Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2416
    Re: Filmid ja sarjad

    Men behind the sun 1,2
    August Underground Mordum
    Salo
    Cannibal Holocaust
    Audition
    Oldboy
    Nekromantik 1,2

    Need kargasid hetkel pähe. Mõni on tõsiselt haige film, osad lihtsalt verised slasherid ja nüsimisfilmid.
    Last edited by Oliverk; 25.04.11, 18:17.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #2417
      Re: Filmid ja sarjad

      LOL, ma hakkasin peaaegu juba seda filmi alla tõmbama aga siis mõtlesin (vist) õnneks ümber. Ma nkn ei seedi viimasel ajal õudukaid jms. , isegi Saw vaatasin osaliselt.

      Oliver, kas sul Hellraiseri seeria on ära vaadatud ?

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #2418
        Re: Filmid ja sarjad

        Mina kindlasti soovitan vaadata Human Centipede'i, tõsiselt

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #2419
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust

          Oliver, kas sul Hellraiseri seeria on ära vaadatud ?
          Tundub et ei ole. eks siis peab listi panema vist. Kuigi ajaga on tänapäeval nagu sellega on.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2420
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Men behind the sun 1,2
            August Underground Mordum
            Salo
            Cannibal Holocaust
            Audition
            Oldboy
            Nekromantik 1,2

            Need kargasid hetkel pähe. Mõni on tõsiselt haige film, osad lihtsalt verised slasherid ja nüsimisfilmid.
            ty. hoss merelt tagasi, siis miski aeg peaks need rõvedused õllega või siis pohmakaga ette võtma.
            pole neist ühtegi näinud vist

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #2421
              Re: Filmid ja sarjad

              Oldboy on must see igale filmisõbrale imo. Midagi otseselt rõvedat ega isegi häirivat seal polegi. Juba järjest ühe kaameraga üles võetud umbes 2.5 minutine stseen 1 vs 20 on seda väärt. Ja kogu film isegi ka obv.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #2422
                Re: Filmid ja sarjad

                Oldboyga panin vist mööda jah. Neid japsi/korea filme on nagu leitsi teemas joomatsükleid. Need ikka mõistavad ikka erilist ajugümnastikat toota.
                Last edited by Oliverk; 25.04.11, 21:38.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #2423
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Hellraiser on küll täiesti batshit-insane seeria. Kaine peaga on veits liiga absurd tho.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #2424
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Hellraiser is da best.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #2425
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Angel Heart on päris mindfuck. http://www.imdb.com/title/tt0092563/

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #2426
                        Re: Filmid ja sarjad

                        The Human Centipedel peaks teine osa ka tulema millalgi, ja peale seda ka kolmas.:) Cannibal Holocausti olen ka näinud ülalpool pakututest, nõustun, et Centipede nii sick ei olnud.

                        Soovitaks veel sellist 'kultus'filmi nagu Ichi The Killer.

                        Comment

                        • Madis_89
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 841

                          #2427
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Lol, sirvisin uuemaid dvdripe ja avastasin midagi vaimustavat.
                          Must see kindlasti, http://dvdriprl.net/zombie-christ-2010-dvdrip-xvid-lkrg

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #2428
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Olen ka vaadanud esimesed episoodid Shameless'i (US) ära. Päris fucked up süsteemid seal, indeed. Kohati ehk isegi liiga üle pingutatud, aga muidu täitsa ok meelelahutus.

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #2429
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Kill the Irishman on täitsa hea film, traileri põhjal ei oodanudki nii head vaatamist.
                              Last edited by Madis_89; 28.04.11, 19:03.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #2430
                                Re: Filmid ja sarjad

                                VÄGAVÄGAVÄGA HAIGE FILM :D
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...