Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #3136
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kui siin juba spoilimiseks läks, siis minuarust oli see lõpp eriti ajuvaba. Pean küll uuesti üle vaatama, aga kamoon, Walt ei tapaks mingit last.
    BB kohta:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3137
      Re: Filmid ja sarjad

      Imo läks stsenaristil ja/või produtsentidel vaikselt igavaks ja seega toodi lõpuosades A-Teami ja MacGyveri teemat sisse.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #3138
        Re: Filmid ja sarjad

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3139
          Re: Filmid ja sarjad

          keegi teab kus khodorkovskit n2ha saaks .. see 2011 aasta film? krt ekraan näita mone p2eva ja nyyd suht tuuga .. netist ka ei leinud veel torrentitest :DS:S

          keegi musketäre ka töna vaatama`?

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #3140
            Re: Filmid ja sarjad

            lähmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee leits !

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #3141
              Re: Filmid ja sarjad

              Minge jah, mulle tundub et tegemist tuleb väga halva asjaga.

              Comment

              • JaanusX
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 392

                #3142
                Re: Filmid ja sarjad

                Sai just mõned filmid vaadatud...
                Arena http://www.imdb.com/title/tt1117581/- Täielik saast
                Green lantern http://www.imdb.com/title/tt1133985/- jälle mingi koomiksi kangelane... peale mõnede ära vaatamist tundub see juba boring as shit

                Homme vaatan Freerunneri http://www.imdb.com/title/tt1579232/ära (ei looda sealtki miskit head...)

                ja siis Cars 2

                PS.
                Viimasel ajal tuleb ainult saasta ja veel rohkem saasta:(

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #3143
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Freerunner oli ajuvaba

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #3144
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Üritasin uut filmi kolmest musketärist vaadata, aga jäin magama ja nüüd lasin kiirluubis lõpuni... no nii igav tundub, ma ei tea.... , viga vist minus :(

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #3145
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Kes tahab midagi kvaliteetset näha ? Üle pikaaja film, mida oli meeldiv vaadata. No hollywood bs.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #3146
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Uue Hangoveri DVDRip tuli välja ja sai see ära vaadatud.

                        Mitte et ma seda eeldanud ei oleks, aga kõik sündmused ja naljad ja asjad olid esimese osaga analoogsed. Osad neist lihtsalt natukene teises järjekorras.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #3147
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Keegi Desperate Housewives'e ka vaatab? :D
                          Last edited by fyte; 22.10.11, 23:04.

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #3148
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Keegi Desperate Housewives'se ka vaatab? :D
                            jh aga mis siis:D:D aga ainult telekast..netis ei viitsi tõmmata!

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #3149
                              Re: Filmid ja sarjad

                              holy shit! this is some scary stuff: http://www.imdb.com/title/tt1844624/

                              Comment

                              • trippin567
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 65

                                #3150
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Keegi Desperate Housewives'e ka vaatab? :D
                                Jah, action käib seal viimasel ajal :D

                                Comment

                                Working...