Re: 6max nurgake
Tervist, kas skypes mingi 6max grupp ka elutseb veel ? Olin mingi aeg liige aga ei olnud aktiivne ja visati välja. Oleks uuesti huvi, kui midagi on siis pm. Limiidiks on NL50.
Tervist, kas skypes mingi 6max grupp ka elutseb veel ? Olin mingi aeg liige aga ei olnud aktiivne ja visati välja. Oleks uuesti huvi, kui midagi on siis pm. Limiidiks on NL50.
Comment