Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Muusik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 378

    #2371
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuidas sa leiad veel aega kõiki neid sarju vaadata? Müstika.
    no life

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #2372
      Re: Filmid ja sarjad

      Ei tea, kas on läbi jooksnud siit juba, aga Lie to Me on väga hea sari. Huvitavalt imelik ja kergelt pohhuistlik inglane peaosas. Aastaid kuskil Aafrikas õppis inimeste näoilmeid jms, mistõttu insta saab aru, kui keegi valetab (sel põhjusel on härral ka eluaegne Las Vegase keeld) ja lõi oma firma püsti, mis igasuguste juhtumitega tegeleb.

      Comment

      • Muusik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 378

        #2373
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
        Ei tea, kas on läbi jooksnud siit juba, aga Lie to Me on väga hea sari. Huvitavalt imelik ja kergelt pohhuistlik inglane peaosas. Aastaid kuskil Aafrikas õppis inimeste näoilmeid jms, mistõttu insta saab aru, kui keegi valetab (sel põhjusel on härral ka eluaegne Las Vegase keeld) ja lõi oma firma püsti, mis igasuguste juhtumitega tegeleb.

        http://www.imdb.com/title/tt1235099/
        ülinuts sari

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #2374
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Keegi Da Vinci Code sarnaseid häid filme oskab soovitada. Just süžee ja ülesehituse poolest selliseid müsteerium-seiklus laadseid filme. Eelnimetatu ei olnud muidugi midagi erilist ja hinnangud on ka üsna kesised sellele filmile, aga vaadatav ja omamoodi pisut põnev minu jaoks oli.
          national treasure nicolas cagega

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2375
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            Ei tea, kas on läbi jooksnud siit juba, aga Lie to Me on väga hea sari. Huvitavalt imelik ja kergelt pohhuistlik inglane peaosas. Aastaid kuskil Aafrikas õppis inimeste näoilmeid jms, mistõttu insta saab aru, kui keegi valetab (sel põhjusel on härral ka eluaegne Las Vegase keeld) ja lõi oma firma püsti, mis igasuguste juhtumitega tegeleb.

            http://www.imdb.com/title/tt1235099/
            tundub sigahuvitav. Tim Roth ka ju nuts näitleja

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #2376
              Re: Filmid ja sarjad

              The Insidious (2010)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Mõnus õudukas, kinos vaadates on kindlasti elamus kordades suurem, kuna efektid paremad. Soovitan.

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #2377
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Käisin kinos Sucker Punchi vaatamas. Ei oskagi kohe kuidagi kirjeldada. Üsna originaalne random. Karakterid ja näitlejatöö olid keskpärased või alla selle, aga samas sellistes filmides võibki vist olla. Meh, dunno, veits üle keskmise kokkuvõttes.
                Käisin ka seda filmi paar päeva tagasi vaatamas. Suht twisted story ja eriti selle esitamine. Palju actionit, roboteid jne. Soundtrack on ka väga hea.
                Ainult üks asi oli imelik - film pole 3D, paljud efektid tundusid küll justnimelt 3D jaoks tehtud.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #2378
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Mis sellest nimekirjas vaadata soovitate:
                  Modern Family
                  Community
                  Trailer Park Boys
                  Californication
                  Arrested Development
                  Better Off Ted
                  modern family ftw

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2379
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Muusik Vaata postitust
                    national treasure nicolas cagega
                    Tra, kui palju pappi annaks ikka kokku ajada, kui Iseseisvusdeklaratsioon pihta panna ja siis välja kuulutada enampakkumine teemal tagastamine vs. põletamine.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #2380
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                      Ei tea, kas on läbi jooksnud siit juba, aga Lie to Me on väga hea sari. Huvitavalt imelik ja kergelt pohhuistlik inglane peaosas. Aastaid kuskil Aafrikas õppis inimeste näoilmeid jms, mistõttu insta saab aru, kui keegi valetab (sel põhjusel on härral ka eluaegne Las Vegase keeld) ja lõi oma firma püsti, mis igasuguste juhtumitega tegeleb.

                      http://www.imdb.com/title/tt1235099/
                      Tyty! Väga omapäraselt ja huvitavalt üles ehitatud seriaal.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #2381
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Mõni hea film on välja tulnud viimasel ajal ? või neid ikka ei tehta enam.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #2382
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Mõnda head seriaali, kus on põnevad/väärastunud/siirad inimsuhted ja karakterid a la Terriers, Californication? Kõike korraga muidugi ei saa ja ma ise ka ei tea, mida täpselt tahan. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #2383
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Shamelessi otsid vist.

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #2384
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Dexter oli psühholoogia poole pealt päris hea.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #2385
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                Shamelessi otsid vist.
                                +1

                                kui tõmbad siis vaata kindlalt, et US versioon oleks mitte UK, mingi 12 osa väljas vms.

                                Comment

                                Working...