6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #346
    Re: 6max nurgake

    Mulle meeldib SB-d raiseda tihti. Kerge leak mille plugimisega ma ei suuda juba ala üle poole aasta hakkama saada.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #347
      Re: 6max nurgake

      3 asja on pigem kehvad, muidu eeskujulik

      *Check/raise liiga madal
      *WWSF kui see on sama mis W$SF siis see on madal sul. 41+ võiks @6max olla (mul 44 nt)
      *Bet in position võiks ilmselt ka flopil suurem olla (selles ei ole kindel, kuid 49% tundub madal)

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #348
        Re: 6max nurgake

        NII.. Kes oleks nõus üle vaatama/nõu andma/coachima mind NL50 6-max koha pealt... ei beadi seda kuradi sitta.. NL25 see kuu 9.5bb/100.. NL50 -40bb/100.... statsid on suht samad mõlemas limiidis... võib mingi diili ka teha a la. kui hakkan NL50 beatima, saate poole kasumist vms.. priva sõnum palun.. mängija ise peaks obv vähemalt NL100 6-max beatima (või ka hetkel NL50 korraliku winratega beatida)

        Comment

        • heido24
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 402

          #349
          Re: 6max nurgake

          Eilne pärl....vist liiga suur raise turnil ??? aga rahad sain sisse anyway :)

          Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 396234
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          CO: $10.60
          Hero (BTN): $22.85
          SB: $10.00
          BB: $5.75
          UTG: $1.70
          MP: $6.50

          Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with A A
          3 folds, Hero raises to $0.30, SB calls $0.25, BB calls $0.20

          Flop: ($0.90) 8 A Q (3 players)
          SB checks, BB bets $0.30, Hero calls $0.30, SB calls $0.30

          Turn: ($1.80) 8 (3 players)
          SB checks, BB bets $0.30, Hero calls $0.30, SB raises to $1.30, BB raises to $2.30, Hero raises to $9.90, SB calls $8.10 all in, BB calls $2.85 all in

          River: ($25.75) T (3 players - 2 are all in)

          Final Pot: $25.75
          Hero shows A A (a full house, Aces full of Eights)
          SB shows J 8 (three of a kind, Eights)
          BB shows 4 8 (three of a kind, Eights)
          Hero wins $8.10
          Hero wins $16.40
          (Rake: $1.25)

          Comment

          • rynno
            Grinder
            • Feb 2009
            • 511

            #350
            Re: 6max nurgake

            tekkis mõte ( juba ammu, kuid käin selle nüüd välja ) , et ma ei tea kas juba on, AGA
            teha niiöelda studygroup inimesi sarnases limiidis sweatimas kordamööda yksteise mängu ning edasi andmas oma kogemusi ning mõtteid.
            nt nl50 ja nl100 mängijad yhes grupis ja nl10 ja 25, saate aru kyll
            Andke teada mis arvate ?

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #351
              Re: 6max nurgake

              Jah. Oleme varem teinud. Oleks väga huvitatud veelkord proovimisest.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #352
                Re: 6max nurgake

                jah

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #353
                  Re: 6max nurgake

                  käpp

                  Comment

                  • rynno
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 511

                    #354
                    Re: 6max nurgake

                    aga siis võiks asja kokku panna ning mingi aktiivio etteotsa panna, kes viiciks sellega tegeleda.
                    teeks kuskile limiitidesse ära kategoriseeritud listi ning hakkaks randomilt paaridesse panema

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #355
                      Re: 6max nurgake

                      Mina käsi NL25s

                      Comment

                      • tristano00
                        Bännitud
                        • Oct 2009
                        • 280

                        #356
                        Re: 6max nurgake

                        Oleks ka käsi nl10. Alustasin eile 6maxiga ja väga muhe:).

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #357
                          Re: 6max nurgake

                          üks variant on teha ka videosid - a la nagu nitringi poisid

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #358
                            Re: 6max nurgake

                            Videod on hea variant. Sellisel juhul peaks kuidagi aktiivselt neid kommenteerima ka!

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #359
                              Re: 6max nurgake

                              nu teeks paarid ja siis kommiks vastastikku

                              Comment

                              • rynno
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 511

                                #360
                                Re: 6max nurgake

                                okei saatke pm kes huvitatud, kindlasti lisage limiit. keevitan mingid paarid kokku .
                                sessi pikkus võiks olla 60min vms kummalegi poolele :) :)

                                Comment

                                Working...