Re: Filmid ja sarjad
Battle of LA oli täpselt see, mis pealkiri-üks pisar, üks nali ja lahing LA pärast! Lahe täristamine ja herotsemine, mulle meeldis. Aga noh, mulle pole palju vaja.
Battle of LA oli täpselt see, mis pealkiri-üks pisar, üks nali ja lahing LA pärast! Lahe täristamine ja herotsemine, mulle meeldis. Aga noh, mulle pole palju vaja.

Comment