et väga huvitav sari, II hooaega vaadatud ja senimaani on ikka väga meeldinud!

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #1643
                  Re: Filmid ja sarjad

                  viimane resident evil - terve film oli pigem nagu 1 pikk trailer, kärtsu ja mürtsu oli kõvasti, samas stoori oli ülihalb, stseenid vaheldusid nagu täiesti suvaliselt, sageli ilma mingi põhjuseta, ära ei seletatud suuremat osa tegutsemist etc.
                  kahju, eelmised osad olid sümpaatse mulje jätnud..

                  Comment

                  • elixs
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 67

                    #1644
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Resident Evili mõte ongi see, et Milla Jovovich laseb zombisid. Midagi muud sealt otsida on täiesti mõttetu. Sama oli ka mängudega.


                    Milla>>shoot>>zombies>>Grind

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1645
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Uute seriaalide avastustest võib ka midagi kirjutada! Hakkab neid jäjest jooksma nüüd.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #1646
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Chucki uus hooaeg algab USAs täna :).

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #1647
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Pühapäeval tuli siis välja Scorsese tehtud "Boardwalk Empire".

                          Sellel nädalal veel uutest: The Event, Lone Star, Mike & Molly, Chase, Hawaii Five-0, Raising Hope, Running Wilde, Detroit 1-8-7, Undercovers, Better With You, The Whole Truth, The Defenders, My Generation, $#*! My Dad Says, Outsourced, School Pride ja Blue Bloods.

                          Vanadest algavad: House, How I Met Your Mother, Chuck, Rules of Engagement, Two and a Half Men, Castle, Glee, Criminal Minds, Modern Family, Bones, The Big Bang Theory, 30 Rock, CSI, The Office (US), Supernatural jne...

                          Pole just eriti tihe graafik :)

                          Comment

                          • pronks
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 116

                            #1648
                            Re: Filmid ja sarjad

                            mis sa vaatad neid kõiki vä?

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1649
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Vanadest algavad õnneks glee ja fringe. Castle´i võtan ka kõrvale ilmselt.
                              Uutest tunduvad esialgu huvitavad Boardwalk empire, the event, havaii five-o, undercovers, running wilde. Ilmselt mõned võtan veel ette ja eks valin, mida vaatama hakkan.
                              Umbes nädala pärast saab täpsemalt öelda.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #1650
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas pronks Vaata postitust
                                mis sa vaatad neid kõiki vä?
                                Uutest kõiki vähemalt ühe osa, vanematest enam-vähem.

                                Comment

                                Working...