6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #481
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas Mäksu
    Palju te tavaliselt korraga laudu mängite ?
    keskmiselt 4-6.

    Comment

    • Dicer
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 92

      #482
      Re: 6max nurgake





      milline flop turn ja river ;D

      Comment

      • stormwarning
        Julm Donk
        • Sep 2009
        • 40

        #483
        Re: 6max nurgake

        fold pre, raise flop

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #484
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas Dicer
          Mitme milline. Milline open limp, flopi call ja milline käsi??

          Comment

          • chrosmos
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 340

            #485
            Re: 6max nurgake

            nii mind huvitab, kui Hero tõstab CO või BTN QQ-ga ja saab blindi regularilt 3beti, siis mida te teete QQ-ga (kas tihedamini 4bet/call all in) või vaatate rohkem floppe ära? mis JJ-ga?

            muidu AK-ga üritan ikka 4bettida rohkem

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #486
              Re: 6max nurgake

              Ei saa ju nii ühe puuga panna. Kõik sõltub konkreetselt vastastest ja limiidist. Palju nende fold to 3bet on. Palju on nende 3bet, statistika, hands played. See on fine, et sa üritad 4bettida aga see nii player specific, et ei saa mitte midagi asjalikku siin öelda.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #487
                Re: 6max nurgake

                alati 4bet call allinn, ja for value

                vahel ka call, kui vastane on liiga nit

                Comment

                • Dicer
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 92

                  #488
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas antnx
                  Mitme milline. Milline open limp, flopi call ja milline käsi??
                  selle agrodonki vastu oli iga käsi pm nuts , ainult raises kõigega . callid ja flopil c-r ja ongi järjekordne pot sinu . maksis oma AK-ga minu nutsi ka kenalt kinni .

                  Comment

                  • stormwarning
                    Julm Donk
                    • Sep 2009
                    • 40

                    #489
                    Re: 6max nurgake

                    pigem on point selles, et sul pole made handi ja J highga pole sul showdown valuet.

                    Comment

                    • bJako
                      Jube Noob
                      • Dec 2009
                      • 114

                      #490
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas 0ttt
                      Ouch SB on suur leak. Completed liiga palju. SB kõige tightimaks.
                      SB complete on jah kõrge, VPIP SB-l on 47%. Aga kui võtsin kõik need completed käed (openlimp + limp with others), jäin 1500 käe peale vaid -10$ peale. Neid käsi kõiki foldides oleks mul ju 76USD kahjum olnud? On see siis leak ikka?
                      Kas ma arvutan õigesti? (without blind +66$)

                      Muidugi ei saa siit selgust, mis seis oleks, kui osad käed oleks ma foldinud ja osad tõstnud...

                      Comment

                      • bJako
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 114

                        #491
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas antnx
                        Ei tasu ära fishidega limpida. Sinu eesmärk on fishiga võimalikult palju HU jääda. Selleks ongi sellinne asi nagu isoleerimine. Selle kohta netis palju materjali ja soovitan väga lugeda. 20/10 pole ikka normaalne 6maxi mängija stat. Liiga palju limpimist igast positsioonist. Parem ole ise agressor ja ürita fishilt võimalikult raha kätte saada, raisedes ja bet foldides.
                        Isoleerimisest materjali otsin ja loen ja õpin. Tänks.
                        Aga ei limbi ma siiski midagi palju, vähemalt mitte igast positsioonist. Kontrollisin - Buttonilt 2% kätest, mujal 0,3% kätest, v.a jah, SB peal 35%

                        20/10 tuleb järelikult kahest asjast - paare alla JJ ma raisin, aga ei 3beti kunagi (callin) + SB pealt complete - need kokku annavadki selle 20 ja 10 vahe.
                        Aga peaks siis mida tegama - esimest alla või teist üles? Ilmselt teist üles - hakata avama laiema rangega, rohkem 3bet foldmise asemel?

                        Comment

                        • 0ttt
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 444

                          #492
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas bJako
                          SB complete on jah kõrge, VPIP SB-l on 47%. Aga kui võtsin kõik need completed käed (openlimp + limp with others), jäin 1500 käe peale vaid -10$ peale. Neid käsi kõiki foldides oleks mul ju 76USD kahjum olnud? On see siis leak ikka?
                          Kas ma arvutan õigesti? (without blind +66$)

                          Muidugi ei saa siit selgust, mis seis oleks, kui osad käed oleks ma foldinud ja osad tõstnud...
                          Leak on see, et arvestasid seda 1500 käe peale

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #493
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas 0ttt
                            Leak on see, et arvestasid seda 1500 käe peale
                            Mida sa Ott ajad? Tal toimib ju imehästi. Jätka samas vaimus.

                            Comment

                            • bJako
                              Jube Noob
                              • Dec 2009
                              • 114

                              #494
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas 0ttt
                              Leak on see, et arvestasid seda 1500 käe peale
                              Ei ei, minu jaanuari 22800 käe peale oli SB positsiooni 4311 korda ja seal completesin (st lisasin oma 5 senti) 1500 korda. Ja sain $-10, kui oleks foldinud, oleks $-75 olnud ju.
                              Kasumlik?
                              Ilmselt peaks otsima, milliste kätega oleks võinud tõsta. Mjah, seda peab tegema nüüd tõesti 1500 käe pealt ja see ei anna tulemust.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #495
                                Re: 6max nurgake

                                keegi võiks sama situatsiooni samas limiidis võrdluseks tuua

                                Comment

                                Working...