Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ussdoktor
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 76

    #2536
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Väga hea.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    irww, see on ikka väga sick video. scarface osa oli nuts.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #2537
      Re: Filmid ja sarjad

      See on tõesti lagi :D.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #2538
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Keegi piraate on jõudnud vaatamas käia ? Et, kuidas oli võrreldes eelkäijatega.
        Iga järgneva filmiga igavamaks, ettearvatavamaks ja mittenaljakamaks

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #2539
          Re: Filmid ja sarjad

          http://forum.next-episode.net/viewto...d=99130#p99130 , õnneks ma ühtegi lemmikut ei kaota.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2540
            Re: Filmid ja sarjad

            Kui ma seda renewed/canceled listi vaatan, siis on küll tõsine WTF tunne.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #2541
              Re: Filmid ja sarjad

              V canceled, wtf :(.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #2542
                Re: Filmid ja sarjad

                Terriers. :(
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #2543
                  Re: Filmid ja sarjad

                  krt päris mitu asja mida jälgisid on lännu

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #2544
                    Re: Filmid ja sarjad

                    kuna kinodes praegu on mida vaadata, siis tegin kaks 3D kino päeva. esiteks siis Pirates of the Caribbean On Stranger Tides 3D. film hea järg eelmistele. sama stuff ja põnevust on, mida seiklusfilmides ika vaja. samas väike huumor ka. 3d annab asjale juurde samuti. kellele eelmised osad meeldisid siis ei pea vast kahetsema kui seda vaatama läheb.
                    Teiseks vaatasin Priest 3D. üldiselt ma vampiiri filme ei vaata, aga see oli täitsa mõnus action. sisu filmil on ja samuti 3D annab jälle juurde. imelik, et sellel imdb-s nii madal hinne. ma küll seda nii madalale ei paigutaks.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #2545
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                      http://forum.next-episode.net/viewto...d=99130#p99130 , õnneks ma ühtegi lemmikut ei kaota.
                      Canceled:
                      The Chicago Code

                      Ainukene millest puudust tunneks...

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #2546
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        kuna kinodes praegu on mida vaadata, siis tegin kaks 3D kino päeva. esiteks siis Pirates of the Caribbean On Stranger Tides 3D. film hea järg eelmistele. sama stuff ja põnevust on, mida seiklusfilmides ika vaja. samas väike huumor ka. 3d annab asjale juurde samuti. kellele eelmised osad meeldisid siis ei pea vast kahetsema kui seda vaatama läheb.
                        Teiseks vaatasin Priest 3D. üldiselt ma vampiiri filme ei vaata, aga see oli täitsa mõnus action. sisu filmil on ja samuti 3D annab jälle juurde. imelik, et sellel imdb-s nii madal hinne. ma küll seda nii madalale ei paigutaks.
                        Mul oli Priestiga elu esimene 3d kogemus ning kokkuvõttes on minuarust see film kõvasti alla keskmise taseme ning mingeid 3d effekte ma ka tähele ei pannud. Prillid olid sitased ning pilt oli ilma värvideta peaaegu läbi nende vaadates.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #2547
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Meeletu hulk väga halbu sarju sai lõpu. Tore. Mis küll kellelgi peas oli, kui nad arvasid, et need üldse töötavad.

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #2548
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Bones'i season finale oli päris bomb-dropping.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #2549
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Peaks Breaking Bad'i üle vaatama. Varsti hakkab uus hooaeg pihta ja eelmisest on nii kaua möödas juba, et eriti ei mäletagi enam mis toimub : P.

                              The Wire teine hooaeg on IMO muidu palju igavam ja üksluisem, kui esimene. Ma loodan, et edasised on paremad.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #2550
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Peaks Breaking Bad'i üle vaatama. Varsti hakkab uus hooaeg pihta ja eelmisest on nii kaua möödas juba, et eriti ei mäletagi enam mis toimub : P.

                                The Wire teine hooaeg on IMO muidu palju igavam ja üksluisem, kui esimene. Ma loodan, et edasised on paremad.
                                See teine oli sadamateema ja see konteineritäis tüdrukuid jne? See oli kõige igavam jah nendest, ma kartsin juba, et juba 2. hooajast käib sari alla. Aga 3. oli juba parem ja 4. ei näita ka väsimuse märke:)

                                Comment

                                Working...