6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #316
    Re: 6max nurgake

    Mängin NL10, nüüd siis kolmandat päeva, siiani pole just kuigi hästi läinud, täna õnnestus esimene plussis sessioon teha siiski, aga tekkis paar küsimust.

    Kas sb limbile tasub alati otsa panna? (estpatricku nl10 videos oli selline soovitus, et pigista silma dkinni, ära kaarte vaata ja pane raise, mis arvate?)
    Mis lehega oleks mõistlik buttoni raise sb või bb pealt callida, või pole üldse mõtet sealt callida, ainult siis mängida, kui leht piisav, et otsa panna?
    Kas mu statsid paistavad normaalsed? Millised on solid statsid nl10 beatimiseks?
    Limit: $0.10 NL (6 max),"VP$IP"14.78 ,"PFR" 9.23, "W$WSF"42.00, "WTSD"26.84, "W$SD"52.33, "AF"2.34, "AFq"45.07, "3Bet"4.63, "Fold 3B"65.09, "Att To Steal"17.18, "Fold BB to Steal"17.18, "Fold SB to Steal" 17.18

    Ühtlasi võiks mingi näite tuua fishi statsidest, siis oleks asi selgem..






    Comment

    • Kihog
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 101

      #317
      Re: 6max nurgake

      Liiga tight oled. Vpip oleks normaalne kuskil 18-24 ja pfr siis kuskil 15-21.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #318
        Re: 6max nurgake

        Arvan, et NL10 6max on beaditav 12/10 stiilis ka. Ehk põhjused, miks mäng ei suju on ilmselt mujal kui preflop statides.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #319
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas Pahvak
          Arvan, et NL10 6max on beaditav 12/10 stiilis ka. Ehk põhjused, miks mäng ei suju on ilmselt mujal kui preflop statides.
          Run pole kiita olnud jh, iga minu QQ või KK vastas on AA, mis peale väikest floppi, mu lihtsalt purustab....

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #320
            Re: 6max nurgake

            Kas siin ühtegi NL100SH Pokerstarsi regulari pole?

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #321
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas timukasr
              Kas siin ühtegi NL100SH Pokerstarsi regulari pole?
              mina

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #322
                Re: 6max nurgake

                Pics or didnt happen.

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #323
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas timukasr
                  Pics or didnt happen.
                  w8 1h, need to dl photoshop

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #324
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas mislinn
                    Run pole kiita olnud jh, iga minu QQ või KK vastas on AA, mis peale väikest floppi, mu lihtsalt purustab....
                    usun et pahvak mõtles postlop mängu....

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #325
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas mislinn
                      Mängin NL10, nüüd siis kolmandat päeva, siiani pole just kuigi hästi läinud, täna õnnestus esimene plussis sessioon teha siiski, aga tekkis paar küsimust.

                      Kas sb limbile tasub alati otsa panna?
                      V: Ei tasu alati.

                      Mis lehega oleks mõistlik buttoni raise sb või bb pealt callida, või pole üldse mõtet sealt callida, ainult siis mängida, kui leht piisav, et otsa panna?
                      V: Oleneb väga paljudest kriteeriumitest.

                      Kas mu statsid paistavad normaalsed? Millised on solid statsid nl10 beatimiseks?
                      Limit: $0.10 NL (6 max),"VP$IP"14.78 ,"PFR" 9.23, "W$WSF"42.00, "WTSD"26.84, "W$SD"52.33, "AF"2.34, "AFq"45.07, "3Bet"4.63, "Fold 3B"65.09, "Att To Steal"17.18, "Fold BB to Steal"17.18, "Fold SB to Steal" 17.18
                      V: Rohkem stealimist. Solid statse ei eksisteeri, sõltub mängija enda stiilist ju.

                      Ühtlasi võiks mingi näite tuua fishi statsidest, siis oleks asi selgem..
                      V: ohjaa




                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #326
                        Re: 6max nurgake

                        Kas ma saan õigesti aru, et Fold BB to Steal ja Fold SB to Steal = HEMis SB ja BB Fold to Stealiga. Mul viimased üle 80-ne.

                        Comment

                        • altzie
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 169

                          #327
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas mislinn
                          Mängin NL10, nüüd siis kolmandat päeva, siiani pole just kuigi hästi läinud, täna õnnestus esimene plussis sessioon teha siiski, aga tekkis paar küsimust.

                          Kas sb limbile tasub alati otsa panna? (estpatricku nl10 videos oli selline soovitus, et pigista silma dkinni, ära kaarte vaata ja pane raise, mis arvate?)
                          Mis lehega oleks mõistlik buttoni raise sb või bb pealt callida, või pole üldse mõtet sealt callida, ainult siis mängida, kui leht piisav, et otsa panna?
                          Kas mu statsid paistavad normaalsed? Millised on solid statsid nl10 beatimiseks?
                          Limit: $0.10 NL (6 max),"VP$IP"14.78 ,"PFR" 9.23, "W$WSF"42.00, "WTSD"26.84, "W$SD"52.33, "AF"2.34, "AFq"45.07, "3Bet"4.63, "Fold 3B"65.09, "Att To Steal"17.18, "Fold BB to Steal"17.18, "Fold SB to Steal" 17.18

                          Ühtlasi võiks mingi näite tuua fishi statsidest, siis oleks asi selgem..
                          kaitsed SB'd ja BB'd igast saastaga, samas ise ei varasta üldse.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #328
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas altzie
                            kaitsed SB'd ja BB'd igast saastaga, samas ise ei varasta üldse.
                            Ei kaitse igasuguse pasaga..päris kindlasti mitte

                            Mida sa üldse igasuguse pasa all silmas pead?

                            Comment

                            • altzie
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 169

                              #329
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas mislinn
                              Ei kaitse igasuguse pasaga..päris kindlasti mitte

                              Mida sa üldse igasuguse pasa all silmas pead?
                              ok, see stat siis vist tagurpidi ja mõistsin valesti. siis on see ok.. aga steal% ürita kõrgemaks saada, 17 on kindlasti väga vähe.

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #330
                                Re: 6max nurgake

                                Algselt postitas altzie
                                ok, see stat siis vist tagurpidi ja mõistsin valesti. siis on see ok.. aga steal% ürita kõrgemaks saada, 17 on kindlasti väga vähe.
                                Proovin siis buttonilt rohkem varastada, keegi veel midagi soovitada oskab?

                                Comment

                                Working...