6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    6max nurgake

    Tere! Siia foorumi alateemasse võiksid koonduda 6max grinderid juttu rääkima, ila ajama, niisama strateegiast vms. Positada kõiksugu käsi jne.... Enamik mehi on FR siis siin oleks parem võibolla meil rääkidaa...Kui paljud mänivad 6max üldse?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: 6max nurgake

    Väga hea mõte, sest hetkel on siin foorumis on liialt full-ringi peale surutud. Osalt on see tingitud sellest, kuna praegused foorumi eestvedajad on fullrinig nitid (Tigrano/mina) ning teisalt väga palju algajaid, kellel on full-ring paremaks alustuseks kui 6max.

    Seega sellel teemal on jumet ning nii saaks teada, kui palju tegelikult 6maxi mängib ja samuti ehk su teema paneks elavnema 6maxi kogukonna. Nii kuus maksimaalsed vennad ja õed, kaua Te lasete nitringi nittidel domineerida, tulge kivi alt välja ja pange end maksma.

    Viimane lause tegelt ikka naljaga mõeldud, miskeid tülisid ja kommuuni lahkuvust ei õhuta :)

    Ja mida ma üldse siin teemas pinisen? Ma nitringlane ju :P

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #3
      Re: 6max nurgake

      6max 4eva! ;D

      No ei suuda ma seda FR mängida. Et seal vähegi põnev oleks ja action pidevalt käiks, peab väga palju laudu lahti võtma. Aga siis on jälle see probleem, et kvaliteet kannatab...ei suuda vastaseid jälgida jms (kus HUD töötab, seal pole väga hullu, aga ikkagi - postflop otsuste ja muuvide osa läheb rämedalt alla, kui laudu niivõrd palju). 4-l laual 6-max sumistada on väga mõnus, eriti kui n-ö õige agrotuju peal.

      Loodetavasti kujuneb sellest teemast midagi head. Kui mõne hea käe leian, viskan igatahes üles. 6-maxerite kommentaarid kätele ja nendest arusaamised on ikka tiba teised kui FR omad.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: 6max nurgake

        Mis limiiti mängid?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: 6max nurgake

          Täiesti nõus, et mängud on üpris erinevad ja 6-max ilmselgelt on palju parem mäng(nali). Üritan siin teemas aidata, kus vaja ja samas ise mõne cooli käe üles panna, mis "Jaotuste analüüs-i" ei sobi või on niisama lahe. Ise olen 25k NL50 käe peale 10ptbb/100 võitja(piisav sample, et pidada end võitvaks imo), oluliselt väiksem on winrate NL100-s. NL200 pole kunagi proovinud, kui cashoutussist üle saan, eks näis

          Praegu sumistan Ladbrokes'i NL50-s, loodetavasti detsembris 2 korda kõrgemal.

          Edit: loodan, et meie foorumi 6-max kahurvägi eesotsas ok2aa ja krayzie-ga viitsib ka hakata seda teemat lappama.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: 6max nurgake

            10PT/BB :o :o :o :o :o :o :o :o :o

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas ranka
              10PT/BB :o :o :o :o :o :o :o :o :o
              Jah(no 9,xx(~19bb) kandis liigub)). Samas läheb palju hourly rate kulu 4-tablimise ja game selectimise tõttu. Nii et mingid multitabling regularid teenivad ikka rohkem, kuigi loodan et mu arenemisviis maksab dividende tulevikus.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: 6max nurgake

                Väga mõistlik, otsustasin samuti vahest 5maxi mängima hakata ehk aitab natuke postflop mängu parandada hakkan rohkem 2 barreleid tegema, riveris valuet rohkem taga ajama. Tegelt võiks isegi HU mängida, et postflop mängu paremaks saada ;D

                Siin saate HUDi layoute vahetada ja muud harivat, sest enamus, mis teeme on paljustki momendil Full Ringi jaoks kahjuks.

                Keegi pädevam 6max mängija võiks selle nurga oma hõlma alla võtta ja aidata teisi huvilisi ning postitada vahetevahel midagi harivat

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas lenC
                  Jah(no 9,xx(~19bb) kandis liigub)). Samas läheb palju hourly rate kulu 4-tablimise ja game selectimise tõttu. Nii et mingid multitabling regularid teenivad ikka rohkem, kuigi loodan et mu arenemisviis maksab dividende tulevikus.
                  Mitu kätut kuus mängid?

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #10
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas ranka
                    Mis limiiti mängid?
                    NL50 ja võtan vaikselt shotte NL100-le

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas ranka
                      Mitu kätut kuus mängid?
                      15k-20k on seni olnud, tulevikus plaanin rohkem.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #12
                        Re: 6max nurgake

                        mis võrku ladbrokers kuulub , ja kuidas boonused, traffic jms. on?huvitav kas selliseid max mängijaid ka on kes 8+ lauda mängivad või on 6max selleks liiga hull, et vaja palju asju jälgida jms...

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas marguzz22
                          mis võrku ladbrokers kuulub , ja kuidas boonused, traffic jms. on?huvitav kas selliseid max mängijaid ka on kes 8+ lauda mängivad või on 6max selleks liiga hull, et vaja palju asju jälgida jms...
                          Ladbokes on iseseisev võrk(Peamiselt UK ja Skandinaavia turul), kasutab Microgamingu tarkvara(Prima soft). signup boonust saab $500 "deaultina", teatud affiliatega saab rohkem. Rakeback on 25%, kui teenid 10k-25k Ladbrokes punkti kuus, 30% kui rohkem. NL50-s tuleb 1 punkt 1-e käega. Traffic on piisav, et table selectida, vahepealne limiit NL40 on üsna surnud.

                          Ka siin on multitablijaid nagu igal pool. Rohkem puutusin kokku nendega Full Tiltis, kus saab player searchiga teada, mitu lauda keegi mängib. Oli olukordi, kus enda 4-st lauast on 3-l üks ja sama mängija, lükkasin nime otsingusse ja voilaa - 13 lauda mängib. Siis hakkasin lihtsalt kohtlema teda, kui halva TAG-ina ja raha kukkus mu taskusse, seega nende mängijate vastu mängida on minu meelest äärmiselt lihtne.

                          Ladbrokes'i ennast ma eriti ei soovitaks, on paremaid tube nagu Full Tilt ja Pokerstars. Tase on muidu kohutav.Ise otsustasin lambist midagi uut proovida, et ära ei tüütaks :P

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: 6max nurgake

                            Kuulujuttude järgi pidi LadBrokes uuel aastal ühinema primaga..

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #15
                              Re: 6max nurgake

                              Tegin ka just väikse 6max sessi vahelduseks.

                              Statid 22/17/2.5 flop cbet 62 turn cbet 48 ...flop fold vs cbet 43 .... ok näitajad 6 maxi kohta?

                              Arvestades oma viimase aja jooksu oli üllatav, et 2k käe juures jäin 2 bi plussi :)

                              Ainuke kehva asi six max juures on see, et tuleb jälgida pidevalt , kes mida teeb ja kuidas mängib. Suure monitoriga max 6 lauda... minu monitoriga max 4 lauda. Jälgida tuleb hoolikalt seetõttu, et 6max-s tuleb vist pool winrate non showdown pottidest.

                              Comment

                              Working...