6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #331
    Re: 6max nurgake

    statsid statsideks
    ma olen võitev mängija ja lasen ilma abiprogrammideta.
    kogu aeg ei saa ainult küsida,mis stattidega oled võitev,peab kogemusi ja skilli ka olema ikka.
    + 6maxis tunneb donki suht kiiresti ära ning regulare kes on tuttavad,neid samuti palju pole midagi keerulist

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #332
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas dener89
      statsid statsideks
      ma olen võitev mängija ja lasen ilma abiprogrammideta.
      kogu aeg ei saa ainult küsida,mis stattidega oled võitev,peab kogemusi ja skilli ka olema ikka.
      + 6maxis tunneb donki suht kiiresti ära ning regulare kes on tuttavad,neid samuti palju pole midagi keerulist
      Vaidlen vastu, vahe nl5ga on väga suur, inimesed saavad palju paremini aru mida nad seal laua taga teevad, tase on oluliselt parem, seega algajale nl10 mängijale on ikka keeruline küll.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #333
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas mislinn
        Proovin siis buttonilt rohkem varastada, keegi veel midagi soovitada oskab?
        Ürita oma postflop mängu parandada. Fck stats. Uuri peale igat sessi 10 kätt läbi. Tee omale oddsid selgeks.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #334
          Re: 6max nurgake

          Siin foorumis on vahest juttu, et mõned mängijad teevad ühes füüsilises asukohas sesse koos. Kas seda tehakse ka samadel netilaudadel ja kui jah siis kas see on lubatud/keelatud mängukeskkondade poolt? Teoreetiliselt oleks eelis küll kui näiteks fullringis oleks 3 mängija kaardid preflopis teada.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #335
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas StripPoker
            Siin foorumis on vahest juttu, et mõned mängijad teevad ühes füüsilises asukohas sesse koos. Kas seda tehakse ka samadel netilaudadel ja kui jah siis kas see on lubatud/keelatud mängukeskkondade poolt? Teoreetiliselt oleks eelis küll kui näiteks fullringis oleks 3 mängija kaardid preflopis teada.
            mida juttu.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #336
              Re: 6max nurgake

              Sellise asja eest saaks suht lifetime banni raudselt. Pigem oleks erinavad toad või siis vähemalt erinevad lauad kui tegemist on sama toaga.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #337
                Re: 6max nurgake

                ühe ja sama IP pealt ei saagi ühes lauas istuda. vähemalt starsis mitte

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #338
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas Tarmonator
                  ühe ja sama IP pealt ei saagi ühes lauas istuda. vähemalt starsis mitte
                  saab, aga MTT peab olema, ma leitsiga palju ühes lauas olnud kõrvuti. miski 46 mängijat vist oli piir kui ma ei eksi, kindel ei ole

                  leits kunagi saatis kirja ja uuris seda starsist ja seal anti mingi sarnane vastus

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #339
                    Re: 6max nurgake

                    jup tegin kh vennaga 90 ja 180 man sngsid koos (mitte kokkumängu eesmärgil) aga 45 manile ei lubanud regada
                    cashis ühes lauas istuda võite ainult unistada

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #340
                      Re: 6max nurgake

                      Sõbraga olen partypokkeris ühise neti all teinud 9man STT, ei olnd mingit probleemi.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #341
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas timukasr
                        Sõbraga olen partypokkeris ühise neti all teinud 9man STT, ei olnd mingit probleemi.
                        party ple stars
                        trios ka pohhui, istuge või kõik yhe ip alt

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #342
                          Re: 6max nurgake

                          Eriti mõttetu ja mingit suurt eelist ka sellest ei saa !

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #343
                            Re: 6max nurgake



                            Kiruge!

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #344
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas antnx


                              Kiruge!
                              upswing obv :D

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #345
                                Re: 6max nurgake

                                SB VP$IP, imelik number SB peaks ju olema kõige nitim pos üldse. BvB olukorrad?

                                Comment

                                Working...