Avaldatud: 23. veebruar 2016
Kategooria: Kõmu / Uudised

Kurikuulus dopinguga vahele jäänud jalgrattur Lance Armstrong hakkab treenima Dan Bilzeriani

DAN BILZERIAN’I JALGRATTASÕIDU KIHLVEDU ON VÕTNUD UUE JA VÄGA VEIDRA PÖÖRDE, KUNA TEDA HAKKAB TREENIMA KURIKUULUS ENDINE JALGRATTUR LANCE ARMSTRONG (FOTOL), MIS OMAKORDA ON PANNUD KIHAMA HIGH-STAKES MÄNGIJAD.

Kes ei tea, siis Lance Armstrongi peetakse jalgrattaspordi häbiplekiks. Armstrong oli seitsmekordne Tour de France võitja aastatel 1999 kuni 2005, aga kõik need tulemused tühistati 2012. aasta oktoobris ja seati mehele eluaegne võistluskeeld, kuna mees tarvitas dopingut.

armstrong3

Seega maailma üks tuntuim dopingutarvitaja Lance Armstrong ning rajude pidude poolest teatud Dan Bilzerian moodustavad tiimi ja hakkavad treenima pikaks rattasõiduks. Selle peale Bill Perkins, kes on Bilzeriani vastu panustaja, säutsus Twitteris, et soovib ühtlasi ka kihla vedada Lance Armstrongiga. Vastust veel ei ole.

armstrong

Lisaks on ka teised tuntud pokkerimängijad hakanud kihlveost huvituma. PokerStrategy.com veebilehe andmetel teevad sarnase kihlveo ka Samantha Abernathy ning Vanessa Selbst, aga informatsioon on hetkel puudulik.

Abernathy säutsus Twitteris, et tema hakkab Los Angelesist väntama Vegase poole 10. märtsil kell 10 hommikul, aga kui suur oli kihvledu ja kas peab vahemaa läbima ka 48 tunni jooksul, on praegusel hetkel veel selgusetu.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal