Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #886
    Re: Filmid ja sarjad

    õu, soovitage mingit seriaali mis läheks umbes sama kategooria alla nagu how i met you mother või its always sunny in philadelphia. big bang theory ja two and a half men kah läbi vaadatud.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #887
      Re: Filmid ja sarjad

      the it crowd on hea
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #888
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        õu, soovitage mingit seriaali mis läheks umbes sama kategooria alla nagu how i met you mother või its always sunny in philadelphia. big bang theory ja two and a half men kah läbi vaadatud.
        two boys, girl and a pizza place

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #889
          Re: Filmid ja sarjad

          Human Target tundub esimeste osade põhjal päris vaadatav. Ei midagi superhead ja kvaliteetset, aga normaaselt easy going.
          Burn Notice´it jälgin endiselt ja endiselt meeldib, kah mõnus easy going.
          White Collar samamoodi vaadatav.
          Kahju, et Fringe väikesele puhkusele läks. Imo viimase aja üks parimaid asju. Esimese hooaja algus oli minu jaoks veidike igav, aga kui backstory arenema hakkab, siis tagasiteed enam pole. Tegelaskujud ka väga head.
          Castlet peaks ka edasi vaatama, aga see ilmselt enam paremaks ei lähe. Samas peaosatäitjale pean tänu fireflyle endiselt austust avaldama.
          Dollhouse´i vaatan ka ära ilmselt, kui viitsimist on, aga pole päris see enam.

          Comment

          • Viski
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 393

            #890
            Re: Filmid ja sarjad

            til' death on talutav sari.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #891
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              õu, soovitage mingit seriaali mis läheks umbes sama kategooria alla nagu how i met you mother või its always sunny in philadelphia. big bang theory ja two and a half men kah läbi vaadatud.
              Community, Parks & recreation, The office, 30 rock, Modern family, Better off ted.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #892
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                Community, Parks & recreation, The office, 30 rock, Modern family, Better off ted.
                milline neist sulle kõige rohkem meeldib?

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #893
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Community vist, hakkab its always sunny in philly järel teiseks lemmikkomöödiasarjaks saama. Ära ainult pärast esimest kaht osa alla anna, pärast seda saab alles õige hoo sisse.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #894
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Human Target tundub esimeste osade põhjal päris vaadatav. Ei midagi superhead ja kvaliteetset, aga normaaselt easy going.
                    Burn Notice´it jälgin endiselt ja endiselt meeldib, kah mõnus easy going.
                    White Collar samamoodi vaadatav.
                    Kahju, et Fringe väikesele puhkusele läks. Imo viimase aja üks parimaid asju. Esimese hooaja algus oli minu jaoks veidike igav, aga kui backstory arenema hakkab, siis tagasiteed enam pole. Tegelaskujud ka väga head.
                    Castlet peaks ka edasi vaatama, aga see ilmselt enam paremaks ei lähe. Samas peaosatäitjale pean tänu fireflyle endiselt austust avaldama.
                    Dollhouse´i vaatan ka ära ilmselt, kui viitsimist on, aga pole päris see enam.
                    Burn notice 3 hooaega vaatasin nädalaga läbi. Castlet vaatan ka suht ainult peaosatäitja tõttu edasi, muidu kisub üksluiseks pika peale.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #895
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #896
                        Re: Filmid ja sarjad

                        ma panen siis enda lemmikud sarjad ka siia:
                        "Friends" (1994)
                        "Family Guy" (1999)
                        "How I Met Your Mother" (2005)
                        "It's Always Sunny in Philadelphia" (2005)
                        "The Office" (2005)

                        "The Big Bang Theory" (2007)

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #897
                          Re: Filmid ja sarjad

                          kes The Boondock Saints on näinud siis soovitan teist osa:)
                          peaks torrentitest saadaval vast nüüd olema:)

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #898
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Oli ka teine osa hea jah

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #899
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                              kes The Boondock Saints on näinud siis soovitan teist osa:)
                              peaks torrentitest saadaval vast nüüd olema:)
                              imo oli teine osa täielik fail.

                              Comment

                              • sorm
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1511

                                #900
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Keegi teab mingit linki kust sarju saab online vaadata? Kunagi oli mingi TV-links, aga see ei tööta.

                                Comment

                                Working...