Re: 6max nurgake
Mängin NL10, nüüd siis kolmandat päeva, siiani pole just kuigi hästi läinud, täna õnnestus esimene plussis sessioon teha siiski, aga tekkis paar küsimust.
Kas sb limbile tasub alati otsa panna? (estpatricku nl10 videos oli selline soovitus, et pigista silma dkinni, ära kaarte vaata ja pane raise, mis arvate?)
Mis lehega oleks mõistlik buttoni raise sb või bb pealt callida, või pole üldse mõtet sealt callida, ainult siis mängida, kui leht piisav, et otsa panna?
Kas mu statsid paistavad normaalsed? Millised on solid statsid nl10 beatimiseks?
Limit: $0.10 NL (6 max),"VP$IP"14.78 ,"PFR" 9.23, "W$WSF"42.00, "WTSD"26.84, "W$SD"52.33, "AF"2.34, "AFq"45.07, "3Bet"4.63, "Fold 3B"65.09, "Att To Steal"17.18, "Fold BB to Steal"17.18, "Fold SB to Steal" 17.18
Ühtlasi võiks mingi näite tuua fishi statsidest, siis oleks asi selgem..
Mängin NL10, nüüd siis kolmandat päeva, siiani pole just kuigi hästi läinud, täna õnnestus esimene plussis sessioon teha siiski, aga tekkis paar küsimust.
Kas sb limbile tasub alati otsa panna? (estpatricku nl10 videos oli selline soovitus, et pigista silma dkinni, ära kaarte vaata ja pane raise, mis arvate?)
Mis lehega oleks mõistlik buttoni raise sb või bb pealt callida, või pole üldse mõtet sealt callida, ainult siis mängida, kui leht piisav, et otsa panna?
Kas mu statsid paistavad normaalsed? Millised on solid statsid nl10 beatimiseks?
Limit: $0.10 NL (6 max),"VP$IP"14.78 ,"PFR" 9.23, "W$WSF"42.00, "WTSD"26.84, "W$SD"52.33, "AF"2.34, "AFq"45.07, "3Bet"4.63, "Fold 3B"65.09, "Att To Steal"17.18, "Fold BB to Steal"17.18, "Fold SB to Steal" 17.18
Ühtlasi võiks mingi näite tuua fishi statsidest, siis oleks asi selgem..
Comment