6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1081
    Re: 6max nurgake

    No selliseid agro monkeysid ma 4betin päris palju(enamasti foldivad), aga kui shove tuleb, siis väga ei taha call vajutada 33ga ikkagi. 4bet-fold suurus muidugi selline, et alla 1/3 stäkist sisse läheb ja ei commite ära ennast.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1082
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Ütles ju 4bet BLUFINA. Fold to 5bet.
      Sorry my bad. kui sa väikese paariga 4betid siis sa ei saa never-ever foldida! See on stack off koht ja seda peaks kasutama väga harva ning väga unbalanced/halbade regularide vastu, kes 3bet bluffivad palju ja siis lihtsalt otsa 4bet shoveda.

      EDIT: natuke täiendan. Kui vastane on spewi ja näiteks 3betib käega JTs siis on tal 44 vastu korrektne callida. See tähendab, et sa tahad, et vastane foldib, sest nii teed kõige rohkem raha. Teisalt väikesed paarid mängivad postflopis kohutavad ja kui ta peaks sind flattima (kas IP või OOP) siis oled peaaegu igas flopis (v.a. seti/quadsi, OESD, maja jms) piinlikult pimedas kohas, kus sa hakkad tegema väga palju vigu.

      Muideks sellisele mängule on kole raske adjustida. See tähenda, et kui korra selline vastane jagab aru,et sul small pocket pair ja callib sind ära näiteks käega QK või JT siis järgmised korrad saad shoveda kätega, mis teda domineerivad AQ+, JJ+. Kui aga juhtub tulema cooler käsi ala ta callib sind premium paari või AK-ga siis nüüd sa ei tea, kas ta adjustib sellele või mitte aga vähemalt näitad, et sa oled võimeline tagasi mängima ja väga agrolt.

      Üldiselt sellised pool-spew mängud 100BB stäkkidega peaksid arsenalist väljaspool olema ja kasutama ainult siis kui on õige aeg. Selle tabab ära iga mängija, millal on õige aeg aga ärge olge siis result oriented :P

      Comment

      • sadptr
        Julm Donk
        • May 2011
        • 64

        #1083
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        No selliseid agro monkeysid ma 4betin päris palju(enamasti foldivad), aga kui shove tuleb, siis väga ei taha call vajutada 33ga ikkagi. 4bet-fold suurus muidugi selline, et alla 1/3 stäkist sisse läheb ja ei commite ära ennast.
        <<<Võib esineda vigu kuna pole ammu paberipeal pot oddse jms arvutanud>>>

        paned sisse 1/3 stäkist, eeldame et mängime 100bb pokkerit.
        33bb sisse, 64 alles, vastane shoveb, teeb panga suuruseks 133bb, vaja callida 64bb
        Jämedalt 2:1, ehk vajame ca 33% eq.

        44 vs AK, JJ+ (def liiga tight range light 3bettorile aggresiivses 6max mängus, aga paneme selle range siiski, et asi kindel oleks).

        equity win tie pots won pots tied
        Hand 0: 32.722% 32.49% 00.24% 133499112 971460.00 { 44 }
        Hand 1: 67.278% 67.04% 00.24% 275510928 971460.00 { JJ+, AKs, AKo }


        questions??

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1084
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          No selliseid agro monkeysid ma 4betin päris palju(enamasti foldivad), aga kui shove tuleb, siis väga ei taha call vajutada 33ga ikkagi.
          Kui plaan on 4b-foldida (mida ei pea tegema üldjuhul kuigi tihti), siis selleks on madalad paarid ju obv halvad käed, kuna nad ei bloki vastase valuerange't ning samas foldiksid käe, mis flippab suure osa vastase range vastu..

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #1085
            Re: 6max nurgake

            Obv ei 4bet-f 33% stäkist, max 25%, samas ei julge callida shovet pocketiga, kuna ainult AK on reeglina parim, mille võin vastu saada. Õnneks tõesti ei juhtu väga tihti sellist asja. Aga osade agromate vastu pean siis callima hakkama kindlalt :P

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1086
              Re: 6max nurgake

              Kunagi ühes videos keegi ütles, et kui ta märkab kedagi 4bet foldimas, siis edaspidi alati 5betib seda vastast.
              Ja mis 33% stackist juttu kõik räägivad. Ongi nii suured 4betid teil? Ma max 25bb panen, kui limpereid ja muud pole ning hu pot, siis 22bb.

              Comment

              • sadptr
                Julm Donk
                • May 2011
                • 64

                #1087
                Re: 6max nurgake

                ma lugesin "alla" asemel "a'la" kiiruga, sealt ka viga.

                Mõte jääb samaks, ei foldi.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #1088
                  Re: 6max nurgake

                  Kui mul õigesti meeles on, siis The Poker Blueprintis kirjutas, et kui kavatsed 4bet-foldida, siis max 33% stäkist pane sisse, ei commite ära.

                  Comment

                  • sadptr
                    Julm Donk
                    • May 2011
                    • 64

                    #1089
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Kui mul õigesti meeles on, siis The Poker Blueprintis kirjutas, et kui kavatsed 4bet-foldida, siis max 33% stäkist pane sisse, ei commite ära.
                    imo commited on üks enim ülehinnatud termin pokkeris.
                    Ei saa öelda et pane/ära pen niipalju sisse nüüd, oled/ei ole commited, see loeb ikka vastase rangest jms niii palju.
                    Mõne vastase vastu oled 20% commited (suur fish, kes stäkib ära any2), mõne vastu saab foldida kui 40+% sees (erandi)

                    Comment

                    • Engels
                      Julm Donk
                      • Oct 2010
                      • 31

                      #1090
                      Re: 6max nurgake

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      Hero (BB) ($50.75)
                      UTG ($13.60)
                      Button ($15.80)
                      SB ($51.50)

                      Preflop: Hero is BB with 8, 6
                      UTG calls $0.50, 1 fold, SB calls $0.25, Hero checks

                      Flop: ($1.50) 4, 7, J (3 players)
                      SB bets $1, Hero calls $1, UTG calls $1

                      Turn: ($4.50) 5 (3 players)
                      SB bets $3, Hero calls $3, 1 fold

                      River: ($10.50) J (2 players)
                      SB checks, Hero bets $5.50, SB raises to $47 (All-In), Hero ???

                      Total pot: $21.50 | Rake: $1.05

                      Comment

                      • Engels
                        Julm Donk
                        • Oct 2010
                        • 31

                        #1091
                        Re: 6max nurgake

                        Vastase statsid 25/22/2,1 125 kätt, mida teeksid sina?

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #1092
                          Re: 6max nurgake

                          Shove peale turbosnapmuckiksin rea kolme mastikaardiga paardunud lauas. Üldiselt foldiks flopis juba.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1093
                            Re: 6max nurgake

                            Kui vastane võib seti üle mängida niimoodi, olen nl10-s selliseid nitte näinud aga arvestades tema statse, siis jätaks seti ülemängimise võimaluse wet boardil ära ja paneks ta masti peale. Mina foldin flopi.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #1094
                              Re: 6max nurgake

                              Fold flop või raise turn suurelt. As played fold.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1095
                                Re: 6max nurgake

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Kui vastane võib seti üle mängida niimoodi, olen nl10-s selliseid nitte näinud aga arvestades tema statse, siis jätaks seti ülemängimise võimaluse wet boardil ära ja paneks ta masti peale. Mina foldin flopi.
                                Mis vahet seal antud juhul on, kas tal oli flopatud set või mast?

                                Comment

                                Working...