kuna estpatrick on yksi siis võiks ta nl100 meestega kampa lüüa, vähemalt saame temalt midagi õppida..
Tahaks rohkem inimesi , seega veel käima ei lükkaks. Dav ppl, näidake huvi, siis nv ehk saaks juba asja käima lükata
kuna estpatrick on yksi siis võiks ta nl100 meestega kampa lüüa, vähemalt saame temalt midagi õppida..
Tahaks rohkem inimesi , seega veel käima ei lükkaks. Dav ppl, näidake huvi, siis nv ehk saaks juba asja käima lükata
ausaltöeldes mind isegi 200 ei koti, teeks pigem 400s sessi. 100 ei paku eriti pinget hetkel, v-o hiljem kunagi. ei luba midagi
sto mõ pudem delat maltsiki? ja dumaju sto ja pudu delat video (dam kanezno pudet striptis, monogo sajebiis i zazlokk iz oguretsni salatik) v voskresenje. eta normalno ili sto?
Comment