Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2401
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Shamelessi otsid vist.
    Ty sir. Esimese osa järel paistab päris epic olevat.

    Comment

    • Muusik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 378

      #2402
      Re: Filmid ja sarjad

      Game of Thrones tundub küll esimese osa põhjal tulevat epic seriaal.
      Last edited by Muusik; 20.04.11, 07:44.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #2403
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Muusik Vaata postitust
        Games of Thrones tundub küll esimese osa põhjal tulevat epic seriaal.
        http://www.imdb.com/title/tt0944947/
        päris lahe just lugesin esimese raamtu läbi ja alustan teise osaga, saab kah sarjale siis peale raamatut silma peale visata

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #2404
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Muusik Vaata postitust
          Game of Thrones tundub küll esimese osa põhjal tulevat epic seriaal.
          http://www.imdb.com/title/tt0944947/

          Raamatut pole lugenud aga sari tundub norm. tulevat. Samas mingit WOW reaktsiooni polnud.

          Mina loodan, et keegi võtab ükskord kätte ja teeb Zelazny Amberi, Asimovi Asumi ja Harrisoni Surmailma põhjal midagi tõeliselt head.

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #2405
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Raamatut pole lugenud aga sari tundub norm. tulevat. Samas mingit WOW reaktsiooni polnud.

            Mina loodan, et keegi võtab ükskord kätte ja teeb Zelazny Amberi, Asimovi Asumi ja Harrisoni Surmailma põhjal midagi tõeliselt head.
            Lisaks siia Dan Simmonsi ja Hyperioni sarja.

            Comment

            • SNOOPDOGG
              Julm Donk
              • Aug 2010
              • 42

              #2406
              Re: Filmid ja sarjad

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #2407
                Re: Filmid ja sarjad

                vaatasin sarja Lie to me ära ja mulle väga meeldis. Keegi oskab veel mingit sarnast sarja soovitada?

                Comment

                • Muusik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 378

                  #2408
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  vaatasin sarja Lie to me ära ja mulle väga meeldis. Keegi oskab veel mingit sarnast sarja soovitada?
                  mentalist

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #2409
                    Re: Filmid ja sarjad

                    The Human Centipede täitsa perses mis asi see oli, ma ei saa aru miks keegi peaks sellise filmi tegema üldse kuradi haige värk, väga kahju on et vaatasin seda selline tunne on et tõmban endale 2 nädalase tsükli peale et saaks kuidagi ära unustada seda filmi oma peast

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #2410
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Skins
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #2411
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Skins
                        +mirrion

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #2412
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          The Human Centipede täitsa perses mis asi see oli, ma ei saa aru miks keegi peaks sellise filmi tegema üldse kuradi haige värk, väga kahju on et vaatasin seda selline tunne on et tõmban endale 2 nädalase tsükli peale et saaks kuidagi ära unustada seda filmi oma peast
                          Jaa tra nüüd sa tuletasid meelde seda paksa raisk. Täiesti haigelt mõttetu ja sürreaalne film.
                          Endal on õnneks enam vähem meelest läinud kuigi ala pool aastat tagasi vaadatud. Debiilsuse tipp, enesetappu tuleb teha siis saab alles peast minema.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #2413
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Dunno, Human Centipede minu poolt vaadatud ebanormaalsete filmide TOP 10-sse ei mahu. Mingil filmifestivalil vaatasin, suht naljakas oli isegi.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #2414
                              Re: Filmid ja sarjad

                              viska ebanormaalsete TOP3

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #2415
                                Re: Filmid ja sarjad

                                ma ei tea mida kuradit sa veel oled näinud sel juhul aga ma olen kindel et ei soov neid siis näha. Kohe kuidagi ei pidanud seda naljakaks, tegu on tõsiselt haige inimese loominguga ja arvan et isik kes midagi sellist välja mõtleb et temaga peab midagi väga väga valesti olema.

                                Comment

                                Working...