Avaldatud: 4. aprill 2016
Kategooria: Kõmu / Uudised

Dan Bilzerian võitis rattasõidu kihvleo, teenides sellega üle miljoni dollari

Veebruari keskel sõlmisid Dan Bilzerian ja Bill Perkins kihlveo, mille raames Bilzerian pidi jalgrattaga sõitma Los Angelesist 48 tunniga Las Vegasesse.

Sõit algas hoopis Las Vegase «Tere tulemast Vegasesse» sildi alt ning politsei eskordi saatel vändati Los Angelesi poole.

Vaatamata sellele, et Bilzerian ei olnud 18 aasta jooksul kordagi jalgarattaga sõitnud, mahtus pokkerimiljonär kenasti ettenähtud aega, läbides vähem kui 48 tunniga 500 kilomeetrit.

Kokku kulus 33 tundi ning mehe endi sõnul kulutas ta üle 100 000 dollari varustusele, massööridele, kahele kokale, politsei eskordile ning tervele rühmale meedikutele.

Nii Bilzerian kui Perkins panustasid kihlveo raames $600 000, millel lisandus erinevad kõrval kihlveod. Seega Bilzerian teenis võiduga üle miljoni dollari, aga sellest 25 000 dollarit annetas Lance Armstrongi palvel heategevuseks vastutasuks selle eest, et endine tippjalgrattur teda treenis.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal