Avaldatud: 19. juuli 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Rahalistes raskustes pokkerimängija võitis eduka kaalulangusega 1 miljoni dollarilise kihlveo

Tundub, et Jaime Staples võiks oma kaalulangetamisbeti jaoks inspiratsiooni saada 36-aastaselt pokkerimängijalt Walter Fisherilt Queensist, New Yorgist. Fisher, kes võitis hiljuti 1 miljoni dollari suuruse kihlveo, suutis 6 kuuga oma keha rasvaprotsendi vähendada 33 %-lt kõigest 8,8 %-le.

Kui Fisher detsembris selle kihlveo sõlmis, kaalus ta 116 kg ja oli ka kaotuste lainel, kui kaotas 1 kuuga 97 000 dollarit. Fisher, kes on pokkeriturniiridega võitnud üle 435 000 dollari, ütles New York Postile: «Ma tellisin pokkerilauda vasikalihapraade, sõin terveid pitsasid, kaotasin blackjackis ja sõin kolm või neli supersuurt šokolaadikooki. Neis oli rohkem kui 1000 kalorit. See oli katastroof.»

Fisheri õnn pöördus, kui ta sõlmis kihlveo, et suudab 6 kuuga saada oma keha rasvaprotsendi alla 10. Tema 100 000 dollari panuse võtsid vastu nii Dan Bilzerian kui Bill Perkins. Kokku oli kihlvedu väärt 1 miljon dollarit.

Nagu näed pildilt (artikli päises), siis Fisher ei võitnud ainult kihlvedu, vaid muutus lötakast mehest Kreeka jumalaks. Ta kaotas 32 kg ja rasvaprotsent langes 8,88 %-ni.


Teda abistas selle saavutamisel isiklik treener Chris DiVecchio ja toitumisnõustaja Phil Goglia, kes on töötanud ka koos Christian Bale’i ja Matthew McConaughey’ga. Pärast 3 kuud oli rasvaprotsent langenud juba 13,5 %-ni ja Fisher tegi 50k dollarilise sidebeti, et ta jõuab eesmärgini 4 kuuga, kuid seda ei juhtunud. Goglia tõi välja ka ebaõnnestumise põhjuse – Fisher ei söönud piisavalt!

Goglia sõnul sõi Walter ainult 1100 kalorit päevas, millest ei piisanud, et põletada rasva. Ta põletas lihaseid kuigi oleks pidanud põletama rasva.

Pärast toitumise muutmist langes varsti keha rasvaprotsent alla 10 ja kokku sai Fisher puhtalt kätte 500 000 dollarit. Rääkides oma kogemusest, ütles Walter Fisher: «Kõige madalamast punktist siiani, kuhu ma nüüd jõudnud olen, tunnen ma, et pole midagi, millega ma hakkama ei saaks. Paljud pruugivad suurelt suud ja räägivad, mida nad suudavad, kuid 99 % neist ei suuda seda teha isegi siis, kui raha on mängus. Kuid mina suutsin, mina suutsin!»

Pärast kihlveo võitmist 22. juunil on Fisheril läinud hästi ka pokkerilaudades. WSOP põhiturniiril lõpetas ta 748. koha ja 18 693 dollariga.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal