Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #2236
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    motellis olevad isikud olid selle venna isiksused kelle üle kohut mõisteti seal psühiaatria haiglas. Tema mõrvarlik pool lülitas teised isiksused välja filmi lõpuks.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #2237
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Identety spoiler

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #2238
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        Identety spoiler

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #2239
          Re: Filmid ja sarjad

          Soovitan vaadata dokumentaali "The Day Before Disclosure"

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #2240
            Re: Filmid ja sarjad

            Hiljuti sai läbi vaadatud Bear Gryllsi "Escape The Legion". Long story short siin on trailer, youtuubis peaks olema kõik 4 osa üleval. Mulle meeldis.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #2241
              Re: Filmid ja sarjad

              Kuna eile juhtusin vaatama telekast Bourne Identiy siis otsustasin täna ära vaadata kaks ülejäänud osa. Meeldis varem ja meeldib siiani kogu triloogia. Tundub et tulemas ka 4 osa nimega The Bourne Legacy 2012 aastal, lootused head :)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2242
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                Kuna eile juhtusin vaatama telekast Bourne Identiy siis otsustasin täna ära vaadata kaks ülejäänud osa. Meeldis varem ja meeldib siiani kogu triloogia. Tundub et tulemas ka 4 osa nimega The Bourne Legacy 2012 aastal, lootused head :)
                +1

                Peakski teised kaks osa ära vaatama uuesti.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #2243
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Bourne trioloogia on imo põnevusfilmide suhtkoht tipp. Eriti magus on kolmas osa minu meelest!

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2244
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Bourne trioloogia on imo põnevusfilmide suhtkoht tipp. Eriti magus on kolmas osa minu meelest!
                    Minu jaoks oli tegu pettumusega, kuna ma olin varem raamatut lugenud. Matt Damon ei ole lihtsalt absoluutselt raamatu Bourne´i moodi.
                    Last edited by Potsataja; 15.02.11, 18:15.

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #2245
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Minu jaoks oli tegu pettumusega, kuna ma olin varem raamatut lugenud. Matt Damon ei ole lihtsalt absoluutselt raamatu Bourne´i moodi.
                      Peab siis millaski raamatu ka ette võtma.

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #2246
                        Re: Filmid ja sarjad



                        Terminaator 5 ja Visa Hing 5 on küll suht lol või nagu lihtsalt kardan, et asi läheb veel hullemaks kui viimased osad olid.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #2247
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Minu jaoks oli tegu pettumusega, kuna ma olin varem raamatut lugenud. Matt Damon ei ole lihtsalt absoluutselt raamatu Bourne´i moodi.
                          Minu jaoks oli esimene osa suur pettumus, kui seda esimest korda nägin. Olin ka raamatut lugenud ning see, kuidas pooled asjad välja jäetud oli, mulle kuidagi ei meeldinud.
                          Aga mõned aastad hiljem, kui raamatu mulje kustuda oli jõudnud ning niiöelda puhtalt lehelt sai filmi vaadatud, siis meeldis jällegi.
                          Võibolla ka sellepärast, et raamatut lugenud olin, arvan siiani, et esimene osa on kõige nõrgem ning kolmas kõige parem. Ainus triloogia mis selline on minu arvates. (Ok, Lotr ka ning Nolani Batmanil on ka võimalus seda ületada)

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #2248
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Minu jaoks oli esimene osa suur pettumus, kui seda esimest korda nägin. Olin ka raamatut lugenud ning see, kuidas pooled asjad välja jäetud oli, mulle kuidagi ei meeldinud.
                            Aga mõned aastad hiljem, kui raamatu mulje kustuda oli jõudnud ning niiöelda puhtalt lehelt sai filmi vaadatud, siis meeldis jällegi.
                            Võibolla ka sellepärast, et raamatut lugenud olin, arvan siiani, et esimene osa on kõige nõrgem ning kolmas kõige parem. Ainus triloogia mis selline on minu arvates. (Ok, Lotr ka ning Nolani Batmanil on ka võimalus seda ületada)
                            Bourne triloogia raamatud on absoluutne nuts põnevike valdkonnas. Filmidest oli imo parim just esimene osa ning kõik filmid jäid raamatutele alla. Soovitan ülejäänud kaks raamatut ka läbi lugeda..

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2249
                              Re: Filmid ja sarjad

                              21.00 siis Fox Crimes algamas Boardwalk Empire, kui kellelgi peale minu veel see sari üldse nägemata on.

                              Comment

                              • ziimukaz
                                Grinder
                                • Jan 2010
                                • 741

                                #2250
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Bourne triloogia raamatud on absoluutne nuts põnevike valdkonnas. Filmidest oli imo parim just esimene osa ning kõik filmid jäid raamatutele alla. Soovitan ülejäänud kaks raamatut ka läbi lugeda..
                                Klišee imo, filmi ja raamatut ei saa võrrelda, sest 2 täiesti erinevat kunstiliiki ei võistle omavahel.

                                Comment

                                Working...