Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2341
    Re: Filmid ja sarjad

    Battle of LA oli täpselt see, mis pealkiri-üks pisar, üks nali ja lahing LA pärast! Lahe täristamine ja herotsemine, mulle meeldis. Aga noh, mulle pole palju vaja.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #2342
      Re: Filmid ja sarjad

      running good. kolm viimast filmis mis ma olen vaadanud on kõik 10/10st.

      It's Kind of a Funny Story (2010)

      selle filmi foorumis soovitati:

      K-PAX (2001)

      ja selle filmi kaudu leidsin:

      The Time Traveler's Wife (2009)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2343
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Battle of LA oli täpselt see, mis pealkiri-üks pisar, üks nali ja lahing LA pärast! Lahe täristamine ja herotsemine, mulle meeldis. Aga noh, mulle pole palju vaja.
        Tänud, täitsa kannatas vaadata kinnise peaga. Londoni boulevardi kohta, lõpp oli epic fail.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #2344
          Re: Filmid ja sarjad

          Käisin kinos Sucker Punchi vaatamas. Ei oskagi kohe kuidagi kirjeldada. Üsna originaalne random. Karakterid ja näitlejatöö olid keskpärased või alla selle, aga samas sellistes filmides võibki vist olla. Meh, dunno, veits üle keskmise kokkuvõttes.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #2345
            Re: Filmid ja sarjad

            sari the wire. Kõigile kellele meeldib USA gangsta shit. väga eluline ja kumbki pool ei domineeri väga. Sari on väärt oma imdb hinnet.

            When television history is written, little else will rival "The Wire," a series of such extraordinary depth and ambition that it is, perhaps inevitably, savored only by an appreciative few. Layering each season upon the previous ones, creator David Simon conveys the decaying infrastructure of his hometown Baltimore in searing and sobering fashion -- constructing a show that's surely as impenetrable to the uninitiated as it is intoxicating to the faithful. In its fourth year, the program adds the school system to cops, drugs, unions, the ailing middle class, and big-city politics. Prepare to be depressed and dazzled.
            Last edited by yolpa; 03.04.11, 22:22.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #2346
              Re: Filmid ja sarjad

              24 Hour Party People (2002)


              Suht raju ja hariv film 70ndate kuni 90ndate Briti pungi-, indie- ja reiviskenest. Kui meeldib Joy Division, New Order, Happy Mondays, siis on see film must.

              Treiler:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #2347
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                sari the wire. Kõigile kellele meeldib USA gangsta shit. väga eluline ja kumbki pool ei domineeri väga. Sari on väärt oma imdb hinnet.
                http://www.imdb.com/title/tt0306414/
                Viimane läbi vaadatud sari. Sain omale uue TOP3 sarja ja leidsin tegelase, kellega ennast 90%+ samastada

                Hetkel võtsin Star Warsi üle 2+ aasta uuesti käsile, täitsa see ei ole enam mis aastaid tagasi aga mõned korrad kümnendi jooksul tasub ikka ära vaadata.
                Last edited by Potsataja; 04.04.11, 03:40.

                Comment

                • jott
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 183

                  #2348
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Viimane läbi vaadatud sari. Sain omale uue TOP3 sarja ja leidsin tegelase, kellega ennast 90%+ samastada
                  Bubbles? :D
                  igatahes wire on kuld tõesti.

                  The way back: http://www.imdb.com/title/tt1023114/ hea vaatamine

                  EDIT: Rubber tundub solid film :D Trailer: http://www.imdb.com/video/imdb/vi3420494617/
                  Last edited by jott; 04.04.11, 19:51.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #2349
                    Re: Filmid ja sarjad

                    lol@bubbles. See on minu hero.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2350
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Bubbles on üks sarja positiivseim karakter, kuid mina avastan ennast ikka ja jälle McNulty olukorras olevat. 90%+ on ka tänu sellele, et ma 10+ aastat tagasi SKA katsetel mõlemad jooksud 0 punkti sain.

                      Kusjuures tagantjärgi olen ma ikka ja jälle mõelnud, et kui kaua ma süsteemis oleks vastu pidanud enne piisavalt olulise isiku p****e saatmist.
                      Last edited by Potsataja; 06.04.11, 03:29.

                      Comment

                      • matuster
                        Julm Donk
                        • Aug 2009
                        • 29

                        #2351
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas jott Vaata postitust
                        The way back: http://www.imdb.com/title/tt1023114/ hea vaatamine
                        Sai ka just see film ära vaadatud ja no see ei olnud lihtsalt hea vaatamine vaid über nuts vaatamine:) Ei mäletagi millal viimati mingi film oleks suutnud sellist emotsiooni edasi anda. Kindlasti üks must see filmidest!

                        Comment

                        • jott
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 183

                          #2352
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas matuster Vaata postitust
                          Sai ka just see film ära vaadatud ja no see ei olnud lihtsalt hea vaatamine vaid über nuts vaatamine:) Ei mäletagi millal viimati mingi film oleks suutnud sellist emotsiooni edasi anda. Kindlasti üks must see filmidest!
                          slowrollisin

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #2353
                            Re: Filmid ja sarjad

                            plazas "limitless" päris hea.
                            [YOUTUBE]THE_hhk1Gzc[/YOUTUBE]
                            sarjadest shameless'i soovitaks. pole mingi sisutu bs, iga osa täiesti uued teemad, hea psühholoogiline pool.


                            midagi uut soovitate siis pange imdb/trailer ka, hetkel thread jõle kuiv.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2354
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Endgame - pole just pärl aga vaadata tasub.

                              The Borgias

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #2355
                                Re: Filmid ja sarjad

                                dead like me http://www.imdb.com/title/tt0348913/

                                mulle meeldis väga

                                Comment

                                Working...