6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #376
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas Lutzky
    sto mõ pudem delat maltsiki? ja dumaju sto ja pudu delat video (dam kanezno pudet striptis, monogo sajebiis i zazlokk iz oguretsni salatik) v voskresenje. eta normalno ili sto?
    tõlgi neeger

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #377
      Re: 6max nurgake

      sulle alati, my friend:

      mis me teeme, poisid. ma arvan, et ma teen video (seal on palju blindide vargusi, head mängu ning suckoute koos positsiooni kasutamisega) pühapäeval. see on ok või mis?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #378
        Re: 6max nurgake

        mulle võid alati video ülevaatamiseks anda.

        hea burgeri kõrvale vaadata

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #379
          Re: 6max nurgake

          pmst idee on siis selles praegu, et teed oma voiceoveriga ütleme tunnise sesse oma mängust ja siis vahetad kellegiga samast limiidist videosid ning kommenteeritakse üksteise mängu pärast?

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #380
            Re: 6max nurgake

            spasibo

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #381
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas bounce
              pmst idee on siis selles praegu, et teed oma voiceoveriga ütleme tunnise sesse oma mängust ja siis vahetad kellegiga samast limiidist videosid ning kommenteeritakse üksteise mängu pärast?
              da

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #382
                Re: 6max nurgake

                aga tee ca 30-35min video, siis parem, eelmine kord oli väga pikk ja koos kommenteerimisega vaatasin vist ca 2h, liiga pikk aeg. teinekord võin ära väsida

                aga alusta video, kui oled ca 15min juba mänginud, siis mingid readid ja asjad paigas ja nendeks ei kulu siis aega. saab kohe olulisega peale hakata

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #383
                  Re: 6max nurgake

                  da

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #384
                    Re: 6max nurgake

                    aga minusoovitus oleks üldse replayeriga 15 olulisemat kätt üle vaadata kus ei olnud kindel, kuidas käituma peaks, võiksin mõned kriteeriumid ka anda, nt:

                    nutdraw mängimine IP ja OOP (kui vastane tohman, regular)
                    MP avab ja sa callid @btn millegagi ja mille järgi otsustad kas tasuks floatida või mitte
                    avad a la AK-ga. 2-3 vastast, siis millised möödaläinud flopid on head cbettimiseks ja millised mitte
                    floppad monstrumi, siis millist liini eelistada et saada max value (vs tohman, regular, tundmatu)
                    BvB mängu olukord, kas cbettida, mitu bulletit panna (ja mis rangega mingi vastase vastu avada: vs LAG, vs TAG, vs nit, vs tohman)

                    igast asjast 2-3 kätt ja saad rääkida kuni arvad et olulseim öeldud, see oleks kõige harivam üldse, ise saaksid varasemate käte põhjal käed valida, soovitavalt sellised kus tõesti oli raske otsus ja SD-ni ei jõudnud, sest kui SD-ni jõudis siis tulemus teada ja siis on kommenteerida liiga lihtne

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #385
                      Re: 6max nurgake

                      proovin. projektijuht rynno, kas plaan on aktsepteeritav ning kas teised ka valmis lähipäevadel tegutsema?

                      Comment

                      • refu
                        Räme Fish
                        • Dec 2009
                        • 5

                        #386
                        Re: 6max nurgake

                        võiks asja käima lykata homsest, ja siis mingi nädalake aega , et paarid saaksid kokku leppida ja läbi mängida

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #387
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas Lutzky
                          sulle alati, my friend:

                          mis me teeme, poisid. ma arvan, et ma teen video (seal on palju blindide vargusi, head mängu ning suckoute koos positsiooni kasutamisega) pühapäeval. see on ok või mis?
                          see sulgudes tõlge vist ei olnud kõige täpsem sul tegelt :D
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #388
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas refu
                            võiks asja käima lykata homsest, ja siis mingi nädalake aega , et paarid saaksid kokku leppida ja läbi mängida
                            sai ole ennast tabeli lisanudki ju`?

                            viimane aeg

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #389
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas nikitheone
                              see sulgudes tõlge vist ei olnud kõige täpsem sul tegelt :D
                              Mul poleks sellise video vastu midagi.

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #390
                                Re: 6max nurgake

                                Kuidas siis hetkel plaanid on? Millal esimesed sessid vms?

                                Comment

                                Working...