6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunooo
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 422

    #361
    Re: 6max nurgake

    Olen ka huvitatud, NL25.

    PM saadetud !

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #362
      Re: 6max nurgake

      oleks ka huvitatud kui keegi võitev 200-400NL rakebackpro viitsiks/on võimeline

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #363
        Re: 6max nurgake

        nl2-5
        Lawrybaar
        TinnuP
        _____________
        NL10-25:
        raunooo
        AudiC5

        0ttt
        camu

        blizkaa
        tristan00
        ______________
        NL50-100
        antnx
        lutzky

        rynno
        BuildUp
        _______________
        NL200-400 :
        ESTPatrick

        kuna estpatrick on yksi siis võiks ta nl100 meestega kampa lüüa, vähemalt saame temalt midagi õppida..
        Tahaks rohkem inimesi , seega veel käima ei lükkaks. Dav ppl, näidake huvi, siis nv ehk saaks juba asja käima lükata

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #364
          Re: 6max nurgake

          njah. kahtlaselt vähe huvilisi. 6max vist liiga lihtne, et midagi õppida.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #365
            Re: 6max nurgake

            kuco on out ma eeldan, küsis väikest puhkust "banni mind!" teemas

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #366
              Re: 6max nurgake

              rynno - teeme reklaami offtopicus ja ootame nädala lõpuni ehk tuleb rohkem huvilisi juurde ehk asi tummisem.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #367
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas rynno
                nl2-5
                Lawrybaar
                TinnuP
                _____________
                NL10-25:
                raunooo
                camu
                tristan00
                ______________
                NL50-100
                antnx
                lutzky
                rynno
                _______________
                NL200-400 :
                ESTPatrick

                kuna estpatrick on yksi siis võiks ta nl100 meestega kampa lüüa, vähemalt saame temalt midagi õppida..
                Tahaks rohkem inimesi , seega veel käima ei lükkaks. Dav ppl, näidake huvi, siis nv ehk saaks juba asja käima lükata
                ausaltöeldes mind isegi 200 ei koti, teeks pigem 400s sessi. 100 ei paku eriti pinget hetkel, v-o hiljem kunagi. ei luba midagi

                Comment

                • blizkaa
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 389

                  #368
                  Re: 6max nurgake

                  blizkaa nl25, ära aind camuga paari pane...

                  Comment

                  • 0ttt
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 444

                    #369
                    Re: 6max nurgake

                    Nl10's oleks käpp!

                    Comment

                    • AudiC5
                      Räme Fish
                      • Dec 2009
                      • 4

                      #370
                      Re: 6max nurgake

                      Oleks ka nl10-nl25 huviline :) Peaasi kui midagi targemaks saab :)

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #371
                        Re: 6max nurgake

                        Rynno, ma saatsin sulle ka PMi, aga ma millegipärast ei leia oma nime sealt?!

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #372
                          Re: 6max nurgake

                          Pane mind ka tegelt nl50 hulka! Tänan!

                          Comment

                          • rynno
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 511

                            #373
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas BuildUp
                            Rynno, ma saatsin sulle ka PMi, aga ma millegipärast ei leia oma nime sealt?!
                            minu paha, nyyd oled

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #374
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas Lutzky
                              njah. kahtlaselt vähe huvilisi. 6max vist liiga lihtne, et midagi õppida.
                              Jep! way to eazy. :D

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #375
                                Re: 6max nurgake

                                sto mõ pudem delat maltsiki? ja dumaju sto ja pudu delat video (dam kanezno pudet striptis, monogo sajebiis i zazlokk iz oguretsni salatik) v voskresenje. eta normalno ili sto?

                                Comment

                                Working...