6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Unabomber
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 154

    #286
    Re: 6max nurgake

    Tere,
    sätin siin oma HUD'i statte, aga tekkis üks probleem.
    nimelt ma ei tea, millised numbrid näitavad, et tegu on prooga või donkiga
    sellessuhtes, et kui näiteks mingi mängija VP$IP on näiteks 16(6max lauas ikka) siis kas ta on loose või tight? nii on mul kõikide stattidega...
    vast saite mu küsimuse mõttest aru ja oskate aidata või suunata mind kuhugi lehele kust mingit tabelit vms saaks:P

    ja äkki oskate öelda, millised stattid on just eriti tähtsad just 6 maxi mängijatel?

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #287
      Re: 6max nurgake

      võrdle näiteks enda statsidega, siis saad kõige paremini aru kas vastane mängib antud olukorras vähem/rohkem käsi ja sellest lähtuvalt saad aru kas vastane on sinu kriteeriumite järgi tight/loose.

      optimal vpip on ca 20-22 ja pfr miski 2-3% väiksem. kuskil on kindlasti post, kus kõik see olemas ja keegi oskab kindlasti sellele juhatada.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #288
        Re: 6max nurgake

        Võiksid jälgida, palju foldib BB ja SB pealt. Hea varastada any two-ga.

        Comment

        • sk3lletor
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 34

          #289
          Re: 6max nurgake

          vpip/pfr/agr./3-bet, hands kah.

          alguses minu arust rohkem pole vaja. nende järgi saab väga palju ka postflop järeldusi teha ning samuti ütlevad ära, kas tegu halva mängijaga või mitte.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #290
            Re: 6max nurgake

            Järgmisest kuust plaan teha Ongames 5max projekt, eks näha kuidas full ringi pealt üleminek õnnestub. Lihtsalt mõtlesin, et 6maxi ja 5maxi vahe ei tohiks vist väga suur olla, kuigi jah mõni lauast ära läheb või sitout, siis läheb juba päris HU-ks ära.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #291
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas TIGRANO
              Järgmisest kuust plaan teha Ongames 5max projekt, eks näha kuidas full ringi pealt üleminek õnnestub. Lihtsalt mõtlesin, et 6maxi ja 5maxi vahe ei tohiks vist väga suur olla, kuigi jah mõni lauast ära läheb või sitout, siis läheb juba päris HU-ks ära.
              blindide mäng hakkab suuremat rolli mängima ja stealimine ja mäng muutub kindlasti agromaks kui FR-s seega actionit peaksid kõvasti saama. Good luck.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #292
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas vilkar
                blindide mäng hakkab suuremat rolli mängima ja stealimine ja mäng muutub kindlasti agromaks kui FR-s seega actionit peaksid kõvasti saama. Good luck.
                Jah seda kindlasti, muidugi pragused full ring statid kipuvad juba minema nitimate 6max stattide kanti ;D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #293
                  Re: 6max nurgake

                  Ma nüüd natuke 5 maxi mänginud aga küsimus tegelikult DC Krantzi videodest (parallels seeriad) kas see Krantz liiga spew ei ole? ;D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #294
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Ma nüüd natuke 5 maxi mänginud aga küsimus tegelikult DC Krantzi videodest (parallels seeriad) kas see Krantz liiga spew ei ole? ;D
                    minuarust sealt väga ei õpi, ta tegi ikka müstilist mängu seal, callis OOP A2s-ga 3beti kui õigesti mäeltan ja foldis siis millalgi kui oli A saanud, no kas läks masti siis hittima ma ei saanud aru. liiga kõrge tase tundus minujaoks igatahes

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #295
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      minuarust sealt väga ei õpi, ta tegi ikka müstilist mängu seal, callis OOP A2s-ga 3beti kui õigesti mäeltan ja foldis siis millalgi kui oli A saanud, no kas läks masti siis hittima ma ei saanud aru. liiga kõrge tase tundus minujaoks igatahes
                      Vaatasin ka, et kuidagi liiga agro irw....

                      Comment

                      • vinney
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 473

                        #296
                        Re: 6max nurgake

                        nii, eksisin ka cashi ära, äkki räägiksite, mida need statid teile ütlevad.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #297
                          Re: 6max nurgake

                          Tegemist on küllalt nitiga. 6maxis on positsioonilised statsid palju olulisemad kui need siin. Lisaks võib välja lugeda, et lähed suhteliselt palju showdownile ja võidad vähe nagu on % dest näha

                          Comment

                          • Unabomber
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 154

                            #298
                            Re: 6max nurgake

                            Tere
                            Lugesin HEM'i foorumist, et HUD layoute saab exportida ja importida.
                            Siis tekkis mõte, et äkki kellegil siin on mõni hea 6max layout mida jagada?
                            Ma ise ei oska endale veel korralikku layouti teha...need värvid ja värgid tekitavad pisult segadust :)...

                            Ette tänades:)

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #299
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas Unabomber
                              Tere
                              Lugesin HEM'i foorumist, et HUD layoute saab exportida ja importida.
                              Siis tekkis mõte, et äkki kellegil siin on mõni hea 6max layout mida jagada?
                              Ma ise ei oska endale veel korralikku layouti teha...need värvid ja värgid tekitavad pisult segadust :)...

                              Ette tänades:)
                              HEM-i foorumis ju terve subfoorum nendele pühendatud, ise kasutasin omal ajal seda

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #300
                                Re: 6max nurgake

                                Normull Sqz%?

                                Tx,
                                L.

                                Comment

                                Working...